Sari la conținut

Rebeca- 0731095462 / 0736893020


Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Ajung prin România și mă gândeam ce să vizitez și eu frate croco😅😅😅😅😅

Caută, caută în continuare..nu te lăsa așa ușor 😂😂ðŸ‘ðŸ¼ðŸ‘ðŸ¼

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Da când ajung mâine ajung în România îi voi face recenzie lu fata care o vizitez😉

 

Ahaa..deci rămâne o enigmă fata care ți-a furat mințile în materie sexuală.Bun..atunci așteptam cu mare interes sa faci o recenzie și sa ne uimești.Abea așteptam să aflăm care'i "norocoasa" 😂 aaa..si apropo.. să te duci la ea direct de la aeroport că cică îți aduce noroc pe viitor ðŸ˜ðŸ˜ðŸ‘ðŸ¼

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Pentru cine nu a vizitat-o

pe Rebeca și sunt adepți fetelor mici de statura și slim pot cu încredere să meargă fata merită.

Locație vizavi de saormerie locație descrisa mai sus și de alți futăciosi .

 

0732921681

 

Că și preț 100 o repriză cu 200 doua reprize.

La oral la executat ON la cererea mea frumos executat .

Pozitia women on top a fost ceva frumos a fost ea la conducerea ritmului și a știut să-și folosească toate atuurile.

După cum spuneam mai sus mica de statura cu un corp frumos bronzat sâni micuți

și fundulet numai bun de pompat.

In zona intimă are piercing și în limbă.

Note :

Aspect 9.50

ON 9

Normal.pozitia Leidy top.10

Părerea mea merita locul la top pe Ploiesti.

Minusuri la ea :

 

Este foarte solicitata după cum am observat ia clienți la repezeală .

Când are client lasă telefonul colegei ei să răspundă la telefon un minus .

Este a doua vizita a mea la Rebeca dar avea o alta adresa atunci .

Cu siguranță dacă ar lucra mai organizata ar fi la top .

Stima !

Spor la ciocane .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:PeTron
  • Oras:PeTron

Dar pe lângă asta ele spun ca sunt pozele lor aproape am crezut și eu

Da si multe iti iau fotografiile si mai Si zic ca sunt 100 % reale , adica da su t reale dar nu a le lor , am mai dat in ultimul.timp jos pozele.tale de pe anunturile escroacelor insa tot baga fomistele.astea nu stiu cum.sa.mai prostească daca nu prostesc iti fura din portofel drogatele drecu

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Da si multe iti iau fotografiile si mai Si zic ca sunt 100 % reale , adica da su t reale dar nu a le lor , am mai dat in ultimul.timp jos pozele.tale de pe anunturile escroacelor insa tot baga fomistele.astea nu stiu cum.sa.mai prostească daca nu prostesc iti fura din portofel drogatele drecu

 

 

Stiuuu . Și eu m-am saturat de ele ... degeaba le dai raport sau altceva ca ăștia de la publi24 nu fac nimic . Ar trebui sa fie ca in alte tari cu poza de verificare cu fata fa , poza cu buletinul sa știm cine este reala și cine nu .. dar mai greu la noi in țara ðŸ˜

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

 

 

Stiuuu . Și eu m-am saturat de ele ... degeaba le dai raport sau altceva ca ăștia de la publi24 nu fac nimic . Ar trebui sa fie ca in alte tari cu poza de verificare cu fata fa , poza cu buletinul sa știm cine este reala și cine nu .. dar mai greu la noi in țara ðŸ˜

Cand lucrezi in alte tari tot asa "serioasă" esti in ceea ce priveste programarile? Sau iti schimbi comportamentul dupa ce treci frontiera?

  • Like 6
Link spre comentariu

  • Oras:PeTron
  • Oras:PeTron

Stiuuu . Și eu m-am saturat de ele ... degeaba le dai raport sau altceva ca ăștia de la publi24 nu fac nimic . Ar trebui sa fie ca in alte tari cu poza de verificare cu fata fa , poza cu buletinul sa știm cine este reala și cine nu .. dar mai greu la noi in țara

Ba chiar am dat multe jos dar mai sunt alea rapide pun doar 3 zile si apoi schimba cu altele, acum depinde pe cine prind la suport pe publi24 uni sunt puturosi alti promti imediat le dau jos nu durează 5 minute

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...