Sari la conținut

Saloane de masaj curate, nu ghene de gunoi si alte focare de infectie, cu fete de bun simt, nu cu ciori borate de bariera, nu cu strambe boccii,


Postări Recomandate

  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
 

     Gogule, ma costy,nu o da nimeni in diverse, daca esti Barbat, adevarat cu pula si coaie, o sa te comporti  si o sa gandesti ca atare, daca nu, citetse multele litere pe care o sa ti le insirui mai jos: nu te face ca nu intelegi sau esti/faci pe prostu' ori pejte ???... eu unul nu ma duc la bagaboante sa ma marit cu ele, sa ma laud cat de smeker sunt io ori sa-mi plang amarul pe umerii lor, eu vorbesc de petardele muiste, care o dau ele in vrajeala cu sentimente si placut, ca sa le ia mintile papagalilor care la prima pizda iesita in cale cred ca ia traznit norocul.

    Io unul, crezandu-ma in nebunia mea inca Barbat, mai bine imi tai pula si ma cac pe ea, daca este sa ajung sa platesc pentru pizda care stiu ca este mancata/supta de bani de un muist clopotar ce profita de pe urma ei, intrun fel sau altul. Sa le futa cainii-n balamuc, mai bine fut capre decat sa stiu ca prin pizda cu care imi satisfac nevoile/fanteziile ajunge sa fie hranit un trantor boschetar, baga-mi-as pula in rasa lor.

    D-aia am fixatia asta,experienta, viata...in special de noapte, etc, plm, sa nu le cumpar bijuterii/telefoane pe care sa le bage la amanet/vanda, sa nu le dau multzi bani pe mana pizdelor care nu-mi prezinta incredere, ca sa fuga cu ei la vreun rapciugos de pejte prajit, taximetrist/tirist nespalat ori iubit boschetar, preferand sa cheltui impreuna cu partenera 10-15 bastoane intr-o noapte intreaga, si sa-si dau gagicii doar 5, decat sa fut 99,9% din forum cu 10-15 bastoane banii lor pe o noapte intreaga, bani cu care stiu sigur ca vor fugi la vreun bulangiu.

  Bai varule, iti zi io, din spiritul de Barbat, de viatza de noapte, din experientza, niciun barbat, dar niciunul, nu va gandi ca tine/ca si pesjtii martalogi ca nu ar trebui sa ne intereseze pe unde si pric ce pizde ne bagam pulile.

 Daca toti ati ramas atat de retardatzi, ca mine, la stadiul copilarieiei,  cand futeam pe la majorat prin piata chiliei/ovidiu/grivitei si alte case verzi, printre ligheane si cearceafuri/izmene rupte-n cur, baaa, pula mea, inseamna ca suntetzi retartadi si nu are rost sa ma obosesc cu voi,  ramanetzi linistitzi sa promovatzi in continuare cuvrve proste si nespalate, pestite de guvizi/hanusi bubosi.  :(

    Oare de ce nu-mi mi-am batut capul de cand am aparut pe forum,sa pun botul la vrajeala voatra stricata, cand stiam deja realitatea si traiam prin ea, futand doar din instinct, asa cum o fac de vreo 20 de ani, si  nu din informaztiile voatre de handel  ???

   Cat pula mea in gatul lui pe peste prajit si retardat sa fii, ca sa nu te duca capul mai mult decat  sa-ti rupi gaozul in datorii, sa-ti iei un audi/bmw sh de vreo 7-10 ani si sa fii dependent, sa atarni la pizda a 2-3 pizde, unde mortzii ma-tii intelegi tu busssines, dezvoltare si planuri de viitor, cand tu ajungi sa umbli cu petu de plastic de benzina in portbagaj, ca sa nu ajungi sa te futa cainii, prin pustiu, sau bajetzii printr-un cartie rau famat ?

 Manca-mi-atzi toata pula de boschetari fomisti, pe care va vad atarnatzi si mortzi de foame prin toate mallurile orasului, comandand cu curvele voastre proaste, meniuri engros si la reducere/promotie, cand va cacati pe voi sa lasati macar 50 de lei bacsis prin carciuni, la o masa de 6-8 persoane de fomisti care sunteti, de ajung si ospatarii/ospataritele sa se pishe pe voi, bai valorosilor/saraciilor.
  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Desi sunt nou pe site, confirm spusele domnilor de mai sus, am o experienta de peste 15 ani in Ploiesti, Constanta asa ca va pot spune ca tepe am luat destule, problema este ca a scazut rau calitatea serviciilor de aceea am facut o pauza de vreo 2 ani, am trecut pe masaje terapeutice ( pe bune ), dar vechea meteahna n-a disparut intru totul asa ca am intrat aici poate ma ajutati sa gasesc ceva serios, nu tepare !!

 

 

Bafta profesionistilor si novicilor !!!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...