Sari la conținut

Alina 0736818737 - Calea Mosilor


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Alea priemele unde era mai impanata, cu forme ,bombata-n buci , fatza faina , era cam bomba daca si presta bine cum zic unii credibili .

O pierdere clara . Daca din cauza prostacilor a plecat sper sa inteleaga ca aia is ca niste kktzei de catzel de pe strada care nu trebuie bagati in seama si sa revina la noi unde e locul

  • Like 1
Link spre comentariu

Alea priemele unde era mai impanata, cu forme ,bombata-n buci , fatza faina , era cam bomba daca si presta bine cum zic unii credibili .

O pierdere clara . Daca din cauza prostacilor a plecat sper sa inteleaga ca aia is ca niste kktzei de catzel de pe strada care nu trebuie bagati in seama si sa revina la noi unde e locul

Am fost de 3 sau 4 ori la ea....buna rau. La față draguță, creolă, buze senzualew, ochi frumoși....talie faină, curul de braziliancă (glumea si ea pe tema asta). Nu excela la GF dar știa să mă facă să mă simt bine. Poziția mea favorită cu ea...reverse cow girl, pentru cunoscatori. Cand ii vedeam bucile alea dementiale sarind in sus peste pula mea, nu ma mai simteam om pe pamant. Si era vesela, amuzanta. Spunea ca o enerzeaza Panoramic si Brett, unul o sunase noaptea la 3...ca ea folosea un singur numar de mobil si avea si ea copii, familie...totusi nu de aia s-a retras, cred ca a plecat in strainatate. Undeva in Vest, nu mai tin minte exact unde. Zicea ca acolo ia pe ora 100 de euro cel putin, sau 150. Eu o cred. Poate revina candva.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E de futut mult dacă e chiar ea! Are niște buci... și ce muie făcea cu pierce-ul ăla din limba! Sper sa se mai fi maturizat și sa-și fi îmbunătățit comportamentul cu clientii.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
Vizitator allysweet
Reputație: 0

Bunaaaa !!! Ca sa lamurim toată situația , eu sunt Alina si da , am revenit lucrurile nu s au schimbat prea mult in privinta preturilor si serviciilor , locatia mea actuala este in zona Stefan Cel Mare . Las aici o lista de preturi si servicii inclusiv nr de telefon si va astept cu drag sa va revăd pt clientii mei vechi sau sa ne cunoastem pt cei noi ! Pupiciiii😘

 

🎀Bună, ma numesc Alina, am 1.68 inaltime , 54 de kg, și 25 de ani

🎀Permisiva, dar selectiva in acelasi timp ma adresez celor ce doresc o evadare din rutina zilnica .

🎀Rafinamentul , senzualitatea si pasiunea se oglindesc in calitatea serviciilor mele. �

🎀Descrierea fizica ar fi de prisos, intrucat POZELE ÃŽMI APARÈšIN . ‼ï¸

🎀Calitatea serviciilor, intimitatea si locatia deosebita sunt garantia unei intalniri frumoase.�

 

 

 

🎀SERVICII:

 

 

 

🎀preludiu(mangaieri,sarutari corporale),

🎀sex ORAL (protejat/neprotejat in functie de igiena),

🎀sex NORMAL (protejat),

🎀GFE

🎀dus (impreuna,asistat),

🎀masaj erotic/de relaxare,

🎀mici fantezii,

🎀69,

🎀franch kiss (doar in functie de chimia dintre noi )

🎀dominare soft

🎀foot fetish

🎀foot job

🎀facesitting

🎀hand job

🎀roll play

🎀spit

🎀despre alte servicii/fantezii vom discuta telefonic

🎀costumatii sexy/ciorapei/pantofi cu toc inalt

 

 

 

🎀PROGRAMARI LA TEL: 0726553306 🤳

 

🎀Programările se pot face telefonic sau pe Whatsapp â—â—â—

 

 

 

🎀Daca ai placere si disponibilitate pentru a ne cunoaste, suna-ma te rog din timp in vederea unei programari.

🎀Intarzierile neanuntate duc la anularea întâlnirii

 

 

🎀Sunt disponiba intre orele 12.00_22.00 (program flexibil)

🎀I speack english,Je parle français,Ich spreche Deutsch✔✔✔

 

 

 

🎀150lei finalizarea

 

 

 

🎀250lei ora care include 2 finalizari

 

 

🎀NU ACCEPT persoane care au bile/canamicina; in stare de ebrietate sau sub influenta altor substante interzise .

 

🎀Nu raspund la numere private

 

🎀NU FAC DEPLASARI.

🎀Locatia este in zona Ștefan Cel Mare

Te astept la mine! Pupiciiâ¤ï¸â¤ï¸

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator allysweet
Reputație: 0

Buna ! Da, pai ideea e ca am activat cateva zile in urma cu aproximativ 2 saptamani in zona Militari Residence, dar in momentul de fata subliniez ideea ca locatia mea curenta este in sectorul 2 mai exact in zona Ștefan Cel Mare ! Pupiciiii 😘🤗

  • Like 1
Link spre comentariu

am revenit, dupa vreo 3 ani, la fata asta, la care mergeam f des...

programare telefonica, respectata.

locatie - Stefan cel Mare, aproape de Dinamo, deloc complicat de nimerit. apartament ok, la dus, parca ar merge o cabina sau o perdea, patul scartaie. in rest, curat, ce trebuie, servit cu suc rece. locatie de 8

EA - mai frumoasa decat acum cativa ani, m-a intampinat in niste chiloti de tip bikini, plus o bustiera si tocuri de peste 10 cm, arata belea. picioare superbe, dar fundul ? fundul profilat de chiloti si tocuri e bestial! talie subtire, vreo 2 kg in plus, bine puse, chiar arata BETON! tate micute, naturale, dar cu care m-am jucat fain, iar la fata e f frumoasa - ochi mici, negri, gura frumoasa, dantura perfecta si un zambet cuceritor! as lua-o acasa, dar e pacat de ea! tipa de 11+++ adaug ca e mobilata la cap, ai ce discuta cu ea, pro client, da senzatia ca e acolo pt tine!

prestatia a fost 

ON, precedat de sarutari si mangaieri, ca la o gagica noua, iar oralul misto, cu atentie la oo, cu destule smecherii, dens, cu vacuum, de 9. am intors serviciul si apoi am trecut la 

NP, in 7-8 pozitii f diverse, schimbate cu placere, cu participare totala, intretinut! dupa vreo 20 min, am revenit un pic la ON apoi din nou NP pana ce am terminat cu ea deasupra, cu spatele la mine! de mult nu am rezistat cu o fata asa frumoasa 45 min la normal! nu m-a grabit, dar a dat contre, m-a tras in ea, ce mai, lupte grele!

halat 250 / 1 finalizare lunga = 1 h, ca in vremurile bune!

F F TARE! de revenit de muuuulte ori! chiar nu sunt prea multe oferte de acest nivel pe piata!

Merci, Alina! revin!

  • Like 6
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am revenit si eu la Alina, am gasit-o exact cum mi-am imaginat. Nu intru in  detalii, o recomand celor care vor o aventura cu o tipa frumoasa, cu fund bombat extrem de sexy si cu GFE la cote mari. Doar sa fiti domni pt ca Alina e de-li-cioasa!  :inlovee  

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...