Sari la conținut

Luxury-massage


Postări Recomandate

  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Eu am incercat să-mi fac o programare la cea din link-ul respectiv, dar nu am reușit sub nici o forma. Ba că nu a început programul, ba că este ocupată, ba una , ba alta, degeaba i-explicat domnișoarei de la capătul telefonului că vreau o programare când este liberă că nu am avut cu cine sa mă înțeleg. Din contra, îmi recomanda alta domnișoara.

 

Poate voi sunteți mai norocoși și puteți da amănunte. Mă rog, cine a reușit să o întâlnească pe cea din poze. (Nu mai pot pune poze, poate un coleg cu posibilitatea respectiva sa ne ajute)

 

Oricum, am sa mai insist când ajung la voi in urbe

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Poti sa insisti mult si bine. Vin si pleaca fetele! La inceput am fost de vreo 10x dar dupaba aia pauza. Era anunt cu 5 fete ca ajungeam era 2 din care 1 libera!

Am înțeles. Deci înțeleg că nici tu nu ai găsit domnișoara din pozele din anuntul de mai sus.Este aiurea că se folosește de poze false. Probabil fiecare pățește așa, dar nu spune nimeni

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

E o practica bine cunoscuta la saloanele de masaj,la telefon au 5 fete cand ajungi 1 in cel mai fericit caz 2.Am patit de mai multe ori la Luxury

 

După ce ai comentat și tu aici, au înlocuit pozele cu alte fete, acum vad că a revenit titulara postului. O fi intrat în foame? S-a terminat concediul?

 

Totuși este o chestie tare ciudată pe forumul vostru. Nimeni nu comentează nimic, nimeni nu spune daca a întâlnit-o, dacă a căutat-o, dacă există. Nimeni nu pune pozele direct. Se vede că baștanul are influență în zona.

 

Eu am căutat-o pe aceea domnișoara că mi s-a părut mai cizelată, și tot întrebând de ea, mi se oferă orice altă alegere. Poate o fi disponibilă numai pentru VIP-uri (colorate)

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

stai acasa

Fi și tu mai concret dacă tot te bagi in seamă.

Poate greșesc eu când afirm că există interese din partea celor colorați de pe forum care pot posta pozele?

Sau poate greșesc când spun că există interes când spun că există interes din partea baștanului (a se citi pește) pentru a fi oferită doar celor colorați la piele?

 

Sau greșesc când spun că te-ai băgat aiurea în seamă și habar nu ai?

Link spre comentariu

Am fost astăzi la luxury. Pot zice ca locul este ok. Ușor accesibil cu parcare ușor de găsit in zona după ora 6. Am fost intr-o camera jos care era decent amenajată, condus fiind de Ana, tipa de statura medie drăguțică și destul de dezinvolta. Cum era de așteptat dus, care mirosea puțin a mucegai dar propusul curat apoi mam întors la Ana care a făcut o treaba super din toate punctele de vedere nu stiu dacă celelalte la care am fost under performed sau ea a over performed dar a fost o plăcere. Recomand.

 

Locatie 7.5 nu îmi place mirosul de mucegai

Ana 9.5

Link spre comentariu
  • Oras:Unknow
  • Oras:Unknow

Am fost astăzi la luxury. Pot zice ca locul este ok. Ușor accesibil cu parcare ușor de găsit in zona după ora 6. Am fost intr-o camera jos care era decent amenajată, condus fiind de Ana, tipa de statura medie drăguțică și destul de dezinvolta. Cum era de așteptat dus, care mirosea puțin a mucegai dar propusul curat apoi mam întors la Ana care a făcut o treaba super din toate punctele de vedere nu stiu dacă celelalte la care am fost under performed sau ea a over performed dar a fost o plăcere. Recomand.

 

Locatie 7.5 nu îmi place mirosul de mucegai

Ana 9.5

Ofera si ceva extra.?
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...