Sari la conținut

Adelina 0758412005


adelina_ade

Postări Recomandate

Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Buna dragii meiâ¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸

 

După atâta timp de când nu ne-am mai văzut vreau sa va spun ca îmi este dor de voi!

Va anunț ca voi ajunge la Iași in data de 01 Iunie însă din păcate voi sta doar 3 zile! 😌

Momentan va spun doar atât iar in perioada imediat următoare voi lasă un nr de telefon pentru programări care se vor face doar pe wapp! Va pup și va îmbrățișez cu dor!🤗

Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

De cand te astept.............

Te rog sa faci si un update la tarif si servicii :)

 

Multumim.

Tarif 150/30 min 250/h (2 finalizări)

Servicii OP/N (in funcție de igina) Np CIM Deep FK (in funcție de client )

😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Da acele poze îmi aparțin! Am sunat o astăzi și mi a răspuns una din colegele ei spunându-mi ca nu are de gând sa le șteargă!

 

Stai linistita, Adelina e doar una :)

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Te pup și abia aștept sa ne revedem!☺️

Da bravo! Eu te caut la Pitești și tu vii la Iași. :)

 

Edit.... Poate stai mai mult de 3 zile. :)

Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Da bravo! Eu te caut la Pitești și tu vii la Iași. :)

 

Edit.... Poate stai mai mult de 3 zile. :)

Anunț pe parcursul acelor 3 zile dacă mai rămân sau nu! 😘Eu te aștept și la Iași și la Pitești 😘

Va imbratisez cu drag!

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Anunț pe parcursul acelor 3 zile dacă mai rămân sau nu! 😘Eu te aștept și la Iași și la Pitești 😘

Va imbratisez cu drag!

Pozele și numărul sunt ale tale? Sunt luate de pe topicul de Pitești.

 

P.S. Am să îți urmăresc topicul, cu ceva mai mare interes ca cel din Pitești :).

post-292621-0-53795000-1590176486_thumb.jpeg

post-292621-0-97214800-1590176491_thumb.jpeg

post-292621-0-53899500-1590176497_thumb.jpeg

post-292621-0-09871600-1590176503_thumb.jpeg

post-292621-0-60154500-1590176509_thumb.jpeg

post-292621-0-74216700-1590176516_thumb.jpeg

post-292621-0-06715100-1590176529_thumb.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Pozele și numărul sunt ale tale? Sunt luate de pe topicul de Pitești.

 

P.S. Am să îți urmăresc topicul, cu ceva mai mare interes ca cel din Pitești :).

Da,îmi aparțin in totalitate!

Numărul nu va fi valabil la Iasi! Voi posta zilele astea și numărul de contact unde puteți face programare pe wapp! 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

wow, in sfarsit ai revenit. De ce doar pentru 3 zile? Sper sa reusesc sa te revad.

Neața ...momentan nu știu exact cât voi rămâne însă voi anunța aici! Poate rămân mai mult 😘 te aștept 😘
  • Like 2
Link spre comentariu

Buna dragii mei❤❤❤

 

După atâta timp de când nu ne-am mai văzut vreau sa va spun ca îmi este dor de voi!

Va anunț ca voi ajunge la Iași in data de 01 Iunie însă din păcate voi sta doar 3 zile!

Momentan va spun doar atât iar in perioada imediat următoare voi lasă un nr de telefon pentru programări care se vor face doar pe wapp! Va pup și va îmbrățișez cu dor!

Da, a ajuns! :slap2

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Buna! Va anunț ca mâine după ora 15:00 sunt disponibilă pentru programări! 😘

In legătura cu locația va informez mâine la fel și cu numărul de contact! 😘 Va pup!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Hei â¤ï¸De astăzi sunt disponibilă pentru programări! Numărul va rămâne 0746868045 cu programări doar pe wapp!

Locația e in zona Lazar Residence iar programul este flexibil in jur de ora 22:00! Va pup și va aștept cu drag!!!!😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salut

Pentru după pandemie, pentru copilul din mine, am făcut o vizita la Adelina.

Programat prin sms, respectată la virgula.

Locația:9 Lazăr, dar mișto de ajuns, oarecum ferit. Curățenie.

Fata: de 10. Slim, vesela, interacțiune umană cam tot ce vrei pentru prima interactiune. Frumușică tare.

Acțiune: 9,5

Igiena: 9,5 nu știu de ce nu 10

 

Halat 250 un ceas.

 

Revin cu siguranță.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am fost astazi la Adelina, eram prin oras cu treaba asa ca am facut doar un "pit stop" dar imi voi lua revansa in zilele ce vor veni si voi face un mini maraton de o ora, chiar daca cu toata experienta mea si "lupte castigate" cu alte fete de data asta nu am putut rezista mai mult de un nr... oralul este foarte mult imbunatatit, la mine a fost cu DT, FK nu a fost,

 

Oral 9.5 destul de bun

Aspect subiectiv 10 fata si fatza deala :)

Normal 10

Gfe 9

Igiena 10

 

150nr

Mi-a facut placere sa o revad pe Adelina, sper sa ramana cat mai mult. Te pwp si ne revedem zilele astea.

Link spre comentariu
Vizitator valtoggle
Reputație: 0

Am fost astazi la Adelina, eram prin oras cu treaba asa ca am facut doar un "pit stop" dar imi voi lua revansa in zilele ce vor veni si voi face un mini maraton de o ora, chiar daca cu toata experienta mea si "lupte castigate" cu alte fete de data asta nu am putut rezista mai mult de un nr... oralul este foarte mult imbunatatit, la mine a fost cu DT, FK nu a fost,

 

Oral 9.5 destul de bun

Aspect subiectiv 10 fata si fatza deala :)

Normal 10

Gfe 9

Igiena 10

 

150nr

Mi-a facut placere sa o revad pe Adelina, sper sa ramana cat mai mult. Te pwp si ne revedem zilele astea.

Voi, baietii astia cu muschi, de ce nu luati in calcul sa o busiti la top?

Mai ales ca Inna am inteles ca se retrage. 

Asta bineinteles, daca si ea intelege ca si Iasul are un potential si ca ea este suficient de  apreciata sa umple agenda vreo 5-6 zile pe luna. Desi, daca se descurca bine acolo unde e, poate nu e foarte interesata si poate nici topul nu ajuta prea mult.

 

Tin minte ca anul trecut in vara, am vazut o satena slim super  (sesan), micuta cu par ondulat, foarte frumoasa si aspect de 18 , primise o colega temporar (la care mai mergeam la meditatii). Dar n-am reusit sa obtin numarul si oricat am incercat s-o ghicesc dupa poze n-am gasit-o . Putine fete cu adevarat frumoase am vazut in domeniu.

Link spre comentariu

Vizitator valtoggle
Reputație: 0

Tin minte ca anul trecut in vara, am vazut o satena slim super  (sesan), micuta cu par ondulat, foarte frumoasa si aspect de 18 , primise o colega temporar (la care mai mergeam la meditatii). Dar n-am reusit sa obtin numarul si oricat am incercat s-o ghicesc dupa poze n-am gasit-o . Putine fete cu adevarat frumoase am vazut in domeniu.

Pentru o clipa am crezut ca ar fi ea. I-am vazut anuntul cu poze, Draguta, dar nu e himera care inca imi mai bantuie memoria.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...