Sari la conținut

Rebeca- 0731095462 / 0736893020


Postări Recomandate

Am fost eu saptamana trecuta,acum sta pe republicii vis-a-vis de mega image,mai are o colega blonda dar care mie nu imi place.Si-a mai tras un tatuaj,bronzata,parca se descurca mai bine la oral in rest ca si inainte.Poate sunt subiectiv ca imi plac astea mici dar in Ploiesti mi se pare cea mai buna la corp.Spunea ca sta cateva zile si pleaca din nou,vad ca inca are anuntul pe publi,probabil nu hotaraste ea cand pleaca...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am fost eu saptamana trecuta,acum sta pe republicii vis-a-vis de mega image,mai are o colega blonda dar care mie nu imi place.Si-a mai tras un tatuaj,bronzata,parca se descurca mai bine la oral in rest ca si inainte.Poate sunt subiectiv ca imi plac astea mici dar in Ploiesti mi se pare cea mai buna la corp.Spunea ca sta cateva zile si pleaca din nou,vad ca inca are anuntul pe publi,probabil nu hotaraste ea cand pleaca...

 

Am mai dat si eu o tura la ea acum cateva zile. Ai dreptate, cred ca e cea mai draguta din Ploiesti la momentul acesta. Arata bine, dusa la solar, apartamentul asta de pe Banesti e mult mai ok decat cel de pe Cibinului. Daca si-ar imbunatati si prestatia ar fi si mai bine. Nu pot sa spun ca te grabeste sau ca e nesimtita (precum colega ei Raluca), dar e distanta. Una peste alta, merge la banii astia (100 lei). :)

  • Like 7
Link spre comentariu

Vizitat...prestatia cat de cat ok. Oralul bunicel de 6,normalul de 8. 100 ron 20 de min. Arata ok fata dar este pe graba.

In locatie este “cuib” sau “pescarie” cu tot cu peste. El se vrea discret dar l-am vazut.

Fetele baga Europa la greu...sunt fete umblate,sunt doar dupa bani. Cand am fost eu erau 4 fete si un pestisor...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

In locatie este “cuib” sau “pescarie” cu tot cu peste. El se vrea discret dar l-am vazut.

Fetele baga Europa la greu...sunt fete umblate,sunt doar dupa bani. Cand am fost eu erau 4 fete si un pestisor...

Deci, in mod sigur sunt sub urmarire. Daca s-au inregistrat in cluburi, intra automat in verificari de rutina. Daca nu, sunt "filate" si e si mai rau... 

 

Iar "pestisorul" nu e de capul sau, astia care fac terenul pe langa fete sunt "sageti" ale gruparilor serioase (poate "prinsi" cu datorii, poate altele mai rele...). 

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitat...prestatia cat de cat ok. Oralul bunicel de 6,normalul de 8. 100 ron 20 de min. Arata ok fata dar este pe graba.

In locatie este “cuib” sau “pescarie” cu tot cu peste. El se vrea discret dar l-am vazut.

Fetele baga Europa la greu...sunt fete umblate,sunt doar dupa bani. Cand am fost eu erau 4 fete si un pestisor...

O fi venit si el sa isi ia salariul..doar e inceput de luna.Voi ce credeti ca astea sunt de capul lor...Si dupa bani sunt toate,doar nu se fut la foc automat cu toti indivizii de placere..
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

O fi venit si el sa isi ia salariul..doar e inceput de luna.Voi ce credeti ca astea sunt de capul lor...Si dupa bani sunt toate,doar nu se fut la foc automat cu toti indivizii de placere..

Toata lumea e dupa bani. Cand acceptam asta, am facut un pas in plus spre corectitudine. 

Daca nu e de capul ei, nu este frecventabila din punctul meu de vedere. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Vizitat domnișoara ,mică de înălțime dar buna

Sâni frumosi,buze,cur,piele....mișto

Caută sa ți facă pe plac sa comunice

Oralul bun,cu priviri,buzele se mulează frumos

Puțin mecanica acțiunea,dar caută sa ascundă asta....caută sa se implice sa te facă sa te simți bn

Oral,normal 100ron...locație mega image(peste drum),acolo am vizitat-o eu la începutul lunii...

Dpmdv este ffff ok pentru Ploiesti și la ce exista in Ploiesti acum....

“SPOR LA TREABA”

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brazilia
  • Oras:Brazilia

Rebeca nu mai este in ploiesti, nu avea nici peștișor și nici 4 fete nu am fost niciodată!!!

Zau :) a luat interdictie si mai poate doar pe viena. Am mai spus eu pe aici si catorva si live, voi credeti ca aici citesc numai fraierii aia de faceti voi de bani la 10-15 min. Trebuie sa se definitiveze cine preia, bafta la procent.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Doamne fereste❤Nu vezi ce nas are aiași tatuaje și e și grasa și urata

Da, sa te vedem pe tine in fata camerei de filmat, in ipostaze similare, sa putem face o comparatie cu o domnisoara slaba, fara tatuaje si frumoasa.  :girly 

 

Astea nasoase sunt seXXXoase  :crazylove 

 

Si chiar nu mi se pare "grasa"https://www.xnxx.com/video-hs6ahee/petite_teen_whore_silvia_dellai_gets_asshole_devastated_by_4_black_bulls 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...