Sari la conținut

Adela 0749475023 (Inna)


Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Buna ziua dragilor, am revenit cu o actualizare...Pentru cei interesați de serviciile mele:

•Servicii de oral neprotejat/protejat in funcție de igienă 

•Normal protejat 

•69/sex între sani

•masaj erotic/relaxare 

•finalizare corporală 

Preț 150 RON fin /300 RON h 

Nu fac anal,finalizare orala/facială 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutări confraților!!! 

Revin și eu cu o recenzie la aceasta dameza și nu am decât cuvinte de lauda la adresa ei. 

Modalitate de contact, apel, răspuns din prima, programat pentru o oră, i-au taxiul și ma înfățișez la adresa consacrată. (vizita a fost făcută acum câteva zile) 

Ma prezint la ușă, ne pupacim, facem cunoștință, ma servește cu o cola, eu fumez și o țigară între timp, socializam, aa și sa nu uit, dameza are foarte bune maniere, cum a zis și un coleg mai sus, cu luat geaca etc, apreciez. 

Hai sa trecem direct la acțiune sa nu o mai lungesc pe aici. Ea merge pt un refresh, eu eram pregătit, ma fac comod în pat, ma întreabă ce dorințe am înainte de toate, am preferat un oral nep soft de data asta, cu atenție la ouaaa, mângâieri, sărutări pe corp, fk, priviri, am băgat și eu botul la savarina, sâni belea, și apoi am finalizat pe sânii ei. Dacă făcea și CIM era super. 

Între numere, refresh amândoi, o țigare, cola etc

Al doilea tot cu oral, dar de data asta puțin mai hard, doua poziții de normal protejat cu ea deasupra cu spatele la mine, umezita natural, fără pic de lubrifiant, contre mișto, când ea, când eu. Și cam aia a fost. Toată distracția în jur de 55 de minute poate mai mult. 

Note:

Oral nep: 9 dacă era cu finalizare era de 10

Normal pro: 10 fără lubrifiant, contre, gemete 

Gfe: fata este de 10, am discutat, am ras, a stat lângă mine în pat, în bratele mele, sărutări exact ca o gagică 

Anal: N/A

Locație am tot dat note la ea de atâta timp, nu este de lux, dar este curata întreținută la baie ai tot ce îți trebuie, prosop curat, nu se pune problema 

Preț: o ora 300 

O recomand tuturor, fata pe segmentul ei de piață sta super bine, dacă mai da 3kg jos rupe. Sânii, fund drăguță la fata nu mai ai ce sa ceri la asta. 

Va salut și ciocane tari 🔨 

 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
La 14.02.2021 la 13:12, costin94 a spus:

Salutări confraților!!! 

Revin și eu cu o recenzie la aceasta dameza și nu am decât cuvinte de lauda la adresa ei. 

Modalitate de contact, apel, răspuns din prima, programat pentru o oră, i-au taxiul și ma înfățișez la adresa consacrată. (vizita a fost făcută acum câteva zile) 

Ma prezint la ușă, ne pupacim, facem cunoștință, ma servește cu o cola, eu fumez și o țigară între timp, socializam, aa și sa nu uit, dameza are foarte bune maniere, cum a zis și un coleg mai sus, cu luat geaca etc, apreciez. 

Hai sa trecem direct la acțiune sa nu o mai lungesc pe aici. Ea merge pt un refresh, eu eram pregătit, ma fac comod în pat, ma întreabă ce dorințe am înainte de toate, am preferat un oral nep soft de data asta, cu atenție la ouaaa, mângâieri, sărutări pe corp, fk, priviri, am băgat și eu botul la savarina, sâni belea, și apoi am finalizat pe sânii ei. Dacă făcea și CIM era super. 

Între numere, refresh amândoi, o țigare, cola etc

Al doilea tot cu oral, dar de data asta puțin mai hard, doua poziții de normal protejat cu ea deasupra cu spatele la mine, umezita natural, fără pic de lubrifiant, contre mișto, când ea, când eu. Și cam aia a fost. Toată distracția în jur de 55 de minute poate mai mult. 

Note:

Oral nep: 9 dacă era cu finalizare era de 10

Normal pro: 10 fără lubrifiant, contre, gemete 

Gfe: fata este de 10, am discutat, am ras, a stat lângă mine în pat, în bratele mele, sărutări exact ca o gagică 

Anal: N/A

Locație am tot dat note la ea de atâta timp, nu este de lux, dar este curata întreținută la baie ai tot ce îți trebuie, prosop curat, nu se pune problema 

Preț: o ora 300 

O recomand tuturor, fata pe segmentul ei de piață sta super bine, dacă mai da 3kg jos rupe. Sânii, fund drăguță la fata nu mai ai ce sa ceri la asta. 

Va salut și ciocane tari 🔨 

 

Mulțumesc frumos pentru vizita, te aștept și data viitoare cu drag😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Voi fi eu în prima parte a zilei, pentru ca Ana pleacă mâine dimineață devreme. Se păstrează regula de aur : maxim doua fete în apartament în același timp. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...