Sari la conținut

Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în sex
  • Oras:București
  • Oras:București

Locația se află situată uneva in zona Dristor, mai exact pe str. Intrarea Aniversării.

 

Protagonista anunțului este destul de simpatică, corp slim feet, atitudine prietenoasă, simpatică la față, nu foarte vorbăreață, însă ținuta vestimentară nu prea are legătură cu masajul, în sensul că tipa este îmbrăcată în blugi, bluză, nu se distinge absolut nimic provocator.

 

Cât despre prestație, mediocră spre slabă, masaj haotic, cu momente de alternare când prea tare, când prea încet, aș acorda un 7 pentru masaj, cu indulgență.....

 

Referitor la partea erotică, aici prestație este destul de slabă, maxim nota 6, doamna nu permite să o atingi, iar tehnicile utilizate pentru partea cu finalizarea nu au nicio treabă cu erotismul, ceva între mângăiere și masturbare.

 

Suma achitată 130 de lei pentru o oră, locația este foarte curată, dar eu nu mai revin din considerentele expuse mai sus.

 

Toate cele bune,

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730819301
  • Oras:București
  • Telefon: 0730819301
  • Oras:București

Am fost și eu odată la doamna , este aproape de mall Vitan , într-adevăr este curat , masajul destul de bunicel , laba destul de tristă , m-a lăsat să o ating prin haine platit 150 deși a vrut să îmi dea rest , chiar a insistat .nu am mai revenit .

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...