Sari la conținut

Adela 0749475023 (Inna)


Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Buna ziua dragilor, am revenit cu o actualizare...Pentru cei interesați de serviciile mele:

•Servicii de oral neprotejat/protejat in funcție de igienă 

•Normal protejat 

•69/sex între sani

•masaj erotic/relaxare 

•finalizare corporală 

Preț 150 RON fin /300 RON h 

Nu fac anal,finalizare orala/facială..Azi mă gasiti până la ora 19:00.Va rog sa-mi lăsați un mesaj până la ce oră vă pot răspunde dacă nu ne sincronizam telefonic 😘😘😘🙂

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutare tuturor.

In dupa-amiaza asta am ajuns si eu pe la Adela, programarea a fost facuta prin whatsapp, foarte ok la comunicare, cred ca daca nu ma insel am ajuns putin mai devreme de programare, dar totul a fost foarte ok. Vorbisem de pe whatsapp ca sunt pe graba ca ma asteapta sotia 😁 asa ca in timp ce ma dezbracam si dupa ce m-am igienizat cu cateva seevetele, domnita a sarit pe mine, are o piele fina, este ea cea din poze, chiar daca nu ma insel in poze nu se vede chiar asa bine ca inrealitate, posteriorul...este fenomen, avea si niste bikini negrii...vai vai vai.

A inceput ea cu un oral pe pat ea si eu in fata patului, am continuat cu un 69 de toata frumusetea si dupa am decis ca ea sa fie peste. Se misca foarte bine, are initiativa, stie ce este placut si face, dar nu am rezistat tentatiei de a o pune capra, unde...ce am putut vedea eu...cu fundul acela de nota 10 plus spatele arcuit...cu riscul de ma repet...vai vai vai. Finalizarea a fost in balon, am mai stat la o vorba dupa si am plecat. Achitat 150, nu stiu cat am stat, posibi 30 min door to door.

Am sa mai revin cu prima ocazie cand imi mai gasesc timp liber, dar atunci sper sa pot opta pt o ora. Multumesc Adela.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 14 ore, unoarecareanonim a spus:

Salutare tuturor.

In dupa-amiaza asta am ajuns si eu pe la Adela, programarea a fost facuta prin whatsapp, foarte ok la comunicare, cred ca daca nu ma insel am ajuns putin mai devreme de programare, dar totul a fost foarte ok. Vorbisem de pe whatsapp ca sunt pe graba ca ma asteapta sotia 😁 asa ca in timp ce ma dezbracam si dupa ce m-am igienizat cu cateva seevetele, domnita a sarit pe mine, are o piele fina, este ea cea din poze, chiar daca nu ma insel in poze nu se vede chiar asa bine ca inrealitate, posteriorul...este fenomen, avea si niste bikini negrii...vai vai vai.

A inceput ea cu un oral pe pat ea si eu in fata patului, am continuat cu un 69 de toata frumusetea si dupa am decis ca ea sa fie peste. Se misca foarte bine, are initiativa, stie ce este placut si face, dar nu am rezistat tentatiei de a o pune capra, unde...ce am putut vedea eu...cu fundul acela de nota 10 plus spatele arcuit...cu riscul de ma repet...vai vai vai. Finalizarea a fost in balon, am mai stat la o vorba dupa si am plecat. Achitat 150, nu stiu cat am stat, posibi 30 min door to door.

Am sa mai revin cu prima ocazie cand imi mai gasesc timp liber, dar atunci sper sa pot opta pt o ora. Multumesc Adela.

Te pup și mulțumesc pentru aceasta recenzie ,cu drag oricând te astept 😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Navodari
  • Oras:Navodari
La 11.03.2021 la 19:39, g2br13l a spus:

Deci ai decis sa fie 🐬 și apoi ai pus-o 🐑 ( capra n-aveau) 😀 Cum ai făcut? 😀

🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐

Uite,  frate, capre care vrei!😊

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

O dimineața plăcută dragilor.Pentru cei interesați de serviciile mele:

•Servicii de oral neprotejat/protejat in funcție de igienă 

•Normal protejat (doar protejat)

•69/sex între sani

•masaj erotic/relaxare 

•finalizare corporală 

Preț 150 RON fin /300 RON h 

Nu fac anal,finalizare orala/facială..Azi mă gasiti până la ora 20:00.Va rog sa-mi lăsați un mesaj până la ce oră vă pot răspunde dacă nu ne sincronizam telefonic 😘😘😘🙂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...