Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Mai exista saloane de masaj erotic ?

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
3 raspunsuri in acest thread

#1 >salamior<

salamior

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 254 Postari:
  • Inscris la:
    09 May 2012
  • Reputatie: 39

Postat 23 December 2017 - 03:36 AM

Mai exista saloane de masaj erotic ADEVARATE ?
    Am fost la unul pe lângă Cernonav baba novac ( in spate la câteva starZi ), fetele erau doar pe sex nu si pe masaj ...
    Am mai fost la unul de pe lângă autorl ( daimond mi se pare ) - acolo erau 2 tipe care chiar masau cum trebuie .
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2 valens

valens

CuTareScuL

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPipPip
    • 1314 Postari:
    • Inscris la:
      26 December 2014

Postat 23 December 2017 - 07:59 AM

sincer nu am fost la un masaj de vreo 5-6 ani...daca gasesti tu ceva, posteaza aici ,sa vad si futacii

Prostituția este definită in general ca activitatea celor ce oferă prestații sexuale în schimbul plății unei sume de bani. Activitatea, oferită de persoane de orice orientare sexuală, poate avea caracter autonom, profesional, de obișnuință sau ocazional

cúrvă - Femeĭe depravată, maĭ ales care se oferă bărbaților pe banĭ (prostituată, cocotă).

#3 temujin

temujin

VIP Member

• VIP Member
    • 1166 Postari:
    • Inscris la:
      14 May 2014
  • Reputatie: 1598

Postat 23 December 2017 - 09:40 AM

Mai exista saloane de masaj erotic ADEVARATE ?
    Am fost la unul pe lângă Cernonav baba novac ( in spate la câteva starZi ), fetele erau doar pe sex nu si pe masaj ...
    Am mai fost la unul de pe lângă autorl ( daimond mi se pare ) - acolo erau 2 tipe care chiar masau cum trebuie .

Bre boss, daca vrei masaj adevarat si doar atat, du-te frate cu incredere la "nimenieu"! Stii ce zic? ;)

http://nimfomane.com...tic-0733904671/

Si te maseaza de-ti scoate tot raul din tine! ;) 

• 4
    Temujin of the Mongols!!!

#4 valens

valens

CuTareScuL

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPipPip
    • 1314 Postari:
    • Inscris la:
      26 December 2014

Postat 23 December 2017 - 09:51 AM

Bre boss, daca vrei masaj adevarat si doar atat, du-te frate cu incredere la "nimenieu"! Stii ce zic? ;)

http://nimfomane.com...tic-0733904671/

Si te maseaza de-ti scoate tot raul din tine!  RACEALA, STARE GRIPLA,DURERI LOMBARE ..si maduva spinari

Prostituția este definită in general ca activitatea celor ce oferă prestații sexuale în schimbul plății unei sume de bani. Activitatea, oferită de persoane de orice orientare sexuală, poate avea caracter autonom, profesional, de obișnuință sau ocazional

cúrvă - Femeĭe depravată, maĭ ales care se oferă bărbaților pe banĭ (prostituată, cocotă).

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi