Sari la conținut

Luxury-massage


Postări Recomandate

Asa e colegu.am dat si eu adresa mail si in 9 am primit un mail numik care sa ma faca sa mergAm sunat am scris mai sus.nici o promotie.Am fost la celelalte saloane Mures dar am renuntat.Cel mai mult am fost la Krama ,apoi la Oniris (aveau o unguroaica buna,dar s a maritat si am mai fde cateva ori nimik placut)Am inceput sa merg la Cj 130 ora da merita.As da si 150 la Mures,dar nu cred sa ajunga la prestatia celor de la CJ.Speranta moare ultima.Astept sa vad o recenzie a cuiva,ce

asa din poze sant 3 fete,una are poze site,una cica tre parola(cine o da).

  • Like 1
Link spre comentariu

Da acum sant 2,care au poze Alice si Andreea,pe site.mai astept poze si cu cealalta poate or fi mai mult de 3 din poza din salon apar 3 ,'accea care lipseste ma tenteaza daca pun poze cu ea vineri sau sambata sparg eu gheata si am sa merg,in caz ca nu mergeti altii si faceti o recenzie.ar fi binevenita

  • Like 1
Link spre comentariu

Mie nu mi-a facut o prima impresie prea buna.

Pe site aveai optiunea sa-ti introduci adresa de mail pentru promitia de la deschidere daca am retinut bine.

In data de 9, spre seara, am primit mail ca s-a deschis salonul. Nici o promotie

 

Vazand acum si preturile, sansele sunt minime sa-l vizitez.

Pozele fetelor trebuie sa fie chiar reusite si s-o poti rezerva pe care vrei sa ma faca sa ma gandesc sa incerc un masaj.

Inca nu vad sa aiba nimic in plus fata de Azalia, Oniris si Passion.

E doar al patrulea salon care practica aceleasi tarife.

Si are un mare minus fata de Karma: pretul. Mai bine 2 vizite la fetita de acolo.

Si fata de Andreea, desi pretul e tot pe acolo, au minus la intimitate.

 

 

Intrebare: finalizarea se face doar cu mana sau cu orice parte a corpului fetei?

Buna seara,

 

Intr-o oarecare masura aveti dreptate insa, exprimarea nu e cea mai exacta, deoarece scopul evenimentului de deschidere a fost sa va aratam salonul, sa cunoasteti fetele, sa aveti o parere reala despre conditii si despre modele. Promotia a fost, dupa cum am mentionat peste tot (daca nu gresesc), surpriza (insa acum ca a trecut deschiderea, promotia includea orice bautura alcoolica si o cafea/apa/suc din partea casei, plus o reducere pentru orice serviciu la urmatoarea vizita intre 20-50%). Pozele cu fetele vor aparea treptat pe site la pagina https://luxury-massage.ro/ro/modelele-noastre/ si vor fi reale si needitate, nu cele mai perfecte poze, pentru ca punctul nostru de vedere este ca trebuie sa prezentam exact ce gasiti si in realitate la salon. 

Ca si idee generala asupra preturilor, nu ai cum sa ai un model cu experienta care poate oricand pleca in Frankfurt sau Amsterdam, Ibiza, samd. si sa o platesti cu 50RON/ora... (sau cat e la salonul mentionat) Si asa e foarte greu pentru ca fetele stiu cat valoreaza, iar noi respectam asta.

Cu privire la metoda de finalizare, filozofia noastra este simpla. Fiecare fata are stilul ei, si dupa ce invata preferintele fiecarui client isi va da interesul sa ii provoace placerea in modul lui preferat. Noi nu avem (sau mai bine zis nu impunem) un standard care sa limiteze tehnicile pe care fetele le aplica. Intr-un cuvant, depinde de fata si de relatia dintre client si model.

 

Deschiderea a mers bine, peste asteptari. Speram ca toti clientii de pana acum s-au simtit minunat si astaptam o parere din partea lor. Iar nu in ultimul rand, multumim special celor care au programat urmatoarea vizita. 

 

Cand ne permite timpul, vom reveni si vom raspunde pe cat posibil la intrebari.

 

P.S.: luam la cunostinta dorintele voastre, iar cat putem incercam sa orientam acest salon catre clienti. Asta se va vedea curand cand introducem serviciile custom si VIP. Unele dintre ele sunt deja pe site: petrecerile private erotice, si deplasarile la domiciliu sau hotel. https://luxury-massage.ro/ro/servicii/

 

O seara placuta in continuare!

  • Like 4
Link spre comentariu

Multumim,luxury pt amanunte.Da am zis caci am fost la krama cel mai mult pentru faptul caci erau cateva fete mai dezghetate ,da era un salon de 50 ron dar cum am specificat au fost si fete la care iti dacea placere sa revii,nu plictisite samd.Asa a fost si la Onirisdar au plecat(fetele).Asa dupa cum am zis al mers la Cluj cand aveam chef de un masaj de buna calitate,la care sa revii si la urmatoarea vizita cu placere.Totul depinde de fete de atitudinea pro client.Si la Cluj un salon care se respecta da si acum o băutură alcoolica sau un suc, apa ce doresti precum si niste vauchere reducere de 30 lei la urmatoarea vizita.Da,am inteles caci si voi oferiti asemenea cacouti,reduceri.Felicitari pt salon sper sa fie un bun de pretuit pentru Mures .Si promit ca am sa va vizitez curand

Link spre comentariu

Multumim,luxury pt amanunte.Da am zis caci am fost la krama cel mai mult pentru faptul caci erau cateva fete mai dezghetate ,da era un salon de 50 ron dar cum am specificat au fost si fete la care iti dacea placere sa revii,nu plictisite samd.Asa a fost si la Onirisdar au plecat(fetele).Asa dupa cum am zis al mers la Cluj cand aveam chef de un masaj de buna calitate,la care sa revii si la urmatoarea vizita cu placere.Totul depinde de fete de atitudinea pro client.Si la Cluj un salon care se respecta da si acum o băutură alcoolica sau un suc, apa ce doresti precum si niste vauchere reducere de 30 lei la urmatoarea vizita.Da,am inteles caci si voi oferiti asemenea cacouti,reduceri.Felicitari pt salon sper sa fie un bun de pretuit pentru Mures .Si promit ca am sa va vizitez curand

Aveti dreptate, dar as corecta fraza cu "un salon care se respecta" si as spune mai degraba "un salon care isi respecta clientii".

Asta incercam si noi sa facem, insa tintim putin mai sus decat ce gasiti la noi. In aceasta idee am si ales un loc unde sa fie la fiecare etaj un livingroom, sa aiba terasa si gradina, si sa fie pe o straduta mai laturalnica.

Si, din nou, aveti mare dreptate cand spuneti ca in mare parte totul se rezuma la fete. Chiar daca ai 24 de grade constant, bai mai mult decat decente si uleiuri de calitate, daca modelul nu are pasiune rezultatul este slab. Ca sa continui prima idee, avem planuri destul de indraznete, care vor include petreceri la salon (unde Dvs. cu 3-4 prieteni veti putea inchiria tot salonul pentru cateva ore, la pret foarte decent, si sa aveti cate fete doriti), evenimente organizate de noi (gratar, show lesby, show erotic) unde tot asa veti putea veni un grup de 4-10 persoane, toti prieteni. Pentru termen mediu si lung vrem sa organizam evenimente in locatii de top, la munte (Sovata, Poiana BV, etc.) si la mare; cu diferite ocazii. Insa, cea mai mare provocare pe care o avem este cea a resurselor umane.

 

Asa ca va propunem, tuturor de pe internet care apreciati serviciile erotice, sa ne vizitati, sa va faceti o parere reala despre ce conditii oferim, si va invitam sa:

 

- ne spuneti, recomandati, fete care s-ar integra in ambianta si clientela de lux pe care o construim noi

 

- sa le spuneti fetelor voastre preferate, oriunde ar fi in tara, ca le oferim conditii de lux (pe care le pe care le veti vedea si Dvs. la vizita initiala), salar mai mult decat decent si/sau parte din incasari. Si ca pot sa aplice ori pe mail la [email protected] sau pot oricand sa sune la 0753866245, sau, de ce nu, sa aplice pe site la https://luxury-massage.ro/ro/aplica-job/ si sa mentioneze (NEAPARAT) recomandarea Dvs.

 

O astfel de recomandare se va premia foarte semnificativ, si pe termen lung. Iar rezultatul final va fi un win-win: noi vom avea fete de calitate, iar Dvs. va veti bucura de ele si veti avea bonusuri importante la fetele preferate/recomandate.

 

Se primeste oricum un bonus de recomandare de 400RON (este mentionat pe site), insa daca un barbat va face aceasta recomandare, bonusul va fi negociat la salon si va fi mai important decat cel clasic.

 

Va multumim si va asteptam oricand la o vizita la noi!

Link spre comentariu
  • Membru Premium

Si la Cluj un salon care se respecta da si acum o băutură alcoolica sau un suc, apa ce doresti precum si niste vauchere reducere de 30 lei la urmatoarea vizita.Da,am inteles caci si voi oferiti asemenea cacouti,reduceri.Felicitari pt salon sper sa fie un bun de pretuit pentru Mures .Si promit ca am sa va vizitez curand

Din ce a zis, cadourile au fost a deschidere si acum nu mai sunt valabile.

Link spre comentariu
  • Oras:Mureș
  • Oras:Mureș

Am vizitat aseară salonul care este foarte curat , erau două fete la prezentare dintre care una Alice pe care am aleso , cea din poza de pe site , masajul erotic 150 ron , nu fac niciun fel de sex , finalizare prin tehnici de-ale lor , fata vorbăreață ,simpatică arată bine la corp  , se poate negocia ceva extra ( gen atingeri intime , mângâieri ,etc e tolerantă la cameră și nu-i fițoasă ca cele din alte saloane de la Mureș gen Carmen de la Passion ) 

 

Locatia - str Brăila 16 , nota -10

Masaj relaxare - 8

Masaj erotic - 8 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Mureș
  • Oras:Mureș

Macar sa ne apropiem la servicii cu saloanele din Cluj, Iasi, Bucuresti ....

Mai greu cu apropierea :D .. Eu am fost la București și după ce intri îti propune secretara să faci de toate și la preț acceptabil . Da nu vă zic ce femei că mori încet ”frumoase foc ””si fac un sex de nu mai mergi bine pe picioare după  .... pe lângă foișorul de foc ...au multe fete că la prezentare au ieșit 12 bucăți noaptea . La noi la Mureș e criză de fete frumoase că eu am vizitat toate saloanele din Mureș ..

Link spre comentariu
  • Oras:Mureș
  • Oras:Mureș

Am vizitat aseară salonul care este foarte curat , erau două fete la prezentare dintre care una Alice pe care am aleso , cea din poza de pe site , masajul erotic 150 ron , nu fac niciun fel de sex , finalizare prin tehnici de-ale lor , fata vorbăreață ,simpatică arată bine la corp  , se poate negocia ceva extra ( gen atingeri intime , mângâieri ,etc e tolerantă la cameră și nu-i fițoasă ca cele din alte saloane de la Mureș 

 

Locatia - str Brăila 16 , nota -10

Masaj relaxare - 8

Masaj erotic - 8 

Link spre comentariu
  • Oras:mures
  • Oras:mures

Am reusit sa merg la salon.

Am intrat  cu singura fata disponibola (Corina). Pozele sunt cele de pe site (dar la numele Corina acum citeva zile erau alte poze), slabuta, zic ''mulatra'' ca sa nu folosesc alt termen .

e cautat , caci am sunat pe la 12,15 si nu mai erau fetele disponibile

 

salonul frumos amenajat, nou, curat. cu ceva emotii la intrare, sa nu treaca multa lume pe strada (in miezul zilei) pina se deschide usa . circulat pe jos, ca ziua nu gasesti oricum loc de parcare in zona

 

masajul de relaxare ok, cel erotic la fel. 150 lei aprox 45 min + 2 dusuri . nu accepta atingeri in zona intima decit cu extra tarif,

note: relaxare - 8 ; erotic - 7 ... nu m-am excitat foarte tare , am fost un pic inhibat ...

revin, dar trebuie sa incerc si cu Alice, poate merge mai bine  ... , dar sa revin seara, sa nu am emotii pe strada.

 

era interesant daca aveau jacuzi pentru masaj, baie cu spuma, etc (era la Azalia, acum vreo .... 3-4 ani ??? ) . dusul cu maseuza mi se pare fara rost.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium

Recenziile sunt departe de ce te astepti sa primesti la un salon de lux, asa cum il recomanda patronul cu cont aici. Si pretul.

 

Am vizitat aseară salonul care este foarte curat , erau două fete la prezentare dintre care una Alice pe care am aleso , cea din poza de pe site , masajul erotic 150 ron , nu fac niciun fel de sex , finalizare prin tehnici de-ale lor , fata vorbăreață ,simpatică arată bine la corp  , se poate negocia ceva extra ( gen atingeri intime , mângâieri ,etc e tolerantă la cameră și nu-i fițoasă ca cele din alte saloane de la Mureș gen Carmen de la Passion ) 

 

Locatia - str Brăila 16 , nota -10

Masaj relaxare - 8

Masaj erotic - 8 

Finalizare "prin tehnici de ale lor" ce inseamna? Doar o freaca cu mana sau folosesc si alte parti ale corpului.

Link spre comentariu
  • Oras:mures
  • Oras:mures

Recenziile sunt departe de ce te astepti sa primesti la un salon de lux, asa cum il recomanda patronul cu cont aici. Si pretul.

 

Finalizare "prin tehnici de ale lor" ce inseamna? Doar o freaca cu mana sau folosesc si alte parti ale corpului.

cu mina ...  intre sîni ar fi perfect ... poate la următoarea sedință nimeresc o fată cu sîni mari, să permită treaba

 

Oricum, față de Cluj ( de ex Cleo) e slabuț  ... acolo e mare oferta de studente maseuze :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...