Sari la conținut

Alina 0736818737 - Calea Mosilor


Postări Recomandate

  • Oras:Cuburești
  • Oras:Cuburești

Am intrat in garsoniera, am stat un pic de vorba si a tinut sa imi precize faptul ca :

 

1 finalizare 15-20 minute

 

1 ora 40 de minute : :slap2

 

Sincer, scosesem 200 de lei si i-am pus pe masa zic sa ma simt eu bine dar cand mi-a zis asta, i-am zis ca prefer sa stau o finalizare si mi-am luat inapoi 100 de lei, eu stiind ca ma incadrez in timp.

 

Am primti prosop, m-am clatit un pic ca doar na era o lupta contra-cronometru.

 

 

 

 

 

 

 

Cum comentezi partea de mai sus?

 

Ți ai reparat ceasul??

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare tovarasi confutaciosi,

 

Tocmai m-am intors de la Alina, cu precizarea ca nu am vazut-o pe Alina la fata :-)))).

 

Pe scurt, tentat de recenziile bune dar si de pozele in care fata arata intr-un mare fel, am pus mana pe telefon si am sunat-o undeva pe la ora 2. Fata a raspuns repede, amabila la telefon, voce placuta, am stabilit o intalnire de o ora la 5 PM (17:00 pentru carcotasi), urmand ca in momentul in care ajung in zona, sa-i dau un semn pentru a fi indrumat.

 

Zis si facut. La 5 fara 10 (ce-i drept) am sunat-o, nu a raspuns, dar m-a sunat imediat inapoi. Nu cred ca stia despre cine e vorba pentru ca a precizat ca "are un apel de la mine", dar am lamurit-o ca sunt programarea de la 5. Tot amabila, mi-a zis ca are de vorbit 5 minute cu cineva, si am cazut de acord sa ma sune dupa.

 

Ok, au trecut cele 5 minute de la ea, cu inca 10 de la mine si inca vreo 3 pe principiul "notiunea timpului", si, probabil, as mai fi stat putin daca n-as fi simtit in ceafa privirea bodyguard-ului de la KFC. Am sunat si dupa un apel scurt, am da de "casuta vocala", cu care nu am vrut sa stau de vorba, pentru ca mi-am zis,  "Ok, are timp sa sune inapoi, e doar 5 si 10".....End of story, n-a venit nici un apel/mesaj.

 

Sincer, nu stiu ce s-a intamplat. Nici nu conteaza foarte tare, doar ca fiind pieton, asteptarea a cam durut, la fel si iesire aiurea din casa, pret de o ora si ceva, la minus 3-4 grade. Si, asa cum fetelor nu le convine cand li se da teapa, fara un mesaj de bun simt macar, ce sa vezi, nici noua (mie cel putin). Partea buna, am ramas cu banii, partea proasta....eh, se intelege. Bonus, pestii mi-au aruncat o privire dubioasa la intoarcerea acasa, le promisesem ca le schimb apa in dupa-amiaza asta insa i-am lasat balta, in ideea ca imi schimba Alina prioritatile.

 

Si asa, ca o nota de haz de necaz, la scurt timp dupa ce am facut programarea, a intervenit ceva si era sa anulez tot. Dar am rezolvat :-))))

 

Bafta si sa nu patiti ca mine. Eu personal imi mut cash-ul in alta parte. Seara faina.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Este paradoxal cum o fata cu atata bun simt (cum rar am intalnit) procedeaza astfel cu programarile. Si stie ca la acest capitol are probleme...I-ar trebui o agenda pe care sa o respecte cu strictete... Este o persoana deosebita, si eu am asteptat cam 20 min dupa ora stabilita,insa in final a meritat si si-a cerut scuze de zece ori... Revin cu recenzia.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E o problema delicata chestia cu seriozitatea in ceea ce priveste respectarea programarilor.

De aceea , eu cel putin tin foarte mult la acest aspect si notez întotdeauna separat.

Stiu ca pentru majoritatea fetelor nu conteaza , dar pentru mine este un reper.Chestie de respect elementar in primul rand si apoi de business.

  • Like 7
Link spre comentariu

Este paradoxal cum o fata cu atata bun simt (cum rar am intalnit) procedeaza astfel cu programarile. Si stie ca la acest capitol are probleme...I-ar trebui o agenda pe care sa o respecte cu strictete... Este o persoana deosebita, si eu am asteptat cam 20 min dupa ora stabilita,insa in final a meritat si si-a cerut scuze de zece ori... Revin cu recenzia.

Salutare Top Gun,

 

Din modul in care scrie, Alina pare o tipa ok sau cel putin smart. Daca mi-ar fi spus ca mai am de asteptat, sau ca a facut o confuzie, sau....ceva, ar fi fost ok, as fi avut de ales si, din punctul meu de vedere, acceptabil poate pentru o data viitoare. Toti dam eroare cateodata.

 

Nu e nici o chestie, cel mai probabil a suprapus pogramarea mea cu a unui tip pe care il stia deja, si a fost normal sa opteze pentru ceva mai safe, cunoscut.

 

In rest, numai de bine.

Link spre comentariu

Am intrat in garsoniera, am stat un pic de vorba si a tinut sa imi precize faptul ca :

 

1 finalizare 15-20 minute

 

1 ora 40 de minute : :slap2

 

Sincer, scosesem 200 de lei si i-am pus pe masa zic sa ma simt eu bine dar cand mi-a zis asta, i-am zis ca prefer sa stau o finalizare si mi-am luat inapoi 100 de lei, eu stiind ca ma incadrez in timp.

 

Am primti prosop, m-am clatit un pic ca doar na era o lupta contra-cronometru.

 

 

 

 

 

 

 

Cum comentezi partea de mai sus?

 

Ți ai reparat ceasul??

 

cum adica?

asa ti-a zis ea pe fatza, ca ora are 40 min? :)))

 

si cum ai lasat 200 si ai luat 100 inapoi

pai preturile nu erau 150 f si 250 ora?

sau a lasat la 100 f, daca te incadrezi in 15-20 de minute (ca atat inteleg ca are jumatatea de ora din spusele tale :P )

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cuburești
  • Oras:Cuburești

cum adica?

asa ti-a zis ea pe fatza, ca ora are 40 min? :)))

 

si cum ai lasat 200 si ai luat 100 inapoi

pai preturile nu erau 150 f si 250 ora?

sau a lasat la 100 f, daca te incadrezi in 15-20 de minute (ca atat inteleg ca are jumatatea de ora din spusele tale :P )

 

 

e un citat dintr-o recenzie de pe prima pagina

Link spre comentariu
  • Oras:Piata Romana
  • Oras:Piata Romana

Într-adevăr lucrurile așa s-au întâmplat am avut o programare la ora 17 pe care nu am respectato îmi asum și în același timp îmi cer scuze insa țin să îi readuc la cunoștință celui cu care am vorbit că i-am specificat că trebuie să dau un telefon și revin in 5 minute ... Telefonul pe care l-am dat și veștile pe care le-am primit nu au fost placute ba chiar au fost de așa natură încât chiar nimic nu mai conta în clipa aceea. Fiecare avem problemele noastre personale nu mă justific în clipa asta doar că văd că s-a făcut un tam tam in jurul discuției ăsteia ... Hai sa vorbim puțin și despre punctualitatea unora dintre clienți care din anumite probleme ori întârzie și decalează programările ori nu vin și nu anunță macar ... Nu vorbiți va rog despre bunul meu simt , nu judecați cartea după copertă pt că nu mă cunoașteți și nu vă cunosc . Îmi cer scuze clientului care m-a așteptat și nu pt a lasă o impresie buna celorlalți și pur și simplu din omenie . O seară buna va doresc

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Romana
  • Oras:Piata Romana

Dragul meu cel care a scris despre timpul și prețul finalizarilor ,ce părere ai despre faptul că vorbești în necunoștință de cauza ? Te rog sa te uiți în recenzii și poate o să observi că lucrurile s au schimbat de ceva timp pt a fi toată lumea mulțumită am ajustat timpul pt finalizare prețul ba chiar și puțin serviciile . Daca am recenzii bune cred că le am pe merit pt că îmi respect clienții incerc sa le ofer o companie plăcută , servicii de calitate și seriozitate . ÃŽmi cer scuze pt că nu sunt perfecta 😊

  • Like 3
Link spre comentariu

Într-adevăr lucrurile așa s-au întâmplat am avut o programare la ora 17 pe care nu am respectato îmi asum și în același timp îmi cer scuze insa țin să îi readuc la cunoștință celui cu care am vorbit că i-am specificat că trebuie să dau un telefon și revin in 5 minute ... Telefonul pe care l-am dat și veștile pe care le-am primit nu au fost placute ba chiar au fost de așa natură încât chiar nimic nu mai conta în clipa aceea. Fiecare avem problemele noastre personale nu mă justific în clipa asta doar că văd că s-a făcut un tam tam in jurul discuției ăsteia ... Hai sa vorbim puțin și despre punctualitatea unora dintre clienți care din anumite probleme ori întârzie și decalează programările ori nu vin și nu anunță macar ... Nu vorbiți va rog despre bunul meu simt , nu judecați cartea după copertă pt că nu mă cunoașteți și nu vă cunosc . Îmi cer scuze clientului care m-a așteptat și nu pt a lasă o impresie buna celorlalți și pur și simplu din omenie . O seară buna va doresc

 

Buna Alina. Imi pare rau sau sa aud ca ai probleme, exista si aceasta posibilitate, la fel cum si reactia ta de a nu mai da nici un semn este plauzibila. Nu despre asta discutam, ci despre situatia in care totul ar fi fost o incurcatura generata de programari. Si in asta, nu cred ca am exagerat cu nimic si am relatat totul corect, inclusiv povestea cu cele 5 minute.

 

Asa ca, pentru a lasa tam-tam-ul la o parte, eu sunt pentru o reprogramare.

 

Seara faina.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Romana
  • Oras:Piata Romana

Da tot ce ai relatat este adevarat sută la sută ... Și da sunt de acord și cu mica noastră problema care se învârte în jurul programărilor in cazul de față nu a fost vorba despre asta , dar în general așa este tocmai pt că și noi ne luam țepe și unele fete vor să se "asigure" din doi iepuri poate vine unul , nu sunt de acord cu asta pt că am pus în practică și eu și este neplăcut atât pentru mine cât și pentru clienți pt că se pot suprapune . Cat despre reprogramare cu mare drag și cu scuzele de rigoare mă poți suna oricând după ora 14. Mulțumesc o seară buna 😘

  • Like 2
Link spre comentariu

trebuie sa recunosc, atitudinea in modul in care ai raspuns imi place

si sper sa imi placa si alte lucruri la tine, dar asta vedem pe parcurs

sper sa fie inca o aparitie buna in peisajul pacatelor pe bani de la noi, si poate incet incet piata se va redresa, re-echilibra de fapt

succes!

PS: pentru a evita orice alta discutie fa si tu un rezumat despre servicii, pret, timp, etc. pentru toata lumea, si care sa fie si respectat, si cu asta ai inchis subiectul ;)

si eventual pune detaliile astea si in semnatura ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Romana
  • Oras:Piata Romana

trebuie sa recunosc, atitudinea in modul in care ai raspuns imi place

si sper sa imi placa si alte lucruri la tine, dar asta vedem pe parcurs

sper sa fie inca o aparitie buna in peisajul pacatelor pe bani de la noi, si poate incet incet piata se va redresa, re-echilibra de fapt

succes!

PS: pentru a evita orice alta discutie fa si tu un rezumat despre servicii, pret, timp, etc. pentru toata lumea, si care sa fie si respectat, si cu asta ai inchis subiectul ;)

si eventual pune detaliile astea si in semnatura ;)

Mulțumesc pentru sfat 😊😘
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Romana
  • Oras:Piata Romana

Serviciile mele de baza sunt cele obisnuite, sex oral si normal, oralul poate fi neprotejat in functie de igiena voastra, masaj de relaxare, fantezii din sfera normalului. In plus, pot sa ofer finalizare orala și faciala, pentru un extra de 50 de lei per serviciu. Pretul pentru o finalizare pe parcursul a maxim 30 de minute este de 150 lei iar pentru o ora este 250 lei cu maximum doua finalizari . Programul meu este de la ora 14 la ora 22 , iar numărul de telefon 0733155281 sper că am clarificat lucrurile pentru toată lumea ... Va rog pt programări înafara programului lasati-mi mesaje pe whatssapp , iar în caz că nu răspund atunci când sunt în timpul programului reveniți cu un apel pt că cel mai probabil sunt ocupata in momentul acela . O seară buna va doresc

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cuburești
  • Oras:Cuburești

Dragul meu cel care a scris despre timpul și prețul finalizarilor ,ce părere ai despre faptul că vorbești în necunoștință de cauza ? Te rog sa te uiți în recenzii și poate o să observi că lucrurile s au schimbat de ceva timp pt a fi toată lumea mulțumită am ajustat timpul pt finalizare prețul ba chiar și puțin serviciile . Daca am recenzii bune cred că le am pe merit pt că îmi respect clienții incerc sa le ofer o companie plăcută , servicii de calitate și seriozitate . Îmi cer scuze pt că nu sunt perfecta

 

Ti-am dat un plus la prima postare.

 

Pe asta ai inceput-o prost.

 

”Dragul meu” este formulare de centurista. Curvarii cu exprienta stiu ce spun.

 

Se pare ca nu mai ai reclamatii legate de servicii si durata orei, ceea ce e de bine.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Romana
  • Oras:Piata Romana

Ti-am dat un plus la prima postare.

 

Pe asta ai inceput-o prost.

 

”Dragul meu” este formulare de centurista. Curvarii cu exprienta stiu ce spun.

 

Se pare ca nu mai ai reclamatii legate de servicii si durata orei, ceea ce e de bine.

Imi pare rau daca nu observi doza mica de ironie diplomata din acest "dragul meu " o seară buna îți doresc (tonul face muzica ,iar în cazul de fata e mai greu sa transmiți prin scris )
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

prea multe tatuaje de calitate indoielnica si de gust si mai slab sa nu fi trecut si pe centura la un moment dat. (doar presupun din indicii. nu stiu)

 

(nu ca ar fi asta neaparat un lucru rau, dar eu nu m-as duce. la banii astia pot gasi ceva mai select, macar ca aspect, practic e 300, dar nici la 100 nu m as duce din aceleasi motive)

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

prea multe tatuaje de calitate indoielnica si de gust si mai slab sa nu fi trecut si pe centura la un moment dat. (doar presupun din indicii. nu stiu)

 

(nu ca ar fi asta neaparat un lucru rau, dar eu nu m-as duce. la banii astia pot gasi ceva mai select, macar ca aspect, practic e 300, dar nici la 100 nu m as duce din aceleasi motive)

pe mine nu m-a convins nici la telefon...am zis pas

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...