Sari la conținut

Luxury-massage


Postări Recomandate

  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

Salut confrați!Masterblaster a avut dreptate în privința acestui salon de masaj erotic,că singurul lucru "luxos.."este prețul...!Maseuzele arată destul de nașpa...eu unul de cate ori am vrut sa merg la un masaj la acest salon in momentul când mi s-au prezentat "căprioarele.."nu am avut niciun motiv să rămân...ori că toate erau mediocre....ori că par grăbite să i-a banul!Mie așa mi s-a părut!La acest preț...la Cleo în Cluj găsești fete frumușele si cu bun simț!Doar că trebuie să ai și timp disponibil să te deplasezi până acolo!Păcat că si noi mureșenii nu avem un salon cel puțin la fel ca cel amintit mai devreme!Numai bine!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:mures
  • Oras:mures

cei de la luxury au adus o fata nou, pe numele de scena Alexandra.

E frumoasa, aprox. 1,75, blonda, aprox. 26-28 ani .. sîni frumosi la privit si mingîiat

tariful clasic 150 sau 200 cu dus asistat.

 

fata aasta chiar merita vizitata cit va mai fi prin mures, ca altfel cei de la luxury le tot schimba

 

spor.

Link spre comentariu

A fost un prieten la salon...a platit 150 pt masaj si a zis ca a mai dat 150 pt extra era cu Ana asa a zis! Daca el minte si eu mint. Eu am fost mai demult de vreo 3 4x cu Ana dar nu am dat plus nu am primit numai masaj! Careva a mai primit si altceva decat masaj de la Ana?

Link spre comentariu

Stimati colegi si dl, admin rog pe aceasta cale sa se verifice daca acest stimat coleg  vipera 69 respecta regulamentul.Acesta are erectie de 24 de ore vrea cotlet la pret de salata sau mici si acuma vrea si dus asistat cu somn de frumusete in aceeasi pret la durata dubla.Din cauza acestor personaje nu reusim sa avem servicii de calitate.Cu respect pentru toti colegi de bine.

Link spre comentariu
  • Oras:TG. MURES
  • Oras:TG. MURES

Unele persoane nu pot fii invatate, vb . din experienta. Si apoi eu sunt o profesoara sadica:)))), pana invata ca lumea o sa ma ureasca :))), pt. ca nu este vorba doar de masaj.Conteaza  atitudine ,tinuta , locatie , minime cunostinte de psihologie ( sa poti face lumea sa se simta in largul sau ) si lista poate continua, no offence ,dar nu orcine care face o  laba are aptitudini pt. masaj erotic .Acum sefii salonului poate sunt cu bune intentii , dar e greu sa gasesti personal bun, poate scartie doar la inceput pana se obisnuiesc fetele , ulterior cine stie ..... poate isi vor da seama ca secretul este sa faca sa simta omul confortabil , dar inainte de toate ele trebuie sa se simta confortabil  daca iti place ce a ce faci jumatate din treaba este rezolvata.

Link spre comentariu
  • Oras:TG. MURES
  • Oras:TG. MURES

Unele persoane nu pot fii invatate, vb . din experienta. Si apoi eu sunt o profesoara sadica:)))), pana invata ca lumea o sa ma ureasca :))), pt. ca nu este vorba doar de masaj.Conteaza  atitudine ,tinuta , locatie , minime cunostinte de psihologie ( sa poti face lumea sa se simta in largul sau ) si lista poate continua, no offence ,dar nu orcine care face o  laba are aptitudini pt. masaj erotic .Acum sefii salonului poate sunt cu bune intentii , dar e greu sa gasesti personal bun, poate scartie doar la inceput pana se obisnuiesc fetele , ulterior cine stie ..... poate isi vor da seama ca secretul este sa faca sa simta omul confortabil , dar inainte de toate ele trebuie sa se simta confortabil  daca iti place ce a ce faci jumatate din treaba este rezolvata.

Krysztina zeita masajului. O femeie foarte frumoasa si o maseuza de exceptie!! De departe locul 1 in ce priveste masajul erotic! Ce mai faci Krys?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:texas
  • Oras:texas

Am fost la luxury acum recent,is 2 fete ,foarte de treaba

Da si eu am fost recent si doar 2 fete am gasit, pe Larisa (blondaplinuta cu sanii mari) si Diana cred ca o chema, o bruneta slabuta cu sanii mici.

 

Am fost cu ambele fete. Impresia mi-a lasat-o ca Larisa a compensat fizicului si mi-a facut un masaj mai calitativ decat Diana. Avantajul Dianei este ca arata mai bine.

 

In schimb am vazut pe Publi24 ca fie folosesc poza lui Ana sie s-a intors. Daca stiti ceva da-ti de veste.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures

Da si eu am fost recent si doar 2 fete am gasit, pe Larisa (blondaplinuta cu sanii mari) si Diana cred ca o chema, o bruneta slabuta cu sanii mici.

 

Am fost cu ambele fete. Impresia mi-a lasat-o ca Larisa a compensat fizicului si mi-a facut un masaj mai calitativ decat Diana. Avantajul Dianei este ca arata mai bine.

 

In schimb am vazut pe Publi24 ca fie folosesc poza lui Ana sie s-a intors. Daca stiti ceva da-ti de veste.

Salut, niste info te rog: preti, calitate, daca ofera ceva in plus in afara de masaj? Finalizare..?

Link spre comentariu

Salut confrați!Masterblaster a avut dreptate în privința acestui salon de masaj erotic,că singurul lucru "luxos.."este prețul...!Maseuzele arată destul de nașpa...eu unul de cate ori am vrut sa merg la un masaj la acest salon in momentul când mi s-au prezentat "căprioarele.."nu am avut niciun motiv să rămân...ori că toate erau mediocre....ori că par grăbite să i-a banul!Mie așa mi s-a părut!La acest preț...la Cleo în Cluj găsești fete frumușele si cu bun simț!Doar că trebuie să ai și timp disponibil să te deplasezi până acolo!Păcat că si noi mureșenii nu avem un salon cel puțin la fel ca cel amintit mai devreme!Numai bine!

Aisberg, o sa ajung in Tg Mures, imi poti recomamda o maseuza buna la salon sau la apartament? Sau care se deplaseaza la hotel? Cred ca avem gusturi comune si "pretentii" cam la fel. Mersi. In Cluj te pot ajuta si eu cu info.

Link spre comentariu

la Cleo în Cluj găsești fete frumușele si cu bun simț!Doar că trebuie să ai și timp disponibil să te deplasezi până acolo!Păcat că si noi mureșenii nu avem un salon cel puțin la fel ca cel amintit mai devreme!Numai bine!

E o maseuza noua la Cleo, Andreea, inalta cu forme, dar nu grasa, fund obraznic, merită incercata. Nu e atat de permisiva ca Mihaela, dar nici restrictiva nu e. Masajul e ok (7.5), cel erotic 8. Ai fost la ea? Daca nu, si vrei ceva nou, eu zic ca merita, macar o sedinta de 40 min la 130.

Eu am mai fost langa Expo si la aia care era in Gheorgheni pe Lacrimioarelor dar s-a mutat in Marasti, aproape de Expo si asta. Face si finalizare la 100, dar masajul e cam scurt, cca 35 min, si sta imbracata! E cam facuta d-na cca 27-30 ani.

Un amic a fost langa Lidl Marasti, zice ca se merita, masajul e f bun pe pat profi si te lasa sa pui mana pe ea cand incepe masajul in zona intima. Tot 100 pt sedinta de cca 45 min. Door to door 55. Doar ca prinzi f greu loc si la ea. Amicul viteaz a fost si in Manastur zona McDonalds, de 3 ori, a zis ca a prins greu loc, a rugat o sa il ia ca nu e din Cluj, si a patit si el aproximativ ca si tine.

In rest oferta e cam slaba si in Cluj.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...