Sari la conținut

drumul taberei 70 0752960836


Vizitator imparior

Postări Recomandate

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Am fost la ea anul trecut in vara, tot in zona dar alt bloc, alt nr de telefon si alte poze. Am recenzat atunci pe vechiul topic. Tot ea este .... grasuna, sani mari, totul protejat, multe cosuri pe buci si miros de nespalare de la pzd.

Acum iar am dat de ea, poze false din nou, am plecat...nu recomand! La tel vorbeste frumos si accent de moldoveanca de la noi....nu se implica deloc, totul banal, descarcare de nota 5.

  • Like 10
Link spre comentariu

Am fost la ea anul trecut in vara, tot in zona dar alt bloc, alt nr de telefon si alte poze. Am recenzat atunci pe vechiul topic. Tot ea este .... grasuna, sani mari, totul protejat, multe cosuri pe buci si miros de nespalare de la pzd.

Acum iar am dat de ea, poze false din nou, am plecat...nu recomand! La tel vorbeste frumos si accent de moldoveanca de la noi....nu se implica deloc, totul banal, descarcare de nota 5.

Păi și până la urmă care sunt pozele ei reale ? Le poți pune aici ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Am fost si eu pe la inceputul lui August 2018 la domnisoara Eva si va voi povesti in detaliu toata actiunea ...

 

Voce draguta la telefon imi spune locatia: undeva intre Hanul Drumetului si strada Sibiu(mai aproape de Sibiu) intr-un bloc de garsoniere.

 

Ca aparitie ii dau un 8(cred ca cea mai mare nota pe care o poate primi) - e o fata usor prostuta moldoveanca de-a noastra vopsita blondcare te ia tare de la usa si iti arata piesa ei de rezistenta ... sanii ... inainte chiar sa facem cunostiinta si-a dat jos sutienul prezentandu-mi o pereche de sani frumosi si mari raportat la corpul ei.

 

Cam aici se termina lucrurile care pot fi punctate cat de cat.

 

Preturile sunt 80 Ron 30 de minute si 150 ora.

 

Actiunea este complet protejata OP NP.

 

la OP face in oral extrem de slab cu 2 degete si te prinde de cap cu gurita ... cel mai slab oral din istorie ... din aceasta cauza am trecut repede la alte capitol ... am facut in amor intre sani care facut de mine a fost bun ... am trait cateva orgasme(cred ca vreo 3)

 

Apoi am trecut la normal ... fata e slaba si cu forma de corp inverted triangle(triunghi inversat) care mie nu imi place deloc ... normalul de asemenea slab din partea ei nici o energie ... sta asa si te lasa sa ii faci tu ce iti place ... acolo am punctat in diferite pozitii inca vreo 4 orgasme si am plecat acasa cu cele 7 pe care mi le propusesem.

 

Mobilierul este simplu, curatenia este buna, desi fumeaza nu se simt mirosuri dubioase, casa este aerisita ... ea face dus inainte de actiune ... cu mine a facut dus imediat ce am stabilit detaliile si nu m-a taxat ca timp suplimentar pentru dusul ei ... aici inca unplus.

 

Ea este bine-voitare insa si refuza unele lucruri cum at fi amor oral tu ei sau unele posturi

 

Este corecta cu timpul si nu prea comunicativa ... varsta cam 28 estimez

 

Unora din voi le-at putea placea asta m-a determinat sa va las aceasta recenzie ...

 

Recomand pentru cei care vor sa invete continenta sexuala ... fata nu e sexoasa, nu face probleme de acest fel si este ascultatoare ... 

 

Note:

Oral: 3/10

Normal 4/10

Igiena 9/10 

Locatie 10/10 - usor de ajuns

GFE: 6 /10 am punctat pentru ca este ascultatoare, nu vorbeste aiurea, nu este de etnie, nu te grabeste etc

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

În fugă și fără alte variante viabile prin zonă, am zis să risc o tragere la titulara topicului.

Locația: Favorit și chiar dacă e ca la război pe stradă am găsit loc de parcare. Nu am vizitat baia (rezolvasem problema cu 10 minute mai devreme). Părea singură, nu am auzit nimic suspect.

Fata: pozele par reale, sânii destul de mari și la locul lor, iar la aspect general primește un 8, hai 8,5

Servicii:

OP banal, nici pe vârf, dar nici la cotor, fără vecini sau alte artificii. Când îl execută din mama iedului se vede bine „jocul sânilor” - 6,5 pentru că e protejat. Sărea la 7,5 dacă era fără căciulă, iar CIM-ul o ducea la 8,5 spre 9, dar na, dacă nu-i în meniu...

NP în LOT și eliberarea după ceva călăreală din partea ei. 

GFE - 2 din oficiu.

Halat: 100/fin 150/ora.

Având în vedere oferta slabă din zonă, dar pentru că am uitat să-l împrietenesc pe Jimmy cu sânii ei, cred că mai bag o fisă, dar numai una.

 

 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...