Sari la conținut

Alina 0736818737 - Calea Mosilor


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, Subterana a spus:

Vreau si eu așa senzație…sa-l reintroducă ca s-o vizitez si eu 😆

Scrie ca face in functie de compatibilitate, poate selectia ei e riguroasa. 

Ally, lamureste-ne tu mai bine :)

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am fost la ea acum aprox 1saptama, deschisa, vorbăreța, arata bine puțin brunețica de la solar probabil, nu e țigancă😂, nu iti da starea aia de anxietate cu ceasul, accepta poziții 69, capra, mis, prietenosa, 69

Note:

GFE 9

Oral 9

NP 9

Per total 9 

nu dau 10 decât daca ma "indragostesc" de ea 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

https://vm.tiktok.com/ZMLLU2LLm/

Bună dragi compatrioți țin sa precizez că am vizitat-o pe doamna Alina săptămâna trecută, locație decentă, ea este prezentabila aproape ca în poze deoarece pozele sunt profesionale lasă o mica diferență... Intrat în locație am auzit mici zgomote (am crezut că mi se pare) bine înțeles ca nu m-am înșelat dar nici nu am luat în seamă am trecut la subiectul pt care am venit, odată terminată treaba mi-am luat la revedere și când am ieșit pe ușa simțul meu răutăcios a zis sa trag puțin cu urechea la ușă.. Cea am auzit? Surpriză domnisoara alina sta cu pestele în casa care după fiecare client o întreabă ce a făcut și cum a făcut. Sa nu o mai lungim va las pe voi sa trageți concluzia v-am lăsat un lin mai sus care l-am găsit pe tik tok. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 9 ore, Ilolo64 a spus:

https://vm.tiktok.com/ZMLLU2LLm/

Bună dragi compatrioți țin sa precizez că am vizitat-o pe doamna Alina săptămâna trecută, locație decentă, ea este prezentabila aproape ca în poze deoarece pozele sunt profesionale lasă o mica diferență... Intrat în locație am auzit mici zgomote (am crezut că mi se pare) bine înțeles ca nu m-am înșelat dar nici nu am luat în seamă am trecut la subiectul pt care am venit, odată terminată treaba mi-am luat la revedere și când am ieșit pe ușa simțul meu răutăcios a zis sa trag puțin cu urechea la ușă.. Cea am auzit? Surpriză domnisoara alina sta cu pestele în casa care după fiecare client o întreabă ce a făcut și cum a făcut. Sa nu o mai lungim va las pe voi sa trageți concluzia v-am lăsat un lin mai sus care l-am găsit pe tik tok. 

Multumim colegu… era pe lista mea in acest weekend… 

Link spre comentariu
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris
9 hours ago, Ilolo64 said:

https://vm.tiktok.com/ZMLLU2LLm/

Bună dragi compatrioți țin sa precizez că am vizitat-o pe doamna Alina săptămâna trecută, locație decentă, ea este prezentabila aproape ca în poze deoarece pozele sunt profesionale lasă o mica diferență... Intrat în locație am auzit mici zgomote (am crezut că mi se pare) bine înțeles ca nu m-am înșelat dar nici nu am luat în seamă am trecut la subiectul pt care am venit, odată terminată treaba mi-am luat la revedere și când am ieșit pe ușa simțul meu răutăcios a zis sa trag puțin cu urechea la ușă.. Cea am auzit? Surpriză domnisoara alina sta cu pestele în casa care după fiecare client o întreabă ce a făcut și cum a făcut. Sa nu o mai lungim va las pe voi sa trageți concluzia v-am lăsat un lin mai sus care l-am găsit pe tik tok. 

Oh my God. She was in my list but she always answer then ignore my messages. She gets me tired

The first time we almost fixed a meeting, then suddenly she stopped talking 

Then another time she just sends "Hello" then disappear again 

She doesn't seem serious 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 13 ore, Ilolo64 a spus:

https://vm.tiktok.com/ZMLLU2LLm/

Bună dragi compatrioți țin sa precizez că am vizitat-o pe doamna Alina săptămâna trecută, locație decentă, ea este prezentabila aproape ca în poze deoarece pozele sunt profesionale lasă o mica diferență... Intrat în locație am auzit mici zgomote (am crezut că mi se pare) bine înțeles ca nu m-am înșelat dar nici nu am luat în seamă am trecut la subiectul pt care am venit, odată terminată treaba mi-am luat la revedere și când am ieșit pe ușa simțul meu răutăcios a zis sa trag puțin cu urechea la ușă.. Cea am auzit? Surpriză domnisoara alina sta cu pestele în casa care după fiecare client o întreabă ce a făcut și cum a făcut. Sa nu o mai lungim va las pe voi sa trageți concluzia v-am lăsat un lin mai sus care l-am găsit pe tik tok. 

Doamne ce țărănoi burtos si prost tatuat! 🤦‍♂️ Nu le inteleg pe fetele astea cum pot sa fie atata de fraiere si sa producă bani in modul asta pt toti terminații! Poate daca s-ar apuca de carat cu roaba(nu-l cred bun de altceva) ar schimba si fizicul ala de pinguin.
 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 6 minute, Subterana a spus:

Doamne ce țărănoi burtos si prost tatuat! 🤦‍♂️ Nu le inteleg pe fetele astea cum pot sa fie atata de fraiere si sa producă bani in modul asta pt toti terminații! Poate daca s-ar apuca de carat cu roaba(nu-l cred bun de altceva) ar schimba si fizicul ala de pinguin.
 

 

😂😂😂😂😂 Bine punctat 🤘👍👍

Link spre comentariu

Bună ! Nu vreau sa dau curs discuțiilor de genul mi se par penibile si nici sa conving pe cineva ,dar acum chiar m-am amuzat . Băieți stau intr-o garsoniera open-space chiar micuța, unde țineam "peștele" după draperie langa patul unde ne desfasuram? Secolul 21 , mileniul 3 , anul 2022 , peștele putea sa fie cel mult in tigaie si asta pentru ca acvariu nu am 🤣. În cazul tău ori m-ai auzit vorbind pe video la telefon , ori iti sunt un ghimpe in talpă si te deranjez de când activez prin zonă,  dar ca idee e loc pentru toată lumea sub soare . Zi buna 😘

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...