Sari la conținut

Andra Botosani


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Multumesc pentru informatie!

Am citit si daca o voi incerca, voi anunta aici.

O zi buna!

Cu plăcere

Dacă ai norocul sorții de izbândă suntem curioși sa auzim o recenzie, este greu abordabila dar poate o vei "lovi" cu sarmul tau ðŸ˜âœŒ

Stima!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Salut am vd cu Andra am stabilit să ne vedem la hotel la ora 20 e de evitat

Buna!

De ce este "de evitat"? Ai făcut o programare și nu a fost onorată de către Andra/Mirabela? Te rog detaliază un pic motivul. Mulțumesc anticipat.

Stima!

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Buna!

De ce este "de evitat"? Ai făcut o programare și nu a fost onorată de către Andra/Mirabela? Te rog detaliază un pic motivul. Mulțumesc anticipat.

Stima!

Buna!

De ce este "de evitat"? Ai făcut o programare și nu a fost onorată de către Andra/Mirabela? Te rog detaliază un pic motivul. Mulțumesc anticipat.

Stima!

Buna!

De ce este "de evitat"? Ai făcut o programare și nu a fost onorată de către Andra/Mirabela? Te rog detaliază un pic motivul. Mulțumesc anticipat.

Stima!

Link spre comentariu

In alte orase nu stii, se deplaseaza? De exemplu, eu chemat-o la Suceava si a zis ,,de ce sa vin? Sa fac pe nenea fericit?"; adica cat era pana la Suceava? O aruncatura de bat; dar na... ,,Lenea-i cucoana mare"- vorba ceea; in fine, poate reusesc sa o mai conving; daca nu, zi-i tu, mai in gluma mai in serios ,,vezi ca ai admiratori care te asteapta si la Suceava"!!! Te salut si astept sa vad ce o sa iti raspunda, daca nu te deranjeaza. O zi buna sa ai !!!

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Se fute si fara prezervativ? Daca da, e foarte ok, majoritatea evita asta; dar e foarte bine, ca placerea e alta fara caciulita, stii si tu...

Bună,

O fi "plăcerea alta fără caciulita" dar și riscul de boli venerice este ridicat 😔.

Pentru mine aceste fete care lucreaza fara protectie sunt clar de evitat ✌

Stima!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

E călătoare dameza a fost prin Brăila Buzău Iași...am sa încerc sa ajung și eu la ea și revin cu o recenzie

Cum de nu își lasă un nr de telefon, modalitate de contact doar mesaj pe publi24, se acoperă de o aură de mister peste persoana ei 😂😂

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Cum de nu își lasă un nr de telefon, modalitate de contact doar mesaj pe publi24, se acoperă de o aură de mister peste persoana ei

nu aveți ce pierde am fb e îmbrăcată la poza de profil in rochie de mireasă dar pentru 500 lei pentru o noapte întreagă poate merită baftă multă să aveți
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

 

Pai lasă tu numărul de telefon,Facebook-ul lasă-ne ceva prin care putem lua legătura cu ea....ps:e măritată??sau făcea doar proba la rochia de mireasa

Pai lasă tu numărul de telefon,Facebook-ul lasă-ne ceva prin care putem lua legătura cu ea....ps:e măritată??sau făcea doar proba la rochia de mireasa

e și mirele cu doamna pe fb nu pot să-i fac așa ceva chiar dacă nu m-am văzut cu ia
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

e și mirele cu doamna pe fb nu pot să-i fac așa ceva chiar dacă nu m-am văzut cu ia

Buna 😊

Fratioare chiar ne-ai bulversat cu aceste informații, eu te rog, alături de ceilalți colegi "futaci", sa ne ghidezi "discret" 🤔 către aceasta mireasă, suntem deosebit de curioși, cu cine avem de a face și ce "veleități sportive" are tânăra 😊

Stima! ✌

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Buna

Fratioare chiar ne-ai bulversat cu aceste informații, eu te rog, alături de ceilalți colegi "futaci", sa ne ghidezi "discret" către aceasta mireasă, suntem deosebit de curioși, cu cine avem de a face și ce "veleități sportive" are tânăra

Stima! ✌

dacă pot lua legătura in privat cu unul dintre voi vă dau fb miresei și nr de telefon stimă să aveți
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

dacă pot lua legătura in privat cu unul dintre voi vă dau fb miresei și nr de telefon stimă să aveți

Bună! Pentru detalii în privat (pentru ca pe forum inca nu ai PM) iti las adresa mea de e-mail: [email protected]

Dacă ai bunăvoință astept un semnal din parte ta pe aceasta adresa.

Stima ✌

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...