Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:In mintea pisharcosului care se crede popa
  • Oras:In mintea pisharcosului care se crede popa

Stie cineva cum pot exista sclavi sexuali care sa aibe fetishuri cu piersicute zemoase :crazylove  si mai ales sa bage botul cand sunt foarte suculente ?

Nu este nici un pamflet, vreau sa stiu daca mai sunt si alte persoane care adora sa bage botul in piersicute zemoase, mai ales cand sunt la ciclu.

 

Cristiano, lingerica, ce gust au piersicutele zemoase si mai ales cand au ciclu  :350x 

 

  • Like 8
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:In mintea pisharcosului care se crede popa
  • Oras:In mintea pisharcosului care se crede popa

Cristano, lingerica, ma ignora. HAHAHA. S-a dus sa bage repede pe FAZAN si HAI SA NUMARAM. Cristiano regreti ziua in care ti-ai facut cont aici si te-au luat toti la pwla ca esti o petarda autista.

 

http://s2.quickmeme.com/img/59/590bb16d560270844306936bd950d83146fb38e0deac3331a7200911b87bd3ee.jpg

  • Like 6
  • Minus 4
Link spre comentariu

Cristiano este un fan al piersicutelor zemoase.

Se mai numeste si Tampaxul uman Cristi.

Are tatuaje pe el exclusiv cu piersicute zemoase

Pijamalele lui sunt cu pirsicute zemoase si tampoane folosite.

Lantul din gatul sau e facut dintr-un tampax .

In liceul copiilor handicapati unde era inscris avea nick-name ul Cristi Piersicuta zemoasa.

Anul acesta va castiga oscarul la categoria Tampaxul anului 2018 :)))))

  • Like 8
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Cristiano este un fan al piersicutelor zemoase.

Se mai numeste si Tampaxul uman Cristi.

Are tatuaje pe el exclusiv cu piersicute zemoase

Pijamalele lui sunt cu pirsicute zemoase si tampoane folosite.

Lantul din gatul sau e facut dintr-un tampax .

In liceul copiilor handicapati unde era inscris avea nick-name ul Cristi Piersicuta zemoasa.

Anul acesta va castiga oscarul la categoria Tampaxul anului 2018 :)))))

Este tot, o piersicuță zemoasă. :laugh2  Și curioasă ... 

  • Like 10
  • Minus 3
Link spre comentariu

Cristiano este un fan al piersicutelor zemoase.

Se mai numeste si Tampaxul uman Cristi.

Are tatuaje pe el exclusiv cu piersicute zemoase

Pijamalele lui sunt cu pirsicute zemoase si tampoane folosite.

Lantul din gatul sau e facut dintr-un tampax .

In liceul copiilor handicapati unde era inscris avea nick-name ul Cristi Piersicuta zemoasa.

Anul acesta va castiga oscarul la categoria Tampaxul anului 2018 :)))))

Ar fi un un topic pentru la anul. Lingerica al anului 2018. In alta ordine de idei ceva de genul:

 - sclavul anului

 - perversul anului

 - cel mai bun cunnilingus

 - cel mai bun annilinsgus

 - cel mai bun rimming.

 

Lista poate continua.

  • Like 5
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cristiano este un fan al piersicutelor zemoase.

Se mai numeste si Tampaxul uman Cristi.

Are tatuaje pe el exclusiv cu piersicute zemoase

Pijamalele lui sunt cu pirsicute zemoase si tampoane folosite.

Lantul din gatul sau e facut dintr-un tampax .

In liceul copiilor handicapati unde era inscris avea nick-name ul Cristi Piersicuta zemoasa.

Anul acesta va castiga oscarul la categoria Tampaxul anului 2018 :)))))

:))))))))))))))))

Am ras cu lacrimi.

Nu a raspuns piersicuta, dar a minusat ca o petarda. :))))

S-a dus in anusul fetelor.

Doar pe fazanel il mai gasim pe IT-stul pwlii.

  • Like 7
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Korin Tower
  • Oras:Korin Tower

Miky, javro, cum a fost concediul tau ? Tot pe forum ? Te plangi ca o proasta ca esti pe minus. Oare ce cauta un miliardar exentric cu costum SH de Craciun pe forum de curve, cand esti gay ? De Anul nou tot pe forum ? Zi javro.

Mars la cotet poponare.

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Korin Tower
  • Oras:Korin Tower

Care e domeni tau de activitate sclav ? Muncesti la Microsoft, Oracle, Google ? Hai mars si tu ca esti doar un prost fudul. Sa ii lingi coitele lui Miky. Ii este rusine sa dea ochii cu lumea. Ii dau astia cu forumul in cap la cate mizerii a facut pe aici.

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Care e domeni tau de activitate sclav ? Muncesti la Microsoft, Oracle, Google ? Hai mars si tu ca esti doar un prost fudul. Sa ii lingi coitele lui Miky. Ii este rusine sa dea ochii cu lumea. Ii dau astia cu forumul in cap la cate mizerii a facut pe aici.

Nu lucrez la nici una din cele 3.Se vede ca nu stii care e mersul in domeniu...la Microsoft si Oracle nu e mare smecherie sa lucrezi, inafara de cultura organizationala care e ok, din punct de vedere financiar nu e stralucit.Sa stii ca sunt firme mult mai mici de care cu siguranta nu ai auzit si unde pecuniar e mult mult mai ok decat la Microsoft sau Oracle.

Eu iti pot spune ca lucrez la o firma cu capital strain care e in Top 3 integratori din Romania.Nu stii ce e aia integrator?Nu i nimic, mai documenteaza te.ðŸ˜

  • Like 1
Link spre comentariu

ateu

 

M-am simtit jicnit cand am auzit ca avem IT-sti pe forum.

Cristiano raspunde-mi la urmatoarele intrebari:

 - cate patch-uri de securitate pentru OS-uri (nu ma refer la Unix, MAC, Windows) ai facut ?

 - cate mainframe-uri pentru marii operatori de telefonie mobila de pe piata ai facut ?

 - cate sisteme back-end pentru marile companii precum IBM Security, Mimecast, Raytheon, Rapid7  ai facut ?

 - cate sisteme bancare ai pus in picioare ? ma refer la partea de back-end.

 - ai facut de la 0(dev) vreodata sisteme precum HLR/HSS pentru marile companii: AT&T, Vodafone, China Mobile, Telefonica ?

 - cati algoritmi de securitate si criptare ai realizat ? (studiu + implementare) - nu ma refer la cele open source

 - ai facut un sistem de operare de la 0 ?

 - ai lucrat vreodata la sisteme de recunoastere si identificare vizuala a persoanelor ?

 - lucrezi cu limbaje de programare precum: ASM, Python, Java, C , Erlang, Scala, Go, Swift ?

 - la cate game engine-uri(dev) ai lucrat ?

 - ai lucrat vreodata in domeniul inteligentei artificiale ?

 - ai macar un minim de 5000 euro net salariu/luna pentru Romania ?

 

Ai macar 25 de ani de experienta ca programator ?

Daca esti pe profil: HR, sales, IT recruter, technical writer, system integrator, junior developer, standard developer, web developer mai bine faci o laba.

Imi raspunzi daca te incadrezi pe profilul: senior developer, system architect, analyst IT sau solution arhitect.

 

Sa te aud !!!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

M-am simtit jicnit cand am auzit ca avem IT-sti pe forum.

Cristiano raspunde-mi la urmatoarele intrebari:

- cate patch-uri de securitate pentru OS-uri (nu ma refer la Unix, MAC, Windows) ai facut ?

- cate mainframe-uri pentru marii operatori de telefonie mobila de pe piata ai facut ?

- cate sisteme back-end pentru marile companii precum IBM Security, Mimecast, Raytheon, Rapid7 ai facut ?

- cate sisteme bancare ai pus in picioare ? ma refer la partea de back-end.

- ai facut de la 0(dev) vreodata sisteme precum HLR/HSS pentru marile companii: AT&T, Vodafone, China Mobile, Telefonica ?

- cati algoritmi de securitate si criptare ai realizat ? (studiu + implementare) - nu ma refer la cele open source

- ai facut un sistem de operare de la 0 ?

- ai lucrat vreodata la sisteme de recunoastere si identificare vizuala a persoanelor ?

- lucrezi cu limbaje de programare precum: ASM, Python, Java, C , Erlang, Scala, Go, Swift ?

- la cate game engine-uri(dev) ai lucrat ?

- ai lucrat vreodata in domeniul inteligentei artificiale ?

- ai macar un minim de 5000 euro net salariu/luna pentru Romania ?

 

Ai macar 25 de ani de experienta ca programator ?

Daca esti pe profil: HR, sales, IT recruter, technical writer, system integrator, junior developer, standard developer, web developer mai bine faci o laba.

Imi raspunzi daca te incadrezi pe profilul: senior developer, system architect, analyst IT sau solution arhitect.

 

Sa te aud !!!

De ce as raspunde? Aici se sterg comentariile.Nu am un minim de 5000 euro/ luna...ceva mai putin si nici 25 ani de experienta.

Bafta!

  • Like 4
  • Minus 6
Link spre comentariu

De ce as raspunde? Aici se sterg comentariile.Nu am un minim de 5000 euro/ luna...ceva mai putin si nici 25 ani de experienta.

Bafta!

 

Ai ales bine sa nu raspunzi pentru ca vedea tot forumul ce IT-st stralucit esti. Voi astia care va dati bengosi ca sunteti IT-sti sunteti simpli utilizatori care citesc manuale de instalare si configurare. Adevaratii programatori construiesc aceste sisteme (printre cele enumerate mai sus), sunt apreciati si platiti pe masura.

Bafta !

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ai ales bine sa nu raspunzi pentru ca vedea tot forumul ce IT-st stralucit esti. Voi astia care va dati bengosi ca sunteti IT-sti sunteti simpli utilizatori care citesc manuale de instalare si configurare. Adevaratii programatori construiesc aceste sisteme (printre cele enumerate mai sus), sunt apreciati si platiti pe masura.

Bafta !

Prietene, aici e forum de minusuri si  stelute, nu ne trebuie manuale de instalare si configurare. Si nu avem nevoie de adevarati programatori, ci de adevarati recenzori! Bafta!

  • Like 5
Link spre comentariu

Prietene, aici e forum de minusuri si  stelute, nu ne trebuie manuale de instalare si configurare. Si nu avem nevoie de adevarati programatori, ci de adevarati recenzori! Bafta!

Ai perfecta dreptate. Vreau sa scot din cap toate basinile la asa zisii IT-sti de aici care vad ca se lauda. Cristiano nu e singurul utilizator.

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu

:))))))))))))))))

Am ras cu lacrimi.

Nu a raspuns piersicuta, dar a minusat ca o petarda. :))))

S-a dus in anusul fetelor.

Doar pe fazanel il mai gasim pe IT-stul pwlii.

Pai daca si-a cerut-o normal ca si-o ia idiotul.

 

Eu sunt ca si Natura: Imi place sa imi bat joc de el . :))))))

  • Like 5
  • Minus 13
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...