Sari la conținut

Luxury-massage


Postări Recomandate

  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Buna ziua, confratiilor! Țin să vă anunț că eu am fost la Luxury Massage și vreau să spun că nu aveți dreptate deloc în ceea ce le privește pe aceste fete care lucrează la salon. Fetele de la toate saloanele din tara se schimba in permanenta, de asta nu le puteți găsi tot pe aceleași. Țin să vă spun asta pentru că eu la randul meu detin un astfel de salon. Și țin să lămuresc și de ce in acest domeniu ar trebui preturile sa fie mai mari asta având în vedere că fetele bune nu mai lucrează pentru 150 de lei din care doar jumătate este partea lor. Dacă doriți servicii bune la saloane și nu acasă trebuie sa platiti, eu am fost și la Luxury și cu fetele care am fost nu au oferit servicii sexuale așa cum tot se presupune și cum este normal de altfel. Ca sa îți faci o părere despre orice loc de genul ar trebui sa le faci cate o vizita periodic, asta având în vedere că mai toate fetele lucrează part time. Sper că am lămurit puțin lucrurile. La Cluj Napoca exista o concurenta între patronii de saloane de masaj, de asta beneficiați de genul asta de servicii pe 150 de lei. Nu i normal ca toate serviciile sa se scumpească iar masajul să rămână la același preț ca acum 10 ani. O zi buna!

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Sa îți explic puțin cum sta treaba in domeniul acesta. Fiecare salon de masaj erotic are sau nu o recepționeră. Când se face o programare aceasta rămâne valabilă maxim 10 min, iar clientul care are întâietate tot timpul este cel din casa sau care ajunge mai repede. Nici la spital dacă îți faci programare nu te poate primi tot timpul la ora prestabilită neapărat cu atât mai mult aici. Nimeni nu face nimic cu rea intenție, acest gen de locuri sunt facute pentru relaxare și nicidecum pentru a supara sau deranja pe cineva. Cum bine vă puteți închipui saloanele de masaj au zilnic mai mulți clienții decat fetele singure care prestează servicii ele singure acasa așa că și programările se fac că atare, iar de cele mai multe ori se întâmplă că și cei mai mulți clienți să fie total neserioși și să își facă programare și să nu vina sau să întârzie și să se întrebe de ce nu au putut fii primiti in timp util. Și până la urmă pentru toată lumea timpul înseamnă bani.

Link spre comentariu
  • Membru Premium

Lasa-ma cu vrajeala cu 10 minute. Stabilesti o ora la care vii si aia trebuie respectata. Si la medic te poti programa cu o luna inainte.

In plus, care mai este scuza daca acea fata chiar nu mai lucreaza la salon, asa cum ai spus si tu?

Un client a ratat-o, 2, 3. Dar toti?

Iar la Luxury nu-i nici o receptionera. Raspunde fata care n-are client.

Baietii se plang ca se programau la Ana Maria, cele de la salon spuneau ca este, dar ea nu mai lucreaza de ceva vreme.

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Sau cum explici anunțurile de la Luxury in care apar pozele unor fete pe care niciodată nu le găsești disponibile?

 

Eu am incercat să-mi fac programare pentru acest anunț https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/andra-masaj-erotic-mures/di9395i42262770d13i0i3fe2g570i71.html și niciodată nu era disponibilă. Tot timpul îmi erau oferite programări la alte fete

Link spre comentariu
  • Oras:Reghin
  • Oras:Reghin

Sau cum explici anunțurile de la Luxury in care apar pozele unor fete pe care niciodată nu le găsești disponibile?

 

Eu am incercat să-mi fac programare pentru acest anunț https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/andra-masaj-erotic-mures/di9395i42262770d13i0i3fe2g570i71.html și niciodată nu era disponibilă. Tot timpul îmi erau oferite programări la alte fete

Aceste poze apar și pe pagina de la salonul Hotwomen Sibiu-Tina
Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Buna seara, dragi colegi vă anunț că Andreea nu mai este la salonul Luxury massage și va informez că Andreea sa pus din nou pe cont propriu sa lucreze singura aveți numărul contact cu permisiunea ei este o fata foarte drăguță ,comunicativa si zâmbăreață cum o știe toată lumea este o domnișoară care are talent in arta masajului erotic și da ceea ce face o face cu mare dăruire și mare pasiune! Număr de contact :0745377792 pe numărul aceasta o găsiți !Bafta!

Link spre comentariu
  • Oras:texas
  • Oras:texas

Salut baietii,

 

Am fost astazi pe la Luxury ptr o scurta "relaxare" si am dat peste 3 fete care ma asteptau. Am ales o fata nou venita, Alexandra. O bruneta foarte frumoasa, tatuata, buze frumoase.

Am fost primul ei client si m-am gandit sa va spun si voua despre ea.

 

Recomand!

Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures

Salut baietii,

 

Am fost astazi pe la Luxury ptr o scurta "relaxare" si am dat peste 3 fete care ma asteptau. Am ales o fata nou venita, Alexandra. O bruneta foarte frumoasa, tatuata, buze frumoase.

Am fost primul ei client si m-am gandit sa va spun si voua despre ea.

 

Recomand!

Serios? Te ai gandit sa ne spui voua despre ea.? 

Multumim, tare mult, inormata asata e beton!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium

Salut baietii,

 

Am fost astazi pe la Luxury ptr o scurta "relaxare" si am dat peste 3 fete care ma asteptau. Am ales o fata nou venita, Alexandra. O bruneta foarte frumoasa, tatuata, buze frumoase.

Am fost primul ei client si m-am gandit sa va spun si voua despre ea.

 

Recomand!

Zici ca are buzele frumoase. Le si foloseste?

Ca altfel degeaba sunt ele frumoase.

Daca e cea din anunturile de mai jos, foloseste 3 seturi de poze diferite. Care sunt cele reale? Sau sunt false toate 3?

 

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/alexandra-targu-mures/090gdd4h3gg9743ie7eeh3d7hh90hg0g.html

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/alexandra-targu-mures/f383ggg1g90d731114gh69001f7g9fh3.html

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unknow
  • Oras:Unknow

Numarul e cel de la salon, deci clar ca acolo e.

Dar vad ca cei de la Luxury continua cu poze false, deci e semn ca devin disperati. Ana-Maria si Andreea nu mai sunt si o mai aveau pe tigancusa aia blonda si slaba.

Sigur ca nu mai este Ana Maria?
Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Buna seara dragi colegii , cum v-am anunțat,domnișoara AnaMaria nu mai este la salon și nici domnișoara Andreea ,acum că nu mai sunt ele vă plângeți și dații recenzii dar când erau parca ați uitat de ele ,ia băieții acum sa fiți mândrii cu ce aveti toti va plângeți că nu sunt fete ,ba că fetele nu sunt așa cum visați voi ce ar fii sa respectati ce avem în oraș ,bine știți că fete nu prea se găsesc fete ba nu știu ce tot timpul aveti de comentat ceva ,fetele de la salon folosesc poze adevărate și daca sunt poze false asta e nu fiecare dorește să se arate pentru toată lumea și dacă doriți să vedeți fata ea mergeți la salon și să le respectați ! Andreea este și a fost pentru mine de nota 10*iar nici de ea nu va plăcut ea care a făcut și face un masaj erotic ce azi in Targu-Mures nici nu se găsește , doriți masaj erotic Andreea lucrează pe cont propiu și o puteți găsi și ar fi timpul că toți dintre noi sa aprecieze ce este în oraș mai ales că ea are și 10ani de experiență în arta masajului erotic și încă ceva sa se respecte că singura fata e Andreea care nu face sex nici contra cost in rest că ce fac alta fete e treabă fiecăruia dar daca mergi la masaj erotic acela sa fie masaj erotic nu sex că sex se găsește la fiecare colt de strada!Andreea de respectat și recomand !!!

Link spre comentariu

  • Membru Premium

Nu stiu de unde ai dedus ca oamenilor nu le-a placut de Andreea. Arata-mi o recenzie negativa. La fel si despre Ana Maria.

Vorbesti numai prostii.

 

Cat despre salon, acolo, da, s-au zis niste chestii pentru ca nu au fost in regula.

Spre exemplu, programarea la o fata si cand ajungi, e doar tigancusa aia slabanoaga.

Iar plecarea lor poate o pui si pe seama maririi tarifului. Ca 150 era si asa suficient, dar vazand ca au clienti, au saltat la 200.

Poate unii nu mai doreau sa vina pentru aceleasi servicii si pret marit.

 

Iar ca sa-ti spun sincer, am incercat intr-o vreme sa sun pentru programare, dar imi tot respingeau apelul.

Am incercat o zi, doua, dar iti dai seama ca la un moment dat am renuntat.

Deci pe mine m-au pierdut ca si client fidel.

 

Acum, ca a aparut aceasta domnisoara noua, as fi incercat. Dar, surpriza! Foloseste poze false, deci la fata locului poate e cu totul alta persoana.

Si pentru asta platesti tariful marit, de 200 lei.

Macar Maya si Andreea folosesc poze reale.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...