Sari la conținut

Alina 0736818737 - Calea Mosilor


Postări Recomandate

Vizitator allysweet
Reputație: 0

Bună băieti 🤗! Cred ca am uitat sa specific câteva detalii , mai exact faptul că sunt singura in locație pt ca va respect intimitatea si sa clarificăm putin si despre programări , in principal cele de pe whatsapp . De cele mai multe ori se intampla sa fiu ocupată atunci când imi scrieți daca nu raspund in timp real , după ce vad mesajele nu imi permit sa va mai raspund pt ca ma gandesc ca fiecare are o viata persoana si nu mi-ar face deloc plăcere să creez vreun disconfort vrunuia dintre voi. Așa că daca aveti disponibilitatea si vedeti ca am citit mesajele va rog sa insistati puțin voi . Va pup si va doresc o zi frumoasa 😘😊!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Buna 🤗 ! Mentionez ca pozele sunt profesionale, fiind editate pielea si putin sânii. Pupici 😘

Editate/needitate... cam trezesti simturile 😋

Acu'... din ce am rasfoit p'aci, nu m-am dumirit daca gurita aia obraznicuta adera si la un FK pasional si ofera si CIM (daca e necesar ðŸ˜).

 

Nu de alta dar esti localizata oleaca mai aproape de zona peregrinarilor mele in Bucale si... tare m-as peregrina si pe la Bucalele tale :x

Link spre comentariu
  • Oras:Stefan Cel Mare
  • Oras:Stefan Cel Mare

Buna 😘 , am revenit după câteva zile în care mi-am batut putin capul sa pot recupera numărul de telefon pe care il folosesc pe forum, deoarece un "domn binevoitor" care m-a vizitat in urma cu câteva zile si-a însușit cele 3 telefoane ale mele si o sumă de bani . In fine , ideea este ca am reusit sa recuperez numărul si ca va astept sa imi scrieți sau sa ma sunați pt programări. O zi frumoasa ! Pupici🤗😘

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Buna 😘 , am revenit după câteva zile în care mi-am batut putin capul sa pot recupera numărul de telefon pe care il folosesc pe forum, deoarece un "domn binevoitor" care m-a vizitat in urma cu câteva zile si-a însușit cele 3 telefoane ale mele si o sumă de bani . In fine , ideea este ca am reusit sa recuperez numărul si ca va astept sa imi scrieți sau sa ma sunați pt programări. O zi frumoasa ! Pupici🤗😘

Ala nu e domn...e hot! Ai anuntat politia?
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9

"ÃŽn viața nu trebuie să alergi după femei și tramvaie, oricum vin altele într-un minut"

Hot pe hot se recunoaște 🤔

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Stefan Cel Mare
  • Oras:Stefan Cel Mare

Măcar erau de valoare ? Adică smartphone-uri ? Sau Nokia din alea până-n 100 de lei ?

+ de asta.. Èši-a luat și cel personal principal ?

Buna ! Nu cred ca asta are importanta ce fel de telefoane erau , importante pt mine erau cartelele sim din fericire există un proces prin care se pot recupera si da ai nevoie de niste date personale mai exact niste numere de contact din sim urile respective ,trebuie să răspunzi la niste intrebari de genul de cat timp ai cartela etc ... spun asta in ideea ca poate pe viitor informația poate ajuta pe cineva , nu sa ma explic cumva pt ce-i in fata cărora nu am credibilitate , iar vizavi de ironiile de prost gust legate de acest subiect nu am de gand sa dau curs discuțiilor , ideea e ca vreau sa lucrez cu o anumita tipologie de oameni ( oameni de calitate ) pentru restul indicat ar fi sa ne evităm reciproc . Multumesc frumos ! O zi cat mai liniștită tuturor ! Pupici 😘
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Heee...allys o domnișoară drăguță care stie sa așeze si sa iti stampileze adânc o imagine placuta....Si sa iti ofere servicii si momente placuta

Am plecat de la domisoara cu pricina...unde am fost putin pe viteza (din cauza mea)

Nu o lungesc in descrieri va las sa descoperiți.

Te pup 😘

Next time..promit sa imi calculez timpul mai bine

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...