Sari la conținut

Anemona 0757470185


Vizitator crazy lara

Postări Recomandate

  • Oras:B
  • Oras:B

Salut domnilor

 

Hai sa lamurim subiectul asta. Devine obositor ca in fiecare zi sa apara intrebarea cand vii? Cand revii? Mai stai mult plecata? Etc...

 

Fata a anuntat clar la inceputul anului ca va lipsi o perioada fara sa specifice exact durata pauzei. Are fata si alte preocupari, mai mult sau mai putin interesante, pt ca altfel nu ar fi parasit Clujul.

Deci...ca sa incheiem...in mod sigur va anunta clar si raspicat, la momentul potrivit, DACA si CAND va reveni.

 

Pana atunci....rabdare si tutun

 

Inca nu am ajuns la glumeti, nu am halucinatii, v-am spus ce stiu de la ea, ne-am mai impiedicat unul de celalalt de cand a plecat. Nici plecata nu scap de ea, a dracu femeie.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Asa cum am anuntat la inceputul acestui an ,nu pot sa mai fiu activa in Cluj (o parte din voi stiu deja asta ).Din pacate daca lucrurile ar tine doar de mine ,nu as fi plecat .

Va multumesc pentru vizite si va asigur ca voi reveni ,dar nu pot da o data exacta ,deoarece nimic nu e sigur la mine .

Cu aceasta ocazie rog moderatorul sa ma retrogradeze de la top .Ocup aici loc  degeaba deoarece momentan nu sunt activa in Cluj .

Va multumesc pentru tot  ..o sa anunt cand revin !

  • Like 10
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Plimbaret prin NV
  • Oras:Plimbaret prin NV

Asa cum am anuntat la inceputul acestui an ,nu pot sa mai fiu activa in Cluj (o parte din voi stiu deja asta ).Din pacate daca lucrurile ar tine doar de mine ,nu as fi plecat .

Va multumesc pentru vizite si va asigur ca voi reveni ,dar nu pot da o data exacta ,deoarece nimic nu e sigur la mine .

Cu aceasta ocazie rog moderatorul sa ma retrogradeze de la top .Ocup aici loc degeaba deoarece momentan nu sunt activa in Cluj .

Va multumesc pentru tot ..o sa anunt cand revin !

Loc in top este, nu e cu numar limitat ca sa zici ca ocupi un loc. Ai ajuns aici datorita recenziilor oamenilor incantati de intalnirea cu tine. Momentan esti doar intr-o deplasare prelungita ;)

 

Poti ramane in top dupa parerea mea.

  • Like 5
Link spre comentariu
Reputație: 1096
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Asa cum am anuntat la inceputul acestui an ,nu pot sa mai fiu activa in Cluj (o parte din voi stiu deja asta ).Din pacate daca lucrurile ar tine doar de mine ,nu as fi plecat .

Va multumesc pentru vizite si va asigur ca voi reveni ,dar nu pot da o data exacta ,deoarece nimic nu e sigur la mine .

Cu aceasta ocazie rog moderatorul sa ma retrogradeze de la top .Ocup aici loc  degeaba deoarece momentan nu sunt activa in Cluj .

Va multumesc pentru tot  ..o sa anunt cand revin !

Tu ramai de top oricum...oricand! Iti doresc un 1 Mai deosebit! :hug1  :hug1  :hug1

  • Like 2
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Terra
  • Oras:Terra

Asa cum am anuntat la inceputul acestui an ,nu pot sa mai fiu activa in Cluj (o parte din voi stiu deja asta ).Din pacate daca lucrurile ar tine doar de mine ,nu as fi plecat .

Va multumesc pentru vizite si va asigur ca voi reveni ,dar nu pot da o data exacta ,deoarece nimic nu e sigur la mine .

Cu aceasta ocazie rog moderatorul sa ma retrogradeze de la top .Ocup aici loc degeaba deoarece momentan nu sunt activa in Cluj .

Va multumesc pentru tot ..o sa anunt cand revin !

ciao
Link spre comentariu
Reputație: 4802
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară

Loc in top este, nu e cu numar limitat ca sa zici ca ocupi un loc. Ai ajuns aici datorita recenziilor oamenilor incantati de intalnirea cu tine. Momentan esti doar intr-o deplasare prelungita ;)

 

Poti ramane in top dupa parerea mea.

 

Bănuiesc  ca Ane  a trimis deja mesaj la moderator sa o scoată de la top .Nu ar fi prima data .Oricum mulți o aveam în topul nostru personal .

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Earth
  • Oras:Earth

Va multumesc pentru vizite si va asigur ca voi reveni ,dar nu pot da o data exacta ,deoarece nimic nu e sigur la mine .

Cu aceasta ocazie rog moderatorul sa ma retrogradeze de la top .Ocup aici loc  degeaba deoarece momentan nu sunt activa in Cluj .

Va multumesc pentru tot  ..o sa anunt cand revin !

 

Multe fete au fost plecate din oras o perioada de timp si nu au fost scoase de la TOP. Tu intotdeauna ai fost prea corecta si prea modesta si ai cerut singura retrogradarea.. Parerea mea este ca poti ramane acolo pentru ca meriti sa fii acolo.

 

Spor la toate !!

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...