Sari la conținut

0737309351 sex total Bella 19 ani ochii verși targoviste


Postări Recomandate

buna !!! sunt Bella , sunt din Targoviste am frumoasa varsta de 19 ani inaltime de 165 cm si ochii verzi

accept domni ,doamne si domnisoare , cupluri !!!!

astept persoane cu bun simt si energice pentru s#x total cu servicii totale

sunt deschisa la orice fantezie

Or#l nep/ pro in functie de igiena , normal neo/pro in functie de placerile tale , a#al nep/pro cum vrei tu

accept sarutari mangaieri si limbute unde vrei tu ðŸ˜

fara graba , nu stau cu ochii pe ceas , garantez ca nu va suna telefonul !ðŸ˜

 

pret total 170 lei

doar la hotel

de luni pana vineri

de la 8:00 pana la 16:00 ca trebuie sa ajung si la facultate ðŸ˜

raspuns la mesaje aici sau pe whapp 0737309351

 

 

 

Eu am luat Nr de la un prieten și am reușit sa scot la 150 lei :)) descrierea de mai sus este făcută de ea ca nu este promovată pe niciunul din site-urile de pe net cică.... in fine

 

 

Am sunat vineri pe la ora 9 și mi-a răspuns o voce de bărbat ( cred ca era Peștele ei ) am reușit sa fac “o programare “ la 10 , mi-a spus sa iau o camera la hotel Dracula și sa ii dau un mesaj cu Nr de la camera . Zis și făcut la 10 fata a fost in camera , îmbrăcată in niște colanți mutanți care ii puneau in evidentă funduletul obraznic și măricel avea o bluza decoltată și o geaca de piele neagră desfăcută in picioare avea o pereche de cizme albe pana la genunchi

Am stat 5 minute de vorba moment in care am vorbit prețul am achitat înainte am vorbit despre serviciile pe care le prestează am ales tot tacâmul :))) am achitat 150 lei , trecut la dus ea prima și apoi eu . Când m-am întors in camera ea ma aștepta doar într-un halat întinsa pe pat își freca scorbura și scotea niște sunete care ar fi excitat orice bărbat , ma poftit lângă ea am început sa ne sărutăm ea mi-a pus mâna pe mădular și a început să-l frece iar cu cealaltă mâna ma zgârie ușor pe spate a început cu un oral neprotejat iar eu cu niște de excitat am luat-o la lins scorbura , am început cu un oral protejat ( este strâmtă rău cred ca nu practica de mult timp asta ) început cu poziția misionarul in care se șerpuiește sub tine și scoate sunete excitante . Cel mic a scuipat pentru prima data , am luat o pauza de cafea mi-a povestit câte ceva și mi-a spus ca nu practica de mult timp este la facultate și nu este din targoviste după vreo 10-15 minute de vorba lunga și băut cafeluța , am început al doilea număr iar ea a trecut la capra in care ii place săi bagi mâna in par și o sa simți contre destul de dure ( semn ca ii place ) am încercat apoi un anal (este foarte strâmtă la popou ) am mai schimbat câteva poziții după care am terminat in gurița ei , nu înghite dar se vede pe fata ei ca ii place

 

ÃŽmi cer scuze dacă am omis ceva este pentru prima data când scriu chiar dacă am avut mai multe tangente cu fetele de aici

  • Like 1
Link spre comentariu

buna !!! sunt Bella , sunt din Targoviste am frumoasa varsta de 19 ani inaltime de 165 cm si ochii verzi

accept domni ,doamne si domnisoare , cupluri !!!!

astept persoane cu bun simt si energice pentru s#x total cu servicii totale

sunt deschisa la orice fantezie

Or#l nep/ pro in functie de igiena , normal neo/pro in functie de placerile tale , a#al nep/pro cum vrei tu

accept sarutari mangaieri si limbute unde vrei tu ðŸ˜

fara graba , nu stau cu ochii pe ceas , garantez ca nu va suna telefonul !ðŸ˜

 

pret total 170 lei

doar la hotel

de luni pana vineri

de la 8:00 pana la 16:00 ca trebuie sa ajung si la facultate ðŸ˜

raspuns la mesaje aici sau pe whapp

 

 

 

Eu am luat Nr de la un prieten și am reușit sa scot la 150 lei :)) descrierea de mai sus este făcută de ea ca nu este promovată pe niciunul din site-urile de pe net cică.... in fine

 

 

Am sunat vineri pe la ora 9 și mi-a răspuns o voce de bărbat ( cred ca era Peștele ei ) am reușit sa fac “o programare “ la 10 , mi-a spus sa iau o camera la hotel Dracula și sa ii dau un mesaj cu Nr de la camera . Zis și făcut la 10 fata a fost in camera , îmbrăcată in niște colanți mutanți care ii puneau in evidentă funduletul obraznic și măricel avea o bluza decoltată și o geaca de piele neagră desfăcută in picioare avea o pereche de cizme albe pana la genunchi

Am stat 5 minute de vorba moment in care am vorbit prețul am achitat înainte am vorbit despre serviciile pe care le prestează am ales tot tacâmul :))) am achitat 150 lei , trecut la dus ea prima și apoi eu . Când m-am întors in camera ea ma aștepta doar într-un halat întinsa pe pat își freca scorbura și scotea niște sunete care ar fi excitat orice bărbat , ma poftit lângă ea am început sa ne sărutăm ea mi-a pus mâna pe mădular și a început să-l frece iar cu cealaltă mâna ma zgârie ușor pe spate a început cu un oral neprotejat iar eu cu niște de excitat am luat-o la lins scorbura , am început cu un oral protejat ( este strâmtă rău cred ca nu practica de mult timp asta ) început cu poziția misionarul in care se șerpuiește sub tine și scoate sunete excitante . Cel mic a scuipat pentru prima data , am luat o pauza de cafea mi-a povestit câte ceva și mi-a spus ca nu practica de mult timp este la facultate și nu este din targoviste după vreo 10-15 minute de vorba lunga și băut cafeluța , am început al doilea număr iar ea a trecut la capra in care ii place săi bagi mâna in par și o sa simți contre destul de dure ( semn ca ii place ) am încercat apoi un anal (este foarte strâmtă la popou ) am mai schimbat câteva poziții după care am terminat in gurița ei , nu înghite dar se vede pe fata ei ca ii place

 

ÃŽmi cer scuze dacă am omis ceva este pentru prima data când scriu chiar dacă am avut mai multe tangente cu fetele de aici

Link spre comentariu

buna !!! sunt Bella , sunt din Targoviste am frumoasa varsta de 19 ani inaltime de 165 cm si ochii verzi

accept domni ,doamne si domnisoare , cupluri !!!!

astept persoane cu bun simt si energice pentru s#x total cu servicii totale

sunt deschisa la orice fantezie

Or#l nep/ pro in functie de igiena , normal neo/pro in functie de placerile tale , a#al nep/pro cum vrei tu

accept sarutari mangaieri si limbute unde vrei tu ðŸ˜

fara graba , nu stau cu ochii pe ceas , garantez ca nu va suna telefonul !ðŸ˜

 

pret total 170 lei

doar la hotel

de luni pana vineri

de la 8:00 pana la 16:00 ca trebuie sa ajung si la facultate ðŸ˜

raspuns la mesaje aici sau pe whapp 0734794518

 

 

 

Eu am luat Nr de la un prieten și am reușit sa scot la 150 lei :)) descrierea de mai sus este făcută de ea ca nu este promovată pe niciunul din site-urile de pe net cică.... in fine

 

 

Am sunat vineri pe la ora 9 și mi-a răspuns o voce de bărbat ( cred ca era Peștele ei ) am reușit sa fac “o programare “ la 10 , mi-a spus sa iau o camera la hotel Dracula și sa ii dau un mesaj cu Nr de la camera . Zis și făcut la 10 fata a fost in camera , îmbrăcată in niște colanți mutanți care ii puneau in evidentă funduletul obraznic și măricel avea o bluza decoltată și o geaca de piele neagră desfăcută in picioare avea o pereche de cizme albe pana la genunchi

Am stat 5 minute de vorba moment in care am vorbit prețul am achitat înainte am vorbit despre serviciile pe care le prestează am ales tot tacâmul :))) am achitat 150 lei , trecut la dus ea prima și apoi eu . Când m-am întors in camera ea ma aștepta doar într-un halat întinsa pe pat își freca scorbura și scotea niște sunete care ar fi excitat orice bărbat , ma poftit lângă ea am început sa ne sărutăm ea mi-a pus mâna pe mădular și a început să-l frece iar cu cealaltă mâna ma zgârie ușor pe spate a început cu un oral neprotejat iar eu cu niște de excitat am luat-o la lins scorbura , am început cu un oral protejat ( este strâmtă rău cred ca nu practica de mult timp asta ) început cu poziția misionarul in care se șerpuiește sub tine și scoate sunete excitante . Cel mic a scuipat pentru prima data , am luat o pauza de cafea mi-a povestit câte ceva și mi-a spus ca nu practica de mult timp este la facultate și nu este din targoviste după vreo 10-15 minute de vorba lunga și băut cafeluța , am început al doilea număr iar ea a trecut la capra in care ii place săi bagi mâna in par și o sa simți contre destul de dure ( semn ca ii place ) am încercat apoi un anal (este foarte strâmtă la popou ) am mai schimbat câteva poziții după care am terminat in gurița ei , nu înghite dar se vede pe fata ei ca ii place

 

ÃŽmi cer scuze dacă am omis ceva este pentru prima data când scriu chiar dacă am avut mai multe tangente cu fetele de aici

post-235420-0-19243800-1514049428_thumb.png

Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Pai alex e guvidu..nu ar fi asta o problemă.

Ci faptul ca d-ra are cam multe kg in plus,ai atârnă suncile la burtă.Oare chiar asa am ajuns sa nu ne mai uităm in oglinda cum arătăm si sa ne băgăm la produs mergând pe premiza ca tot se va gasi unu la 2-3 zile sa ma futa deci 150 lei sunt asigurati.

  • Like 2
Link spre comentariu

Sunat ieri și nu a răspuns am dat mesaje pe whapp și la secunda mi-a răspuns .

Am vorbit mi-a spus despre serviciile pe care le prestează și tarifele mi-a spus ca nu are locație și va trebuii sa plătesc și locația , am stabilit ora și azi la 9 :30 ne-am întâlnit in fata patinoarului

Fata este frumușică are ochii verzi și ma înnebunit gândul sa mijesc o fata cu ochii verzi ( eu nu am avut pana acum ocazia. Asta )

La corp e drăguța cam plinuță dar e acceptabila

Am acceptat am ales 2 ore cu serviciile : oral anal normal și finalizare corporală și anala

Decartat 40 lei camera și 250

Am intrat in camera ea a adus vorba de dus ( un lucru bun ) ea a fost prima apoi eu

Fata e drăguța are fundul mare sânii micuți păsărica care se uda foarte repede albii sunt măricei accepta și sărutări și mângâieri și limbuțele

Am început cu puțin mângâiat la păsărica și ea la măciulia a început oralul

Ușor ușor pana a intrat toată in gurița ei prima ejaculare a avut loc in gurița ei apoi mi-a dat un sărut lung am început iar la frecat și supt ăla mic sa ridicat ușor ușor am început cu un normal protejat cu eu peste ea după câteva minute ea pe mn și apoi capra anal am ejaculat din nou

Am intrat la dus împreuna după ce am ieșit din dus am fumat și câte o țigare am stat 5 minute de vorba și am trecut direct la anal am ejaculat și plecat

Locația Nush ce nota ar merita dar cred ca e de 7

Nu a avut niciun miros și este o companie plăcută

Oralul pot spune ca e de 9 se putea și mai bine

Normalul chiar mi-a plăcut merita nota 9 dar se putea și mai bine :))

Analul a fost la superlativ merita 10

Prețul acceptabil mi-a promis ca după încă o vizita îmi lasă 50 lei din preț ðŸ˜

Pot spune ca o recomand futangiilor din targoviste

App fata nu se uita la ceas își pune alarma și gata

Eu când i-am dat banii a sunat pe cnv ia dat banii și a plecat

Bafta futangiilor și la mai multe !!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...