Sari la conținut

Doamna matura 0757131921


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am facut eu o vizita la doamna.

Locatie zona stadion.

Am sunat pentru detalii si cand a fost vorba de programare: cine vine primul.

Apartamentul neschimbat cred de 20 de ani. Curatel, nu e jeg. Baia veche dar cu gel de dus si prosop curat.

Doamna undeva pe la 45 de ani, sociabila. Nimic wow. Sani mici, purina burta. Fund interesant. In schimb, pentru amatori, are niste labii mari. Epilata corespunzator. A facut dus inainte de actiune.

Oralul bunicel, protejat sau neprotejat, in functie de ce alegi.

Normal protejat, accepta pozitii, prefera capra si se comporta teatral. Se implica, ceea ce e un plus, in schimb, poate sunt eu prea urat, nu se uda natural si nici nu foloseste lubrifiant. Deci am renuntat foarte rapid.

Finalizare orala cu CIM.

Halatul 50.

Note: locatie 6

ON: 8

NP: 5

Atitudine: 8

Anal: nu am intrebat

Merita pentru un oral bunicel si ieftin.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Eu am fost si eu aproape de stadion pe str. Surorile Martir Caceu și era doamna cu o colegă plină și blondă. Nu am apucat să mă descalt și să dau haina jos k sună telefonul și colega invită deja pe altul în 10 minute. Când am auzit întreb și cu mine cum rămâne la care ele k stai liniștit că nu e problemă ca așteaptă puțin și clientul că îl tine la bucătărie BLA BLA. Am făcut stânga împrejur și dus am fost. Plus că în cameră am văzut pe jos niște pături o perina așezate k pat. Despre servicii nu pot spune nimic, despre atitudine nota 2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare ...

 

Am ajuns si eu pe la doamana(titulara topicului), asa ca hai sa las o recenzie pentru cititori.

 

Dupa cum spuneam vorbim despre o doamna ... eu o estimez aprox. la 40 ani (+,-), mica de statura, tunsa scurt,

oarecum slabuta (are putina burtica) ... nu are rost sa o mai descriu deoarece corespunde cu ultimele poze din topic.

 

Locatia este pe Str. Surorile Martir Caceu intre Novatim si Profi la un bloc renovat (de lasat masina se

poate ori in parcare la stadion, ori in parcare la Profi).

 

Apartamentul curat, baie curata (mai veche), geluri, prosoape, actiunea se desfasoara pe o saltea pe jos.

 

Doamna ofera actiune oral (cu sau fara inn fct. de igiena si dorinte), normal (cu prez).

Una bucata numar este evaluat la 50 RON,

Una bucata ora la zice ea 150 RON

 

Si acum actiunea ... sunat fiind in zona doamna libera a mers repede ... deci intrat, am spus ce vreau,

lasat suma 50 RON din proprie initiativa, doamna a fost prima la dus dupa care eu trecut la o igenizare

cum spuneam prosop, gel, etc.

 

Revenit in camera de lucru m-am intins confortabil si doamna a trecut la oral (bunicel), intre timp eu am explorat

savarina curata fara mirosuri (cu labii maricele pentru amatori), bagat echipament protectie la soldat si

dai si lupta ... ajutat fiind si de doamna care parea ca ii place soldatul a tras puternic cu tunul din pacate

in prezervativ.

 

Astfel a decurs lupta si a fost consemnata in cronicile din istorie.

 

Era sa uit un lucru care poate deranjeaza (pe mine nu) - telefonul suna din cand in cand (trebuie cu urmatoarea

ocazie sa ii spun)

 

Note:

 

Oral: cu sau fara in functie de igiena - un 8 (am eu standarde)

Normal: cu prez. o nota 8

Anal: cica nu face

GFE: sarut nu presteaza, in rest da pare ok deci tot un 8

 

Daca am uitat ceva mai vb.... hai spor la treba

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Am fost si eu la doamna merită 50 lei decat sa di la alea de pe aradului si sa o faci in masina,macar la ea faci un dus si tu si ea, ON si NP destul de bine facute.

Per total merită un nr asa rapid pt o descărcare (are o atitudine ok)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

rog frumos cine mai merge la ea sau o suna, sa ii recomande sa intretina un singur anunt pe publi24

nu sa tot creeze un anunt nou la cateva zile

pana acum are 34 anunturi si imi face dificila procesarea manuala

mersi

 

Link spre comentariu
Vizitator relax9
Reputație: 0

Am facut eu o vizita la doamna.

Am sunat pentru detalii ,mi-a spus sa merg la stadion , fostul novatim , am sunat , mi-a explicat frumos unde mai exact sa merg , intr-un bloc aproape la parter
Am intrat , m-a rugat sa stau 2minute in bucatarie sa termine colega (o doamna mai voluptoasa , bruneta, am intrat in camera , am lasat cash-ul , a facut dush , mi-a spus sa fac si eu daca doresc , mi-a spus sa ma fac comod
Varsta intre 40-50

Mi-a facut oral , mie cel putin mi-a placut si cred ca si ei i-a placut , se vedea pe fata ei..se juca cu ea dar nu putea deep , i-am spus sa incerce , a incercat cat a putut..
Mi-a spus daca o bagam , m-a intrebat cum vreau sa stea , i-am spus cum ii place ei , s-a pus caprita , i-am dat tare , geme frumos , cum spunea mai sus un "coleg" geme , poate "teatral" gen dar eu vedeam gen pe fata ei placere..

Notele difera in functie de moment , stare , in functie de ceea ce-i place fiecaruia..dar
 locatie : Ok , adica ai baie , o canapea , e si o saltea pe jos , curat din punctul meu de vedere..
ON: Mie mi-a placut , se vede placere pe ea cand se joaca , se zbate , incearca , are grija de toate zonele..
NP: Cred ca-i place hard..mi-a placut (dadea contre si parea sa-i placa..dar ma cam grabeam si am terminat cam in 10 minute treaba)
Atitudine: Mi-a placut , foarte de treaba,sociabila
Anal: nu am intrebat
 

Eu o sa revin..50 lei..

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...