Sari la conținut

Alina 0736818737 - Calea Mosilor


Postări Recomandate

  • Oras:Piata Romana
  • Oras:Piata Romana

Te rog frumos mai lasa odata nr tau de mob, ma uit de pe versiunea de mobil si nu imi apare, pe langa asta, am obosit sa citesc lucruri care nu fac obiectul forum-ului.

Tiganca sau nu, te felicit ptr ca articulezi si redactezi corect gramatical, mult mai corect fata de ,,multi romani" ptr care, lb romana este facultativa.

Servivii am inteles 3 Credit Despot

Buna , mulțumesc frumos 🤗 numărul meu este 0733155281 pupici 😘
Link spre comentariu

Buna , mulțumesc frumos numărul meu este 0733155281 pupici

Allyfunditze, ce mă fac că și acum îmi tremură genunchii după vizita de o oră la tine? Incă nu am ajuns acasă și cred că iau taxiul nu autobuzul, atât de obosit sunt după partida de amor cu tine.  :laugh2  :laugh2 Asa e viata de bărbat la 43 de ani, când incapi pe mâna unei bunăciuni de 23, arzoaică precum toate brunetele creole, care îți spune clar că îi place p...a, ai nevoie de timp să te refaci. Sper să nu vrea și nevasta acasă sex că...am pus-o.  :slap2 La sex oral ești maestră, la cel normal e foarte OK, din partea mea ai o notă de 9 pe ansamblu, care e mare. Studentelor mele rar le dau 9, 10 si mai rar. Deci te poți mândri că ai satisfăcut un mascul pretențios. In plus m-a amuzat tare discuția noastră despre transexuali, lesbiene, ghei etc. :laugh2  :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Romana
  • Oras:Piata Romana

Allyfunditze, ce mă fac că și acum îmi tremură genunchii după vizita de o oră la tine? Incă nu am ajuns acasă și cred că iau taxiul nu autobuzul, atât de obosit sunt după partida de amor cu tine. :laugh2 :laugh2 Asa e viata de bărbat la 43 de ani, când incapi pe mâna unei bunăciuni de 23, arzoaică precum toate brunetele creole, care îți spune clar că îi place p...a, ai nevoie de timp să te refaci. Sper să nu vrea și nevasta acasă sex că...am pus-o. :slap2 La sex oral ești maestră, la cel normal e foarte OK, din partea mea ai o notă de 9 pe ansamblu, care e mare. Studentelor mele rar le dau 9, 10 si mai rar. Deci te poți mândri că ai satisfăcut un mascul pretențios. In plus m-a amuzat tare discuția noastră despre transexuali, lesbiene, ghei etc. :laugh2 :laugh2

ha ha 😂 m-ai făcut să rad te pup si te mai aștept cu drag pupici 😘
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare

Si tu m-ai amuzat pe mine, esti o companie foarte placuta. Daca faceai si CIM si FK erai de 10 plus dar inteleg ca nu vrei si accept, pt ca oferi in schimb alte servicii de calitate. Asa ca sigur o sa te mai vizitez. :hug1

Face CIM fara probleme daca cotizezi !
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sxs, recenzie de soacra. Tu te duci sa futi sau sa faci inspectie ca la SANEPID?

Adafeule,daca tu futi pe oricine si in orice conditii,asta-i doar problema ta…iar daca recenzia e de soacra,de nesoacra,nu cred ca-i problema ta. Fute mai des si scrie tu mai bine!

Link spre comentariu
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare

Nu face. Eu am platit tariful cerut, 250 ora si m-a rugat sa ii spun cand vine momentu....critic ca nu face CIM. I-am inteles dorinta si m-am conformat. Daca facea imi zicea simplu mai da-mi 50 sau 100 si fac si CIM.

O asteptam pe ea sa zica daca s-a schimbat intre timp..era 200 lei fin+o.nep.+CIM !!
Link spre comentariu
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare

Nu face. Eu am platit tariful cerut, 250 ora si m-a rugat sa ii spun cand vine momentu....critic ca nu face CIM. I-am inteles dorinta si m-am conformat. Daca facea imi zicea simplu mai da-mi 50 sau 100 si fac si CIM.

La pagina 3 tocmai ce a zis un coleg ca a facut CIM fetița !!
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Romana
  • Oras:Piata Romana

Si tu m-ai amuzat pe mine, esti o companie foarte placuta. Daca faceai si CIM si FK erai de 10 plus dar inteleg ca nu vrei si accept, pt ca oferi in schimb alte servicii de calitate. Asa ca sigur o sa te mai vizitez. :hug1

Buna , hai sa vă lămuresc puțin , fac finalizare orala pt un extra de 50 de lei , singurele servicii pe care le exclud sunt analul și fk . Va pup o zi frumoasă 🤗😘
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Romana
  • Oras:Piata Romana

Buna băieți 😘😘, voiam să încercăm să ajungem la un numitor comun , observ că până în ora 14 când eu incep programul de munca se pierd destule apeluri ( eventuale programări ) că orice alt om am și eu o viața personală de aceea sugerez și prefer sa îmi scrieți pe Whatsapp îmi este mai comod și va pot răspunde mult mai repede . Vă mulțumesc pt înțelegere și va urez o zi frumoasa tuturor pupici 😘â¤ï¸

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Romana
  • Oras:Piata Romana

Buna băieți 😘😘, voiam să încercăm să ajungem la un numitor comun , observ că până în ora 14 când eu incep programul de munca se pierd destule apeluri ( eventuale programări ) că orice alt om am și eu o viața personală de aceea sugerez și prefer sa îmi scrieți pe Whatsapp îmi este mai comod și va pot răspunde mult mai repede . Vă mulțumesc pt înțelegere și va urez o zi frumoasa tuturor pupici 😘â¤ï¸

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ben dover1
Reputație: 0

N-am spatiu pe tel ba si nici n-am intentia sa-mi pun ca am destule cai de comunicare!

 

Foarte bine, comunica prin metodele tale.Nu ai whatsap, trimiti semnale cu fum.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...