Sari la conținut

Monica 18 ani - 0767701351


izdn

Postări Recomandate

Luni in data de 17 mă voi întoarce in Timișoara :) putem face programările pe wtspp la nr ‭‭0739046206‬‬ :*

 

Ciao Monica!

 

Se poate te rog sa faci programari si pe tel sau mesaje?

Eu am mai fost la tine, dar nu folosesc WhatsApp (si nici nu voi folosi vreodata).

Mersi

Link spre comentariu

Heeeeiiii salutare bună ziua bună seara tuturor!!!! Vechii mei prieteni își mai aduc aminte de mine oare? :D

Lăsând gluma deoparte m-am întors în timișoara dragilor și ușile vă sunt deschise cu mare drag!!

Vă las aici numărul meu de telefon și o poză recentă ca să vedeți ce bine arăt acum ;D

Vă îmbrățișez pe toți!!!

+40767701351

post-261971-0-24227300-1560544911_thumb.jpg

post-261971-0-66154800-1560544919_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania...
  • Oras:Transilvania...

Heeeeiiii salutare bună ziua bună seara tuturor!!!! Vechii mei prieteni își mai aduc aminte de mine oare? :D

Lăsând gluma deoparte m-am întors în timișoara dragilor și ușile vă sunt deschise cu mare drag!!

Vă las aici numărul meu de telefon și o poză recentă ca să vedeți ce bine arăt acum ;D

Vă îmbrățișez pe toți!!!

+40767701351

Ne-o fost dor de tine...bine ai revenit!
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ce bine ca s-a reintors aceasta fata draga... Azi am vrut sa ii fac o vizita dar din pacate nu am reusit sa gasesc locatia... Cred ca e o smecherie pe acel bulevard al Eroilor si probabil se intra cumva pe la alt numar ca sa poti gasi de fapt numarul indicat de domnisoara... Daca cineva reuseste sa ajunga poate ne lumineaza si pe noi cumva, fara sa indice locul exact in postare. Numai bine si scule tari!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

o poză recentă ca să vedeți ce bine arăt

Ciao, postezi printre cele mai bune poze de p'aici (pt gusturile mele modeste 😉) Cea din avatar ma "inraieste" cel mai tare!

 

Edit :sper sa vii si cu surprize la un moment dat, sa nu mai fiu nevoit sa plec de la tine plin de frustrari.

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Heeeeiiii salutare bună ziua bună seara tuturor!!!! Vechii mei prieteni își mai aduc aminte de mine oare? :D

Lăsând gluma deoparte m-am întors în timișoara dragilor și ușile vă sunt deschise cu mare drag!!

Vă las aici numărul meu de telefon și o poză recentă ca să vedeți ce bine arăt acum ;D

Vă îmbrățișez pe toți!!!

+40767701351

update /servicii / tel / etc etc

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...