Sari la conținut

Monica 18 ani - 0767701351


izdn

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Nu mai am ce detalii sa va ofer, dar daca domnisoara are oportunitatea sa plece pe dincolo, intr o tara mica dar cu o gramada de bordeluri si destul de scumpe, as zice ca are si fizic si tehnica si stie sa se faca placuta. Daca nu faci click cu ea(n a fost cazul la mine), e normal sa fie mai incordata situatia. Dati va si voi seama cum ar fi sa dai la nuca uneia de care nu ti place, dar trebuie pt ca te a platit pt asta.

 

Numai bine si scule tari!

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

0767701351

Am fost si eu azi la d-soara, dar nu am stat prea mult ca nu puteam sa ma mai slobod. De ce ? Ca veneam de la Ana. De rasu curcii, dar fiindcă eu nu trag tepe, am fost. Aveam prg la Monica, dar fiindcă nu îmi mai răspunse la ms mele de dimineața, am crezut ca a uitat s-au ca a anulat. Bineînțeles ca sun in alta parte, adică la Ana. Merg, bag un ON si doua poziții apoi fuga la Monica sa ma țin macar de promisiune. Asta da adventures. Păcat ca nu mai am 20 de ani, ca precis o rezolvam si pe Monica. Halatul a fost doar 100 fiindcă Monica e o doamna. Ms.

 

 

Monica 100 finalizarea ..

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Monica 100 finalizarea ..

Ideea e ca omul n a finalizat dar a respectat programarea... N ai inteles nimic. Si Monica i a lasat la 100 de lei "nefinalizarea", de fapt...

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Ideea e ca omul n a finalizat dar a respectat programarea... N ai inteles nimic. Si Monica i a lasat la 100 de lei "nefinalizarea", de fapt...

Exact. Mai ales ca am avut prg pt o ora dar sigur ca nu mai era cazul fiindcă așa cum am precizat am venit din alta parte. La 50-60 Min distanta, recunosc ca eu nu pot.
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bai pe bune acuma, am trecut intr-un nou an, si voi tot cu obiceiuri vechi...

Monica, multumim pt poze, esti... De vizitat.

Hai sa trecem la lucruri mai serioase!

Anul asta nu mai este la moda sa se posteze poze la cerere.

New year thing - filmulete!

Toate fetele au macar un smartphone, deci nu e mare scofala. Ţaca paca -filmarea gata!

Calitatea daca se poate 4k ar fi ideal, ai scapa de comentarii rautacioase. Pentru cei mai putin pretentiosi este ok si full HD.

Multumesc anticipat!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila

Am reusit sa vorbesc cu domnisoara la telefon, din pacate orarul de munca al ei nu se muleaza

pe programul meu. Ea incepe in jur de ora 17:00 pana pe la ora 24:00, pentru mine nu este bun, eu

prefer ore mai matinale( la ora 17:00 toti vecini sunt veniti de la lucru).

Daca cumva isi schimba programul cu sigurata o voi vizita, mai ales dupa ce a pus poze incitante.

Spor la futut sogorilor☺️

Link spre comentariu

Vizitator vladdracu79
Reputație: 0

Si eu as dori sa o vizitez dar matinal daca se poate

Azi am incercat sa o contactez in mai multe intervale orare si nimic

Sper sa ajung la ea

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...