Sari la conținut

Info caraiman


Postări Recomandate

  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Acum ceva ani am fost in bloc deasupra la caraiman pe republici la 2 tipe super ok una era blonda si una bruneta cu ceva tauaje si niste sanii superbi! Mai stie.cineva ceva de ele?

Bafta

Haidi breee... acu ceva ani !?

Pai cate fete nu s-au perindat pe aici... sa fim seriosi...

Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Acum ceva ani am fost in bloc deasupra la caraiman pe republici la 2 tipe super ok una era blonda si una bruneta cu ceva tauaje si niste sanii superbi! Mai stie.cineva ceva de ele?

Bafta

Te referi acum 6-7 ani?

Am fost la eu atunci peste drum de Mega Image..era o bruneta foarte faina,a plecat iar in loc a venit una blonda cu niste sani mari,superbi.Imi amintestesc foarte bine chiar si acum,cu toate ca au trecut ceva ani.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Eu la d-ra ma refer,încă am salvate pozele anuntului ei de atunci.

Esti tare Stelule. Sa pastrezi pozele. Bravo tie.

Mi-am adus aminte de cum le-an vazut.

Intr-adevar foarte faina domnita de care zici tu. Si frumusica si servicii ok la vremea aceea.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Esti tare Stelule. Sa pastrezi pozele. Bravo tie.

Mi-am adus aminte de cum le-an vazut.

Intr-adevar foarte faina domnita de care zici tu. Si frumusica si servicii ok la vremea aceea.

A fost o întâmplare sa-i salvez pozele,parca vroiam sa le arat cuiva..sau ceva de genul iar acum mi-am adus aminte ca le am încă salvate pe "stikul secret".

Intr-adevar arăta f bine tipa,foarte sexy,exact pe gusturile mele,tin minte ca i-am facut cateva vizite bune...iar dintr-o data a disparut din peisaj,posibil pestele a plasat-o in alt oras sau afara.

Locatie peste drum de Mega Image,la scara blocului era un panou/afiș cabinet avocat.

In locul ei a venit o blonda tatoaosa,era misto si ea...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:PRAHOVA
  • Oras:PRAHOVA

A fost o întâmplare sa-i salvez pozele,parca vroiam sa le arat cuiva..sau ceva de genul iar acum mi-am adus aminte ca le am încă salvate pe "stikul secret".

Intr-adevar arăta f bine tipa,foarte sexy,exact pe gusturile mele,tin minte ca i-am facut cateva vizite bune...iar dintr-o data a disparut din peisaj,posibil pestele a plasat-o in alt oras sau afara.

Locatie peste drum de Mega Image,la scara blocului era un panou/afiș cabinet avocat.

In locul ei a venit o blonda tatoaosa,era misto si ea...

 

Si acum mai activeaza.blonda?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...