Sari la conținut

Luxury-massage


Postări Recomandate

  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

150 e mult.o oră care v a fi 50 minute.fetele de unde experienta.cred ca o sa dea rateu,bine ar fi sa ma înșel.

Pentru a atrage cât mai mulţi clienţi potenţiali,

poate ar fi mai bine 100 lei / masaj în timpul săptămânii  si 120 Lei în weekend.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Problema nu e neapărat prețul in sine, ci mai mult serviciile. In condițiile in care respectivele nu stiu sa faca masaj / nu le interesează, nu prestează servicii sexuale de niciun fel, pretul este enorm. Practic platesti doar sa stai in compania unei domnișoare o ora. Iți face o laba nici aia cu talent. O ora care de fapt, scăzând dusurile, devine o jumătate de ora...

  • Like 4
Link spre comentariu

Buna ziua,

 

Salonul s-a deschis in 9 Ianuarie in loc de 5 Ianuarie din cauza autorizatiilor care au modificat putin si orarul de functionare... Romania...

Da, intr-adevar dorim sa facem ceva asemanator cu ce este in Frankfurt si Amsterdam; calitate si nu cantitate. Fetele sunt selectate cu atentie, iar experienta lor este un criteriu foarte important.

Orarul de functionare este 10AM - 1AM.

Locatia speram sa va incante, cat si discretia. Asemanarea cu serviciile de top din alte tari care sunt performante in acest domeniu o puteti gasi atat in amejanarea locatiei cat si in lista de servicii. Urmeaza in cursul zilei de astazi finalizarea listei de servicii, iar pana la sfarsitul saptamanii finalizarea sectiunii de galerie cu modelele.

 

Va asteptam cu portile deschise si speram sa ne ridicam la standardele Dvs., iar nu in ultimul rand, orice feedback este crucial pentru noi, mai ales acum, la inceput.

 

Cu stima,

Echipa Luxury-Massage.ro

post-253815-0-55907800-1515509926_thumb.jpeg

post-253815-0-23276000-1515509932_thumb.jpeg

post-253815-0-37601600-1515509938_thumb.jpeg

post-253815-0-85083800-1515509943_thumb.jpeg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:mures
  • Oras:mures

Buna ziua,

 

Salonul s-a deschis in 9 Ianuarie in loc de 5 Ianuarie din cauza autorizatiilor care au modificat putin si orarul de functionare... Romania...

Da, intr-adevar dorim sa facem ceva asemanator cu ce este in Frankfurt si Amsterdam; calitate si nu cantitate. Fetele sunt selectate cu atentie, iar experienta lor este un criteriu foarte important.

Orarul de functionare este 10AM - 1AM.

Locatia speram sa va incante, cat si discretia. Asemanarea cu serviciile de top din alte tari care sunt performante in acest domeniu o puteti gasi atat in amejanarea locatiei cat si in lista de servicii. Urmeaza in cursul zilei de astazi finalizarea listei de servicii, iar pana la sfarsitul saptamanii finalizarea sectiunii de galerie cu modelele.

 

Va asteptam cu portile deschise si speram sa ne ridicam la standardele Dvs., iar nu in ultimul rand, orice feedback este crucial pentru noi, mai ales acum, la inceput.

 

Cu stima,

Echipa Luxury-Massage.ro

 

Macar sa ne apropiem la servicii cu saloanele din Cluj, Iasi, Bucuresti ....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Marte
  • Oras:Marte

Buna ziua,

 

Salonul s-a deschis in 9 Ianuarie in loc de 5 Ianuarie din cauza autorizatiilor care au modificat putin si orarul de functionare... Romania...

Da, intr-adevar dorim sa facem ceva asemanator cu ce este in Frankfurt si Amsterdam; calitate si nu cantitate. Fetele sunt selectate cu atentie, iar experienta lor este un criteriu foarte important.

Orarul de functionare este 10AM - 1AM.

Locatia speram sa va incante, cat si discretia. Asemanarea cu serviciile de top din alte tari care sunt performante in acest domeniu o puteti gasi atat in amejanarea locatiei cat si in lista de servicii. Urmeaza in cursul zilei de astazi finalizarea listei de servicii, iar pana la sfarsitul saptamanii finalizarea sectiunii de galerie cu modelele.

 

Va asteptam cu portile deschise si speram sa ne ridicam la standardele Dvs., iar nu in ultimul rand, orice feedback este crucial pentru noi, mai ales acum, la inceput.

 

Cu stima,

Echipa Luxury-Massage.ro

 

O lista completa cu serviciile oferite si preturi se poate? 

Mai multe informatii despre fete?  N-ar strica cateva poze!!! 

Link spre comentariu

Lucram la pozele modelelor, vor fi gata pana maine seara.

Pentru lista completa cu servicii asteptam textele verificate si traduse, urcam cate apucam astazi pana la ora inchiderii (1AM), iar ce ramane pe maine, dimineata vor fi puse pe site https://luxury-massage.ro/ro/servicii

 

Fetele s-au acomodat foarte bine, va asteapta cu drag🖤

 

Link spre comentariu

Lucram la pozele modelelor, vor fi gata pana maine seara.

Pentru lista completa cu servicii asteptam textele verificate si traduse, urcam cate apucam astazi pana la ora inchiderii (1AM), iar ce ramane pe maine, dimineata vor fi puse pe site https://luxury-massage.ro/ro/servicii

 

Fetele s-au acomodat foarte bine, va asteapta cu drag

https://luxury-massage.ro/Fete.jpeg

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Membru Premium

Mie nu mi-a facut o prima impresie prea buna.

Pe site aveai optiunea sa-ti introduci adresa de mail pentru promitia de la deschidere daca am retinut bine.

In data de 9, spre seara, am primit mail ca s-a deschis salonul. Nici o promotie

 

Vazand acum si preturile, sansele sunt minime sa-l vizitez.

Pozele fetelor trebuie sa fie chiar reusite si s-o poti rezerva pe care vrei sa ma faca sa ma gandesc sa incerc un masaj.

Inca nu vad sa aiba nimic in plus fata de Azalia, Oniris si Passion.

E doar al patrulea salon care practica aceleasi tarife.

Si are un mare minus fata de Karma: pretul. Mai bine 2 vizite la fetita de acolo.

Si fata de Andreea, desi pretul e tot pe acolo, au minus la intimitate.

 

 

Intrebare: finalizarea se face doar cu mana sau cu orice parte a corpului fetei?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...