Sari la conținut

Luxury-massage


Postări Recomandate

  • Membru Premium

Încearcă să scrii corect :I think your in love whit Andreea.Nu ,nu sunt doar cred că am spus doar adevărul și daca ai fost la ea ai știi despre ce vorbesc!!!

Un sfat: nu mai corecta pe altii la engleza cand nu ai nici cea mai vaga idee despre a scrie corect in aceasta limba. Ai scris 4 cuvinte si 2 le-ai gresit.

Iar ca idee, colegul pe care l-ai corectat, a scris corect.

Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
La 31.10.2020 la 7:49, masterblaster a spus:

Lasa-ma cu vrajeala cu 10 minute. Stabilesti o ora la care vii si aia trebuie respectata. Si la medic te poti programa cu o luna inainte.

In plus, care mai este scuza daca acea fata chiar nu mai lucreaza la salon, asa cum ai spus si tu?

Un client a ratat-o, 2, 3. Dar toti?

Iar la Luxury nu-i nici o receptionera. Raspunde fata care n-are client.

Baietii se plang ca se programau la Ana Maria, cele de la salon spuneau ca este, dar ea nu mai lucreaza de ceva vreme.

Am fost ieri la salon si acum au receptioneră ,fată tinerică,drăguță și cu un corp foarte sexy!Mi-a spus că ea nu intră la masaj!Păcat că chiar este tare frumușică!

  • Like 1
Link spre comentariu

Salut! Am citit recenzii foarte bune si despre Alexandra si despre Andreea. O intrebare as avea! O intreb de la cei care au fost cu amandoua. Totusi care e mai buna? Daca ar trebui sa aleg care dintre ele le-ati recomanda? Eu inca nu am fost si as vrea sa incerc. Multumesc!

Link spre comentariu
  • Telefon: Alexandra Ropotă
  • Oras:Alba Iulia, Alba
  • Telefon: Alexandra Ropotă
  • Oras:Alba Iulia, Alba
La 07.12.2020 la 22:38, ady50 a spus:

bună. am fost ieri la Luxury și am intrat pentru a doua oară cu domnișoara Alexandra. frumoasă, bronzată cu tatuaje. A fost ceva fenomenal.o recomand.

😘🤗🤗🤗

Link spre comentariu
  • Telefon: Alexandra Ropotă
  • Oras:Alba Iulia, Alba
  • Telefon: Alexandra Ropotă
  • Oras:Alba Iulia, Alba
La 29.10.2020 la 13:01, dr love2000 a spus:

Buna ziua, confratiilor! Țin să vă anunț că eu am fost la Luxury Massage și vreau să spun că nu aveți dreptate deloc în ceea ce le privește pe aceste fete care lucrează la salon. Fetele de la toate saloanele din tara se schimba in permanenta, de asta nu le puteți găsi tot pe aceleași. Țin să vă spun asta pentru că eu la randul meu detin un astfel de salon. Și țin să lămuresc și de ce in acest domeniu ar trebui preturile sa fie mai mari asta având în vedere că fetele bune nu mai lucrează pentru 150 de lei din care doar jumătate este partea lor. Dacă doriți servicii bune la saloane și nu acasă trebuie sa platiti, eu am fost și la Luxury și cu fetele care am fost nu au oferit servicii sexuale așa cum tot se presupune și cum este normal de altfel. Ca sa îți faci o părere despre orice loc de genul ar trebui sa le faci cate o vizita periodic, asta având în vedere că mai toate fetele lucrează part time. Sper că am lămurit puțin lucrurile. La Cluj Napoca exista o concurenta între patronii de saloane de masaj, de asta beneficiați de genul asta de servicii pe 150 de lei. Nu i normal ca toate serviciile sa se scumpească iar masajul să rămână la același preț ca acum 10 ani. O zi buna!

Adevărat!🙏👌👍🏻

Link spre comentariu
Vizitator alin2020
Reputație: 0

Am vizitat-o și eu pe Alexandra, și pot spune că nu mi-a părut rău ca am ales-o ! Chiar dacă e nouă in Tg-Mures, are experiența  necesară, pentru ca lucrează de mult timp în branșă ! Tânără, frumoasă, corp de model, lipicioasă și deosebit de volubilă ! Clar , te face să te gândești la următoarea programare ! O recomand fără discuție !

Link spre comentariu
  • Telefon: Alexandra Ropotă
  • Oras:Alba Iulia, Alba
  • Telefon: Alexandra Ropotă
  • Oras:Alba Iulia, Alba
Acum 8 ore, alin2020 a spus:

Am vizitat-o și eu pe Alexandra, și pot spune că nu mi-a părut rău ca am ales-o ! Chiar dacă e nouă in Tg-Mures, are experiența  necesară, pentru ca lucrează de mult timp în branșă ! Tânără, frumoasă, corp de model, lipicioasă și deosebit de volubilă ! Clar , te face să te gândești la următoarea programare ! O recomand fără discuție !

Mulțuu scumpi! 🙏👄🤗

Link spre comentariu

Am citit recenzii foarte bune despre Alexandra si m-am decis sa fac o vizita la ea. Si eu pot sa spun că nu mi-a părut rău ca am ales-o! Chiar e frumoasa, draguta, te face sa te simti bine! Eu m-am simtit foarte bine cu ea, dupa ce a facut masajul si am finalizat, m-a imbratisat, m-a luat in brate si asa ne-am relaxat in pat. A fost ceva frumos. Daca puteam, asa am fi stat pana dimineata 😃.  Chiar ma gandesc la urmatoarea programare. Multumesc pentru tot Alexandra!

Link spre comentariu

Buna dragilor țin să vă anunț că sa întors Andreea la salonul Luxury massage,mie sincer îmi pare foarte bine  că o știu de foarte mult timp și pentru mine a fost și este  o maseuza de nota 10 ,o recomand cu mare drag!😘😘😘 Te pup Andreea și îți doresc un An Nou Fericit mă bucur că te-ai întors !!!😘😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: Alexandra Ropotă
  • Oras:Alba Iulia, Alba
  • Telefon: Alexandra Ropotă
  • Oras:Alba Iulia, Alba
La 20.01.2021 la 23:34, ezolyomi a spus:

Am citit recenzii foarte bune despre Alexandra si m-am decis sa fac o vizita la ea. Si eu pot sa spun că nu mi-a părut rău ca am ales-o! Chiar e frumoasa, draguta, te face sa te simti bine! Eu m-am simtit foarte bine cu ea, dupa ce a facut masajul si am finalizat, m-a imbratisat, m-a luat in brate si asa ne-am relaxat in pat. A fost ceva frumos. Daca puteam, asa am fi stat pana dimineata 😃.  Chiar ma gandesc la urmatoarea programare. Multumesc pentru tot Alexandra!

👄🤗🙏 Cu drag! Mă bucur că ți-a plăcut, te aștept cu drag când dorești! 

Link spre comentariu

  • Telefon: Alexandra Ropotă
  • Oras:Alba Iulia, Alba
  • Telefon: Alexandra Ropotă
  • Oras:Alba Iulia, Alba

Bună dragilor! Vreau să vă anunț pentru cei care doriți să ne revedem că sunt în Sibiu la "Hot Women" pe str. Morilor nr 37, vă pup! 😘😘😘🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...