Sari la conținut

Rebeca- 0731095462 / 0736893020


Postări Recomandate

  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
La 08.01.2020 la 19:21, rebecasweet0 a spus:

Pai și dacă ai vrea o bruneta de ce nu cauți una ? :)) nu se vede ca sunt blonda ? Haha


UNII NU VĂD BINE CULORILE ... noroc ca ești roșcata :))) ca altfel credeau ca ești Blonda 😂😂😂😂♥️ Și ce “ blonda” 🥂

Link spre comentariu
La 09.07.2021 la 21:24, Submissive89 a spus:

Mai exista pe undeva filmulețul ala? 🤔 

Fa și tu unul mai profesionist cu una sau unele care știu ce fac. Cu montaj șamd. Poate îl băgați și la vânzare. Îți găsește și un hăndrălău, doi, să te domine cu ei, prin ei etc. Ei sunt sclavii săi activi, tu înduri tot ca o curvă cu puță, zdreanță futăcioasă ce ești 😋. Un bisex facialabuse cu ea în rolul cameramanului rău (poate nu are comentarii tâmpite și vocea care să trădeze educație precară ca a aluia). Sau doua tipe într-o ruină, peisaj postindustrial 😁 

Link spre comentariu
Acum 27 minute, dyerseve a spus:

O demolează Titi dacă pune pula pe ea 🤣🤣

Nu știu dacă am putea să o demolăm toți deodată... Poate la fisting, să dăm pumni în pizdă și în cur ca Mike Tyson la sac. Puli în gât și pumni în pizdă, singura noastră șansă la sex în fața lor 😆

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Chiar acum, Vaxxxinax a spus:

Nu știu dacă am putea să o demolăm toți deodată... Poate la fisting, să dăm pumni în pizdă și în cur ca Mike Tyson la sac. Puli în gât și pumni în pizdă, singura noastră șansă la sex în fața lor 😆

Nu ai auzit Titi.. el este boss pe pula 🥴

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...