Sari la conținut

Alina 0736818737 - Calea Mosilor


Postări Recomandate

  • Oras:Stefan Cel Mare
  • Oras:Stefan Cel Mare

Bună.

 

Care e numărul tău actual?

 

Acum înțeleg de ce a fost telefonul tău închis în ultima perioada.

Buna!😘 singurul meu nr de contact este 0726553306 prefer programările pe WhatsApp . Pt astazi mai am doar 3 locuri disponibile . Pupici si o zi cat mai plăcută 🤗😘
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Stefan Cel Mare
  • Oras:Stefan Cel Mare

Un update cu servicii si preturi ?

🎀SERVICII:

 

 

 

🎀preludiu(mangaieri,sarutari corporale),

🎀sex ORAL (protejat/neprotejat in functie de igiena),

🎀sex NORMAL (protejat),

🎀GFE

🎀dus (impreuna,asistat),

🎀masaj erotic/de relaxare,

🎀mici fantezii,

🎀69,

🎀dominare soft

🎀foot fetish

🎀foot job

🎀facesitting

🎀hand job

🎀roll play

🎀spit

🎀despre alte servicii/fantezii vom discuta telefonic

🎀costumatii sexy/ciorapei/pantofi cu toc inalt

 

 

 

🎀PROGRAMARI LA TEL: 0726553306 🤳

 

🎀Programările se pot face telefonic sau pe Whatsapp â—â—â—

 

 

 

🎀Daca ai placere si disponibilitate pentru a ne cunoaste, suna-ma te rog din timp in vederea unei programari.

🎀Intarzierile neanuntate duc la anularea întâlnirii

 

 

🎀Sunt disponiba intre orele 12.00_22.00 (program flexibil)

🎀I speack english,Je parle français,Ich spreche Deutsch✔✔✔

 

 

 

🎀150lei finalizarea

 

 

 

🎀250lei ora care include 2 finalizari

 

 

🎀NU ACCEPT persoane care au bile/canamicina; in stare de ebrietate sau sub influenta altor substante interzise .

 

🎀Nu raspund la numere private

 

🎀NU FAC DEPLASARI.

🎀Locatia este in zona Ștefan Cel Mare

  • Like 1
Link spre comentariu

Am vizitat-o azi pe Ally si merita o recenzie.

Locatie Soseaua Stefan Cel Mare, fiind duminica am gasite destule locuri de parcare. Stabilit intalnirea cu 2 ore inainte pe whatsapp si respectata. Baie dotata cu toate cele necesare si prosop curat.

La față draguță, creolă, buze senzuale si ochi frumoși, fese de braziliancă. Stie sa te faca sa te simti bine, eu o vad ca si o amanta ideala cu un nivel de inteligenta foarte ridicat. Este foarte atenta cu tine, te intreaba cum vrei oralul, eu am ales neprotejat, foarte bun. Te intreaba cum vrei NP permite diferite pozitii. Desi a primit destule mesaje pe telefon le-a ignorat total si toata atentia ei a fost catre mine.

Desi am depasit timpul, am ales o finalizare 30 min, nu m-a grabit deloc. 

De la inceput este foarte comunicativa chiar am avut cateva subiecte de discutie inainte si dupa actiune ceea ce m-a facut sa ma simt in largul meu.

Eu o recomand, daca o vizitati nu veti regreta.

Multumesc Ally. :-)

Link spre comentariu

Salutare,

 

Am vizitat-o astazi din nou pe Alina si m-am gandit sa ii las si o foarte meritata recenzie.

Progamare la telefon, confirmare pe whatsapp cu o ora inainte, totul a decurs lejer si rapid.

Locatie: apartament imediat langa Inspecatoratul de politie, pe Stefan cel Mare. Nu e lux dar e decent, ai unde sa faci dus, pat confortabil, singura in locatie.

Fata: absolut superba, are un chip minunat, de pustoaica de 17 ani dar trup de femeie in toata firea :) Nu am pretentia ca am fost la toate fetele de pe site, dar din cele vreo 20 la care am fost pana acum, garantat e cea mai frumoasa (poate sunt si subiectiv). Sani medii, sfarcuri bine pronuntate, numai bune de alintat. Fundul e piesa de rezistenta iar cand o vezi la intrare, pe tocuri, e erectie instant. Nu in ultimul rand, are un zambet absolut minunat, se merita sa o vizitezi doar pentru cat e de frumoasa, mai ales cand zambeste. Are cateva tatuaje, e bruneta, de etnie - dar mai alba la piele decat mine :)) - asumata insa 100%. 

Oral: te intreaba cum vrei, neprotejat sau protejat, excelent executat, mai multe viteze, cunni, 69, tot tacamul. 

Normal: se misca foarte bine in toate pozitiile (de obicei facem LOT, misionat, doggy).Geme frumos, stie sa te atate, se vede experienta. 

Atitudine: un alt punct forte al ei. E foarte isteata, glumeata, zambeste foarte mult, gasesti usor subiecte de conversatie cu ea (daca asta cauti), o companie excelenta. E acolo cu tine, prezenta, ignora telefoanele si mesajele total. Nu ofera FK dar saruta pe corp si compenseaza prin cele mentionate mai devreme.

250 lei/h, un pret absolut ok pentru ceea ce ofera.

 

Bafta si ciocane tari!

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna ! Nu cred ca asta are importanta ce fel de telefoane erau , importante pt mine erau cartelele sim din fericire există un proces prin care se pot recupera si da ai nevoie de niste date personale mai exact niste numere de contact din sim urile respective ,trebuie să răspunzi la niste intrebari de genul de cat timp ai cartela etc ... spun asta in ideea ca poate pe viitor informația poate ajuta pe cineva , nu sa ma explic cumva pt ce-i in fata cărora nu am credibilitate , iar vizavi de ironiile de prost gust legate de acest subiect nu am de gand sa dau curs discuțiilor , ideea e ca vreau sa lucrez cu o anumita tipologie de oameni ( oameni de calitate ) pentru restul indicat ar fi sa ne evităm reciproc . Multumesc frumos ! O zi cat mai liniștită tuturor ! Pupici

Cumva are sau nu are. Dacă e un Smaprtphone, îl mai poți găsii, pe lângă unul Ne, mai greu sau deloc

Știu cum e cu cartelele că și eu căutam un telefon, deoarece voiam cartela din el și nu-l mai găsesc.

Dacă e abonament, se poate rezolva foarte ușor. Pe când la cartelă nu am pățit niciodată și nu știu dacă e posibil să dovedești că e al tău. Mai ales că eu găsisem acea cartelă.

Iar chestia aia cu „pe cine ai la contacte” mi se pare o chestie personală. Tu poate ai pe amantă, sau nuj, sau ai număru președintelui.

Și nu cred că stă nimeni să alerge după un număr (doar dacă ești persoană foarte importantă și toată lumea îți știe numărul și te caută)

 

Iar cu ultima parte dacă m-ai făcut „om de NE-calitate”, vorbești prost atâta timp cât nu mă cunoști.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...