Sari la conținut

Alina 0736818737 - Calea Mosilor


Postări Recomandate

  • Oras:Localhost
  • Oras:Localhost

Eu am fost si o recomand.Chiar daca nu a fost cea mai reusita partida de sex problema a fost la mine.Oralul a fost excelent si are un corp bestial.

 

Pai fa si tu o recenzie, ceva acolo, de umplutura daca n-ai reusit, intelegi ce zic  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

deci am fost. si a meritat 100%

programare intr-o seara din scurt, ca asa s-a nimerit, telefonic.

locatia - pta romana, coloane-kfc... bloc vechiut, lift ok, garsoniera cu ce trebuie. apa calda, prosop curat, cele necesare (papuci, mandra, si mai multe geluri, diferite, cum te-am sfatuit :) ) 8,5-9

ea - o EA adevarata. pozele sunt reale, e o faptura miniona, cu corp aproape perfect, supla dar cu curbe conturate, cu picioare foarte frumoase, pasa stramta rau (si curata, rasa, ce mai perfecta) , fund bombat, tate nu foarte mari dar dragute foc, o figura de fata frumoasa, cu ochi negri patrunzatori si un zambet cuceritor la o gura f frumoasa. ii dau 10+, e de nivelul a 2-3 fete de la top din ultimii 4 ani cel putin. 

merita sa pui asa ceva pe lista.

ten masliniu, piele catifelata, cu verbul la ea, calda, primitoare, deschisa la discutie. clara in meniu, de unde lipseste pt mine doar FK, care e o optiune a ei, pot sa o inteleg...

actiunea, precedata de dus, a inceput in pat cu giugiuleala, apoi a coborat la gigel si a inceput sa il pupe, sa il dezmierde sa il suga si altele, intr-un oral neprotejat bun. fara mare atentie la imprejurimi, dar cu presiune, cu incercari de deep, cu viteze variate, foarte placut. 

am cerut preze si dupa ce l-a imbracat pe micut am urcat-o pe mine, unde s-a unduit in fel si chip, fara senzatia ca ma grabeste si parand ca ii place si ei. am trecut eu sus, pe la spate, din lateral, misionar, apoi am revenit la oral, unde am terminat intr-un CIM f placut. s-a jucat inca un pic, apoi a fugit la baie. am fost si eu sa ma spal, apoi am discutat inca un pic si am plecat ffff satisfacut.

deci ON cu CIM 9

NP - 10 cu felicitari (participa, coopereaza, accepta pozitii)

am stat ceva in jur de 40-45 min, 200 RON / 1 fin cu ON si CIM bani foarte bine investiti

RECOMAND 100% Eu revin clar, daca ma primeste.

PS am vazut ca a ajustat preturile, care raman OK pt valoare si prestatie.

Mergeti, ca e o fata f frumoasa si care o face bine!

PUP, Alina

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si eu aseara la Alina, nu imi permite timpul momentan pt o recenzie ca la carte dar tot ce pot spune este ca recenziile de mai sus sunt on point, fata este super ok, arata bine, ingrijita, joviala, open-minded, ai ce sa discuti cu ea.

Eu initial pana sa vad celelalte recenzii am fost putin reticent sa merg la ea deoarece stiam ca a fost in cuibul de la piata Aviatorilor si stiam cum sunt fetele de acolo, dar mi-a explicat ea cum au stat lucrurile si nu se compara, Alina merita vizitata, eu unul m-am simtit foarte bine in compania ei chiar daca nu prea am fost in forma:)

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Pai s.a ales prafu si pulberea de el, noroc ca mai apare cate una d.asta de ne mai da standardele peste cap.

Mda, si apoi isi schimba locatia si cere 200/350. Am mai vazut. Dac-o prinzi cat e 100/fin, e ok

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

O fata exceptionala, cu bun simt si foarte rabdatoare. Oral excelent, normal foarte pasional, da contre foarte misto in pozitia doggystyle, dar cel mai important ca e respectuoasa si nu te grabeste deloc. Nu face FK si Anal.

Eu am stat aproape o jumatate de ora (150 nr)

Nu dau note ca nu suntem la scoala. Overall: o recomand cu incredere.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

O fata exceptionala, cu bun simt si foarte rabdatoare. Oral excelent, normal foarte pasional, da contre foarte misto in pozitia doggystyle, dar cel mai important ca e respectuoasa si nu te grabeste deloc. Nu face FK si Anal.

Eu am stat aproape o jumatate de ora (150 nr)

Nu dau note ca nu suntem la scoala. Overall: o recomand cu incredere.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...