Sari la conținut

Inesuka si Carliontata - doua blonde siliconate ce ar putea face echipa buna


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Pe tine te-am chemat cu alt scop. Nu ma intereseaza ce abereaza unul si altul. Pozele mele bat orice reclama negativa care se incearca sa mi se faca. Banjj nu stau in recenzii. Ci in fata din poze ;)

Link spre comentariu

Pe tine te-am chemat cu alt scop. Nu ma intereseaza ce abereaza unul si altul. Pozele mele bat orice reclama negativa care se incearca sa mi se faca. Banjj nu stau in recenzii. Ci in fata din poze ;)

care scop?

acum, la modul SERIOS....fara raspunsuri la caterinca  cu "te-am chemat sa-ti dau muie" , "sa-ti fac o farsa" sau "m-ai chemat sa ma umilesti si sa urinezi pe mine" cum mi-ai raspuns anterior.........de parca ai si putea sa ma bati tu pe mine cand tu ai 1,67 si eu 1,71

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

care scop?

acum, la modul SERIOS....fara raspunsuri la caterinca  cu "te-am chemat sa-ti dau muie" , "sa-ti fac o farsa" sau "m-ai chemat sa ma umilesti si sa urinezi pe mine" cum mi-ai raspuns anterior.........de parca ai si putea sa ma bati tu pe mine cand tu ai 1,67 si eu 1,71

Am 1m 70 vrei sa spui =))) daca tot citești 24/24 forum ul. Arunca un ochi și către recenzii. Sa te informezi mai bine totusi =)))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...