Sari la conținut

Femei exotice (asiatice, latine, negrese etc)


bbg

Ce femei exotice ati vrea sa incercati?  

245 membri au votat

  1. 1. Ce femei exotice ati vrea sa incercati?

    • Asiatice
    • Latine (mexicane, sudamericane etc)
    • Araboaice (marocance, algeriene)
    • Negrese


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Un topic destinat intalnirilor si experientelor ce le-ati avut cu femei exotice din alte tari, eventual asiatice sau mulatre/negrese, dar in general cu orice femei straine.

 

Nu neaparat o relatie pe baza de "sprijin financiar", dar nu am gasit o categorie a forumului mai buna unde sa pun topicul.

 

O sa incep eu. Tinand cont ca in ultimile luni am lucrat in Franta, am avut ocazia sa intalnesc femei de pe tot mapamondul:

 

Asiatice

 

Mai exact o vietnameza tanara de 20 de ani, prima mea experienta cu o femeie straina.

Cea mai tare experienta, asta pentru ca in general asiaticele sunt innebunite dupa europeni, iar mai ales cele din SE asiei ajung si f usor in intimitate.

 

Cea cu care m-am vazut mi s-a parut: initial timida, vorbea putin, dar ff dedicata barbatului, dornica sa faca totul pe plac, se ataseaza rapid, geloasa.

Am baut o cafea, ne-am sarutat, m-a invitat la ea si din prima intalnire am avut norocul de a mi se face un sex oral in care am terminat oral si a inghitit tot.

Arata ok ca aspect, inalta, nici slaba nici grasa, forme. Nu mare frumusete insa nici urata.

 

Am avut apoi mai multe intalniri cu ea, asiaticele am vazut ca se ataseaza rapid si efectiv se dedica barbatului, se pun pe ele pe plan secundar, sunt geloase dar foarte deschise in pat. Practic fac orice pentru a fi fericit partenerul. Ma invita la ea sa-mi gateasca, este foarte submisiva si accepta orice. Efectiv ieseam cu ea in parc si daca era pustiu si eram excitat, o puneam sa-mi faca sex oral si accepta bucuroasa. Insa multe mesaje, mult timp pierdut, multe conversatii, cred ca deja se gandea la casatorie. Mentionez ca am agatat-o de pe tinder, deci niciodata nu a fost vorba de "sprijin financiar".

 

Ceva mai incolo m-am mai intalnit cu o vietnameza, cam aceeasi poveste, par foarte atrase de europeni si deci nu e deloc dificil sa fie "agatate".

A doua era un pic uratica la fata, dar inalta si slabuta. Timida, si desi nu am ajuns intim, parea submisiva si foarte deschisa la orice propuneri.

 

Marocanca

 

Femeile arabe mi s-au parut exact opusele asiaticelor.

Desi si ele sunt atrase de europeni, sunt foarte rezervate in a ajunge la sex. Pur si simplu m-am vazut de 4 ori cu o studenta marocanca in oras, si indiferent de cat am incercat, de abia am reusit cateva mici saruturi pe buze. Tipa vroia mereu sa ne intalnim, nu era deloc dupa banii mei (daca ii luam o cafea, data viitoare insista sa plateasca ea), insa refuza orice sarut in public si spunea mereu ca vom ajunge mai intim "mai incolo".

23 de ani, slabuta, trasaturi frumoase, buze carnoase si f sexy, insa am observat ca nu era epilata pe maini si picioare. Se imbraca normal, deci nu acoperite ca araboaicele. Nu mi s-a mai intamplat niciodata sa ies cu o tipa de 4 ori si sa nu pot nici sa o sarut cum trebuie... buzele ei erau foarte sexy si asta m-a facut sa tot incerc, insa fara succes pana la urma..

 

Latine (din brazilia si mexic)

 

Am conversat prin mesaje destul de mult cu o brazilianca insa nu am apucat deloc sa ma vad cu ea, din pricina distantei (statea undeva departe de mine, intr-un alt oras). Era o brazilianca negresa/mulatra, cam grasa, pe la 35 ani, venita sa lucreze ca menajera in Europa. Tot se dadea ca e cu Dumnezeu si nu face sex din prima, insa imi trimitea poze cu ea goala si ma invita la ea la un ceai :)) A fost un pic dificil si obositor sa conversez cu ea, deoarece nu vorbea nici englea si nici franceza, asa ca foloseam mereu google translate.

 

Ca si asiaticele si araboiacele, mi se pare si latinele f atrase de europeni, indiferent ca esti roman (ba chiar li se pare tare exotic sa vii din "land of dracula" :))

 

Cu o studenta mexicanca de 21 de ani m-am si vazut, insa fix in ultima zi inainte sa revin in tara.

Am baut un suc si ne-am sarutat dupa. Saruta tare patimas, ca in telenovele :)) Initial cand ne-am vazut primele momente era timida, dar s-a vazut ca vrea si ea mai mult, asa ca m-am aruncat la un sarut apoi am vazut ca asta vroia si ea, ne-am tot sarutat pana am condus-o acasa. Nu m-a invitat la ea si nici nu nu mi-am fortat norocul.

Un pic grasuta, cu forme, ok la figura, vorbea si radea mult, mereu vesela.

 

 

Imi pare rau ca am ratat negrese, sau africance in general. Insa am timp, ma intorc curand :D Unele sunt f urate, insa unele arata chiar sexy, mai ales cu fundul lor bombat si buzele carnoase.

 

Ca roman in vestul europei este destul de greu sa agatati femei frantuzoice, engleze, italience etc Insa f simplu de agatat asiatice, marocance/algeriene, latine sau negrese. La toate acestea li se pare super exotic sa le spui ca vii din Romania :) Cam asta ar fi si ordinea usurintei, cu asiaticele fiind cele mai usor. 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

N-am ce sa mai bifez ca le-am avut deja toate.
Latinoamericane, asiatice, negrese la bordel. Cum ziceam in alta parte, am futut de vreo 3000 de ori (nu 3000 de femei), asta cat am stat la Frankfurt si erau pline bordelurile de sudamericance si asiatice (filipineze si tailandeze in principal), nu doar cu romance cum e acum.

Latinoamericance am avut dupa aceea si privat (2 care lucrau la bordel si una care nu), la fel o asiatica (din Kazachstan) care nici ea nu avea de-a face cu prostitutia.

Recomandarea mea, daca vreti sa futeti femei din orice parte a lumii: Frankfurt!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Oh, am uitat de araboaice. Imi aduc aminte cu placere de o iranianca (de fapt astea nu-s araboaice, is persane) de 19 (pe atunci) pe care o futeam extrem de ieftin, fara limita de timp, si extrem de bine.

Imi mai aduc aminte de o turcoaica, de 27 de ani care se excita ca o futeam intr-un Mercedes S-Klasse (model 116, masina pe care o avea J.R. in Dallas, eu desigur nu noua).

Negresele africane erau toate tepare, cele sudamericance erau corecte.
Imi aduc aminte de o mulatra sudamericanca, am futut-o timp de mai bine de 10 ani. Este interesant si de urmarit cum de la o tinara excelenta o femeie ajunge o consumata de care nu mai ai pofta, de la s-o fut cu entuziasm am trecut prin faza de a o fute din obisnuinta si pina la urma de a o fute din mila si dupa de a nu o mai vizita deloc. Si peste noi trece timpul, dar la femei parca schimbarile is mai necrutatoare.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

M-ar interesa aici, la noi, tipe de alte naționalități care sa presteze. Cred ca sunt multi care își doresc sa încerce experiențe "exotice" dar care nu sunt dispuși sa meargă în alte tari. Dacă aveți astfel de informații ne-am bucura sa le împărtășiți cu noi.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Update:

 

Am bifat si o negresa / mulatra brazilianca foarte buna.

 

Tate mari mari, fund foarte bombat, buze carnoase. Tipa, desi are 39 de ani, arata incredibil, chiar ff rar vezi la o europeanca un asa cur bombat (mai ales tinand cont ca nu e deloc grasa si are o talie normala)

 

Si mai tare, care au facut experienta mai interesanta, sunt urmatoarele:

 

- este menajera la un jucator de fotbal brazilian al echipei de fotbal lille, de fapt cel mai scump transfet din istoria clubului din ce am vazut, transfer facut de curand

 

- m-a invitat la casa jucatorului cand el era plecat la Paris; casa absolut impresionanta, imensa, lux desavarsit; dar eu am venit sa fac sex cu ea :))

 

- am agatat-o de pe facebook, pur si simplu am dat intamplator peste profilul ei, am vazut ca e in acelai oras ca mine, i-am dat mesaj si am zis sa-mi incerc norocul

 

- am vb doar in protugheza cu ea cu ajutorul google translate (e adevarat ca am vb cateva sapt bune cu ea asa, e obositor, dar subiecte scurte), iar cand ne-am vazut am trecut absolut direct la sex fara nicio vb (ea stie doar portugheza, eu doar engleza si franceza)

 

Tipa mi-a parut innebunita dupa sex, submisiva, a facut orice ii spuneam cu exceptia finalizarii, care m-a lasat doar pe fundul ei bombat.

 

Este acea tipa care am mentionat-o in primul post, dar atunci nu apucasem sa ma vad cu ea.

 

Norocul meu cred ca a fost ca este de 4 luni in franta si sta doar in casa, nu stie pe nimeni si nici limba, ducea lipsa foarte rau.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Jamaica
  • Oras:Jamaica

Update:

 

Am bifat si o negresa / mulatra brazilianca foarte buna.

 

Tate mari mari, fund foarte bombat, buze carnoase. Tipa, desi are 39 de ani, arata incredibil, chiar ff rar vezi la o europeanca un asa cur bombat (mai ales tinand cont ca nu e deloc grasa si are o talie normala)

 

Si mai tare, care au facut experienta mai interesanta, sunt urmatoarele:

 

- este menajera la un jucator de fotbal brazilian al echipei de fotbal lille, de fapt cel mai scump transfet din istoria clubului din ce am vazut, transfer facut de curand

 

- m-a invitat la casa jucatorului cand el era plecat la Paris; casa absolut impresionanta, imensa, lux desavarsit; dar eu am venit sa fac sex cu ea :))

 

- am agatat-o de pe facebook, pur si simplu am dat intamplator peste profilul ei, am vazut ca e in acelai oras ca mine, i-am dat mesaj si am zis sa-mi incerc norocul

 

- am vb doar in protugheza cu ea cu ajutorul google translate (e adevarat ca am vb cateva sapt bune cu ea asa, e obositor, dar subiecte scurte), iar cand ne-am vazut am trecut absolut direct la sex fara nicio vb (ea stie doar portugheza, eu doar engleza si franceza)

 

Tipa mi-a parut innebunita dupa sex, submisiva, a facut orice ii spuneam cu exceptia finalizarii, care m-a lasat doar pe fundul ei bombat.

 

Este acea tipa care am mentionat-o in primul post, dar atunci nu apucasem sa ma vad cu ea.

 

Norocul meu cred ca a fost ca este de 4 luni in franta si sta doar in casa, nu stie pe nimeni si nici limba, ducea lipsa foarte rau.

 

Sugi pula! 

Respect, continuă!

 

(Postez doar pentru că îmi apare a treia zi la rând ca fiind topic cu mesaje noi)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vad ce mai prind pe aici. Culmea, desi sunt in Franta, nu am avut nicio frantuzoaica pana acum :))

 

Mult mai greu sa agati frantuzoaice/belgiene decat asiatice, araboaice, latine, negrese... pur si simplu vest-europencele au o impresie foarte proasta despre romani

 

Mi s-a intamplat de mai multe ori sa vorbesc cu o tipa frantuzoiaca pe net, facem schimb de poze, spune ca ii place de mine, sa iesim la o cafea etc Apoi cand afla ca sunt roman sa dispara subit :))

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Negresa din africa centrala agatata pe strada care a acceptat cam tot din prima :))

 

32 de ani, cam grasuta, buze foarte carnoase (asta m-a atras)

 

Am vazut-o pe strada, am intrebat-o daca stie o cafenea, apoi am invitat-o la o cafea, a zis ca merge dupa ce iese de la lucru, si ca pot veni la ea daca vreau sa bem impreuna :)) Asta in fix 2 min de cand a inceput conversatia... am mers un pic pe strada cu ea si am sarutat-o pe buze de la revedere

Seara dupa munca ei m-am intalnit din nou cu ea, zicea ca sta cam departe si mai bine luam o camera la hotel

 

Zgarcit fiind nu am vrut :)) Oricum mi-era frica sa nu iau vreo boala de la ea.. parea chiar ingrijita, dar totusi...

 

In ultima vreme incerc sa agat tipe direct pe strada, frantuzoiacele sunt amabile la vorbit dar niciuna nu vrea o inalnire dupa (au mentalitatea sa se cupleze doar din cercuri de cunostinte), araboiacele ies la o cafea dar e greu dupa la ceva intim, asiaticele la fel, par interesate de intalniri dar cam suspicioase si uratele..

M-am vazut si cu o belgianca, absolut banala intalnirea, exact ca la romance, nimic interesant de povestit

 

Revenind la negresa din Africa:

 

Mi-a povestit ca a fugit din africa centrala din cauza razboiului si a reusit sa vina in franta, si ca e casatorita, iar sotul ei a ramas in africa si o viziteaza odata la ceva timp :))

 

Intr-un final am dus-o intr-un parc pustiu si pe intuneric, in ideea sa i pun mana pe fundul ei bombat, ceea ce am si facut. A inceput cu cereri de bani, sa o ajut financiar daca vreau sa mi faca sex oral aici, ca ea face amour doar in locuri ingrijite blabla

 

Nu am vrut niciun oral, imi era frica sa nu iau vreo boala. Am pus-o doar sa mi faca cu mana si am terminat acolo in parc, pe ea si pe jos :))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...