Sari la conținut

Rebeca bruneta din Timisoara


Postări Recomandate

Vizitator eutuel123
Reputație: 0

Am vorbit cu ea pe whattsup, raspunde rpd, comunica serviciile costurile, arata futabila

150 fin

250 ora

Oral nep

Normal si anal pro

Daca gasesc scapare o vizitez

post-152898-0-65142800-1532800336_thumb.jpeg

post-152898-0-93200400-1532800362_thumb.jpeg

post-152898-0-38758700-1532800388_thumb.jpeg

post-152898-0-03425300-1532800411_thumb.jpeg

post-152898-0-34368500-1532800444_thumb.jpeg

post-152898-0-29844200-1532800507_thumb.jpeg

Link spre comentariu

Buna sunt disponibila pana la ora 2 :)) va astept :* Vreau sa mentionez ceva ofer si dominare dar detali discutam pe WhatsApp accept sa domin nu invers :)) Cine este interesat de o sedinta sa scrie pe WhatsApp si o sa ii spun acolo ce fac si ce nu fac atat am avut de zis seara buna sa aveti si distractie pe unde vreti voi :*

Link spre comentariu
  • Oras:All over the world
  • Oras:All over the world

Va salut cu respect!

 

Am găsit momentul și motivul pentru care incep sa fac recenzii.

 

Am fost ieri la Rebeca,dupa ce in prealabil am discutat pe whatsapp și stabilit telefonic ,programare pentru o ora la data si ora,care au fost respectate.

ÃŽn fine ,cât pe ce să întârzii, începuse ploaia și evident ,pauza taxiuri. Ajung cu 5 minute mai devreme.

Rebeca ,prezentă agreabilă se implica in ceea ce face .Pozele o descriu în totalitate iar chipul ei mie mi-a plăcut. Curata , dus după finalizare + inlocuit prezervativul. Pauza de țigare și refresh, dupa "descărcare"

 

Locația: 7 greu cu parcarea , de asta am optat pentru taxi.Curat făra mirosuri ,aer condiționat ,diferite geluri , prosop curat...Un mic incident cu scurgerea la dus, nu este vina ei .

 

OP : 7 cu atentie la zone , nu prea adânc dar cu privire suavă .

 

NP : 8 destul de strâmta se misca bine, este cooperanta la schimbat pozitii, geme frumos nu fals .

 

AP : 9 Se pare ca îi place ,la mine este pentru prima oară ,si nu am idee.

 

FK : 8 Nu ma prea implic ..

 

Total cadou 250 + un trandafir , bine investiți.

 

De revenit ? Cu siguranță !

 

Te pup, Rebeca 😚😚

 

Domnilor,să aveți spor la "pompat"

  • Like 3
Link spre comentariu

Va salut cu respect!

Am găsit momentul și motivul pentru care incep sa fac recenzii.

Am fost ieri la Rebeca,dupa ce in prealabil am discutat pe whatsapp și stabilit telefonic ,programare pentru o ora la data si ora,care au fost respectate.

În fine ,cât pe ce să întârzii, începuse ploaia și evident ,pauza taxiuri. Ajung cu 5 minute mai devreme.

Rebeca ,prezentă agreabilă se implica in ceea ce face .Pozele o descriu în totalitate iar chipul ei mie mi-a plăcut. Curata , dus după finalizare + inlocuit prezervativul. Pauza de țigare și refresh, dupa "descărcare"

Locația: 7 greu cu parcarea , de asta am optat pentru taxi.Curat făra mirosuri ,aer condiționat ,diferite geluri , prosop curat...Un mic incident cu scurgerea la dus, nu este vina ei .

OP : 7 cu atentie la zone , nu prea adânc dar cu privire suavă .

NP : 8 destul de strâmta se misca bine, este cooperanta la schimbat pozitii, geme frumos nu fals .

AP : 9 Se pare ca îi place ,la mine este pentru prima oară ,si nu am idee.

FK : 8 Nu ma prea implic ..

Total cadou 250 + un trandafir , bine investiți.

De revenit ? Cu siguranță !

Te pup, Rebeca

Domnilor,să aveți spor la "pompat"

Multumesc dragule :* pentru recenzie si pentru vizita ta si nu in ultimul rand pentru trandafir foarte frumos gest :)) ma bucur ca te ai simtit bine te pup zi faina :*
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:All over the world
  • Oras:All over the world

Va salut cu respect!

 

Am găsit momentul și motivul pentru care incep sa fac recenzii.

 

Am fost ieri la Rebeca,dupa ce in prealabil am discutat pe whatsapp și stabilit telefonic ,programare pentru o ora la data si ora,care au fost respectate.

ÃŽn fine ,cât pe ce să întârzii, începuse ploaia și evident ,pauza taxiuri. Ajung cu 5 minute mai devreme.

Rebeca ,prezentă agreabilă se implica in ceea ce face .Pozele o descriu în totalitate iar chipul ei mie mi-a plăcut. Curata , dus după finalizare + inlocuit prezervativul. Pauza de țigare și refresh, dupa "descărcare"

 

Locația: 7 greu cu parcarea , de asta am optat pentru taxi.Curat făra mirosuri ,aer condiționat ,diferite geluri , prosop curat...Un mic incident cu scurgerea la dus, nu este vina ei .

 

OP : 7 cu atentie la zone , nu prea adânc dar cu privire suavă .

 

NP : 8 destul de strâmta se misca bine, este cooperanta la schimbat pozitii, geme frumos nu fals .

 

AP : 9 Se pare ca îi place ,la mine este pentru prima oară ,si nu am idee.

 

FK : 8 Nu ma prea implic ..

 

Total cadou 250 + un trandafir , bine investiți.

 

De revenit ? Cu siguranță !

 

Te pup, Rebeca 😚😚

 

Domnilor,să aveți spor la "pompat" !

Link spre comentariu

Va salut cu respect!

Am găsit momentul și motivul pentru care incep sa fac recenzii.

Am fost ieri la Rebeca,dupa ce in prealabil am discutat pe whatsapp și stabilit telefonic ,programare pentru o ora la data si ora,care au fost respectate.

În fine ,cât pe ce să întârzii, începuse ploaia și evident ,pauza taxiuri. Ajung cu 5 minute mai devreme.

Rebeca ,prezentă agreabilă se implica in ceea ce face .Pozele o descriu în totalitate iar chipul ei mie mi-a plăcut. Curata , dus după finalizare + inlocuit prezervativul. Pauza de țigare și refresh, dupa "descărcare"

Locația: 7 greu cu parcarea , de asta am optat pentru taxi.Curat făra mirosuri ,aer condiționat ,diferite geluri , prosop curat...Un mic incident cu scurgerea la dus, nu este vina ei .

OP : 7 cu atentie la zone , nu prea adânc dar cu privire suavă .

NP : 8 destul de strâmta se misca bine, este cooperanta la schimbat pozitii, geme frumos nu fals .

AP : 9 Se pare ca îi place ,la mine este pentru prima oară ,si nu am idee.

FK : 8 Nu ma prea implic ..

Total cadou 250 + un trandafir , bine investiți.

De revenit ? Cu siguranță !

Te pup, Rebeca

Domnilor,să aveți spor la "pompat" !

Multumesc :* te pup zi faina si te mai astept pana nu plec sau daca nu cand mai revin :))
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost și eu la Rebecca săptămâna trecută, cred că era prima zi in B. Mie mi-a plăcut fata. Pozele reflectă f.bine realitatea ( as zice ce un 8.5 pt aspect). Am beneficiat de un oral protejat ( la cererea mea) ok un normal cu implicare și un anal f bun. Fata e strâmtă și își dă silința. As zice un 8.5 per total. De revenit.

Link spre comentariu

Am fost și eu la Rebecca săptămâna trecută, cred că era prima zi in B. Mie mi-a plăcut fata. Pozele reflectă f.bine realitatea ( as zice ce un 8.5 pt aspect). Am beneficiat de un oral protejat ( la cererea mea) ok un normal cu implicare și un anal f bun. Fata e strâmtă și își dă silința. As zice un 8.5 per total. De revenit.

Multumesc pentru recenzie te pup si te mai astept :*
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dimineata :) sunt disponibila pentru programari la telefon sau pe whatsapp :) va astept pana la 2 noaptea stau in fiecare zi :* Ma mai gasiti in oras pana in data de 08/08/2018/ deci mai aveti timp sa ma vizitati va pup 😘 :* cu drag rebeee

Hai sa fiu nebun, tatele sint lasate rau, sunt flescaite rau de tot asa se vede din poza, poate in realitate o fi alfel sau poate poza denatureaza realitata. Colegul are dreptate sterge pana nu vad toti si pulea mai vine la tine.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...