Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Adelina 0745939424

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
260 raspunsuri in acest thread

#81 >okapoli<

okapoli

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 270 Postari:
  • Inscris la:
    02 October 2013
  • Reputatie: 170

Postat 13 March 2018 - 10:29 AM

Te rugam sa ne anunti cat de curand posibil daca este ceva in neregula cu acele analize !  O zi faina in continuare !!!

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#82 >okapoli<

okapoli

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 270 Postari:
    • Inscris la:
      02 October 2013

Postat 14 March 2018 - 04:49 PM

Salutare stimati colegi . Astazi am avut deosebita placere de a o cunoaste pe Adelina. Dupa cateva tentative esuate, am luat legatura prin mesaje si ne am sincronizat perfect. Locatie cred ca o cunoastem cu totii ..un bloc nou din Podu de fier . Apartamentul in sine e unul frumos amenajat. Aspectup Adelinei e unul placut :blonda draguta undeva pe la 1.65 simpatica , slim fit dar cu un fundulet extrem de jucaus si frumos . Cred ca este destul de discutat subiectul sanilor ..ei fiind un pic lasati dar nu vad a fi un mare disconfort. Actiunea a inceput printr un oral executat frumos ...tendinte de deep ..atentie si zonei limitrofe ...in putine cuvinte ..bun . Dupa oral am avut placerea de a i oferi un cunnilingus ...unde am constatat ca are o pasarica foarte placuta iar in continuare am incercat un doggy de toata frumusetea . Funduuletul foarte frumos , privelistea atat de faina, ritmul ...toate combinate m au facut sa capitulez .

Note:

Locatie: 10 frumos si blocul si apartamentul ...zona e ok , discret
    Aspect: 10 draguta,subtirica,dar cu cv forme ... fund frumos
    Oral: 8 eu personal sunt adeptul oralului hard ... dar a fost bun ...tendinte de deep
    Normal: 10 se misca bine ,se implica , e placut
    Gfe: 9 e o persoana placuta , bine a fost si prima vizita ..e de inteles o anumita sa zicem (distanta/retinere) dar e o domnisoara draguta , te simti bine in compania ei.
    Igiena: 10 totul in regula

Concluzii:

Am avut parte de o experienta extrem de placuta , am fost pe deplin satisfacut si am sa mai revin cu placere . Adelina o sa ne revedem cu siguranta . O zi faina in continuare tuturor !!!
    • 8

#83 parintele pipilica

parintele pipilica

Preafericitul

• Maistru Curvar
    • 168 Postari:
    • Inscris la:
      04 October 2017
  • Reputatie: 42

Postat 14 March 2018 - 06:59 PM

:pope

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#84 adelina_ade

adelina_ade

Laura_licurici

• Maistru Curvar
    • 111 Postari:
    • Inscris la:
      03 October 2017
  • Reputatie: 229

Postat 15 March 2018 - 10:54 AM

Salutare stimati colegi . Astazi am avut deosebita placere de a o cunoaste pe Adelina. Dupa cateva tentative esuate, am luat legatura prin mesaje si ne am sincronizat perfect. Locatie cred ca o cunoastem cu totii ..un bloc nou din Podu de fier . Apartamentul in sine e unul frumos amenajat. Aspectup Adelinei e unul placut :blonda draguta undeva pe la 1.65 simpatica , slim fit dar cu un fundulet extrem de jucaus si frumos . Cred ca este destul de discutat subiectul sanilor ..ei fiind un pic lasati dar nu vad a fi un mare disconfort. Actiunea a inceput printr un oral executat frumos ...tendinte de deep ..atentie si zonei limitrofe ...in putine cuvinte ..bun . Dupa oral am avut placerea de a i oferi un cunnilingus ...unde am constatat ca are o pasarica foarte placuta iar in continuare am incercat un doggy de toata frumusetea . Funduuletul foarte frumos , privelistea atat de faina, ritmul ...toate combinate m au facut sa capitulez .

Note:

Locatie: 10 frumos si blocul si apartamentul ...zona e ok , discret
    Aspect: 10 draguta,subtirica,dar cu cv forme ... fund frumos
    Oral: 8 eu personal sunt adeptul oralului hard ... dar a fost bun ...tendinte de deep
    Normal: 10 se misca bine ,se implica , e placut
    Gfe: 9 e o persoana placuta , bine a fost si prima vizita ..e de inteles o anumita sa zicem (distanta/retinere) dar e o domnisoara draguta , te simti bine in compania ei.
    Igiena: 10 totul in regula

Concluzii:

Am avut parte de o experienta extrem de placuta , am fost pe deplin satisfacut si am sa mai revin cu placere . Adelina o sa ne revedem cu siguranta . O zi faina in continuare tuturor !!!

Multumesc iubitule. Te astept oricand cu mare drag 😘
    • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#85 kingofnothing

kingofnothing

Curvar Ucenic

• Membru Banat
    • Pip
    • 9 Postari:
    • Inscris la:
      15 March 2018

Postat 15 March 2018 - 04:56 PM

Salutare,

Spun si eu cateva cuvinte legat despre dra Adelina. Vreau sa atentionez baietii despre ea... ca in anumite momente cand ati fost la ea... ati futut o MINORA (fata fiind nascuta pe 03.03.2000). 

Cand mai mergeti la fete, aveti grija ce futeti ca dintr-o placere, te poate lega una de genul. 

Take care :)

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#86 >briliantul<

briliantul

Platinum Member

• >Serious Contributor<
    • 430 Postari:
    • Inscris la:
      14 August 2011
  • Reputatie: 389

Postat 15 March 2018 - 05:36 PM

Salutare,

Spun si eu cateva cuvinte legat despre dra Adelina. Vreau sa atentionez baietii despre ea... ca in anumite momente cand ati fost la ea... ati futut o MINORA (fata fiind nascuta pe 03.03.2000). 

Cand mai mergeti la fete, aveti grija ce futeti ca dintr-o placere, te poate lega una de genul. 

Ai tu dovezi ca fata asta este MINORA?  De unde stii tu ca fata este minora?

• 3

tumblr_o0rph8pwnT1trcrrdo1_500.gif

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#87 micasitare

micasitare

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 76 Postari:
    • Inscris la:
      03 February 2015
  • Reputatie: -29

Postat 15 March 2018 - 05:39 PM

Auzi la el Adelina minora🤣🤣🤣🤣🤣🤣acum 10 ani era minora.Cand nu ajungi la struguri sunt acri😅😅😅
    • 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#88 kingofnothing

kingofnothing

Curvar Ucenic

• Membru Banat
    • Pip
    • 9 Postari:
    • Inscris la:
      15 March 2018

Postat 15 March 2018 - 05:41 PM

Auzi la el Adelina minoraacum 10 ani era minora.Cand nu ajungi la struguri sunt acri

... eu va spun de bine. Se lauda de una singura pe facebook ca e nascuta pe 03.03.2000. 

Cine nu crede, sa ii arate primele 3 cifre din CNP, macar.

Pacat ca nu pot atasa un print screen cu asta. 

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#89 kingofnothing

kingofnothing

Curvar Ucenic

• Membru Banat
    • Pip
    • 9 Postari:
    • Inscris la:
      15 March 2018

Postat 15 March 2018 - 05:42 PM

Ai tu dovezi ca fata asta este MINORA?  De unde stii tu ca fata este minora?

A fost minora pana acum 13 zile. :) 

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#90 deejayz

deejayz

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 163 Postari:
    • Inscris la:
      14 December 2012
  • Reputatie: 258

Postat 15 March 2018 - 06:37 PM

Poate reuseste si ne lamureste Adelina daca este asa sau nu, nu?

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#91 >briliantul<

briliantul

Platinum Member

• >Serious Contributor<
    • 430 Postari:
    • Inscris la:
      14 August 2011
  • Reputatie: 389

Postat 15 March 2018 - 06:46 PM

A fost minora pana acum 13 zile. :)

Te oftigi ca nu te mai sponsorizeaza? sau nu poti sa ajungi la ea? :))))

• 2

tumblr_o0rph8pwnT1trcrrdo1_500.gif

#92 p1ctorul

p1ctorul

Serious Contributor

• Membru Premium
    • 961 Postari:
    • Inscris la:
      03 February 2017
  • Reputatie: 2550

Postat 15 March 2018 - 07:51 PM

Salutare,

Nu iti mai ies " combinatiile " ??? Ti-ai facut cont azi, la ora 16:54, iar la ora 16:56 ai postat aceste informatii ?? Lasa-ne !

• 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#93 kingofnothing

kingofnothing

Curvar Ucenic

• Membru Banat
    • Pip
    • 9 Postari:
    • Inscris la:
      15 March 2018

Postat 15 March 2018 - 08:35 PM

ba, eu v am spus doar. daca vine diicotul dupa voi sa va bage la corupere de minori, sa nu plangeti. Ma doare n pula despre ea. Are barbat, ii produce bani aluia. Ma gandeam ca e o informatie destul de pretioasa. Am cont de azi pt ca am vrut sa merg la curve si cand am dat un search pe google dupa nr ei am ajuns la forumul asta. Ciudat sau nu, o stiu pe fatuca. Si va pit spune sigur ca in ianuarie camd dadeati in ea, era minora.

Daca nu va pasa, spor la futut minore, ma, fratilor.

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#94 kingofnothing

kingofnothing

Curvar Ucenic

• Membru Banat
    • Pip
    • 9 Postari:
    • Inscris la:
      15 March 2018

Postat 15 March 2018 - 08:37 PM

Daca n ar fi cum spun eu, n ar avea nicio problema Adelina sa isi faca o poza la buletin, sa ascunda tot ce este de interes si sa lase descoperite poza si primelr 3 cifre.

O sa aveti o mare surpriza. :)

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#95 kingofnothing

kingofnothing

Curvar Ucenic

• Membru Banat
    • Pip
    • 9 Postari:
    • Inscris la:
      15 March 2018

Postat 15 March 2018 - 08:48 PM

Cat despre cum reactionati, zici ca sunteti idioti. N a denigrat nimeni fata sau am spus ceva de rau despre ea. Eu v am anuntat pe voi, futaciosii.

#96 >okapoli<

okapoli

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 270 Postari:
    • Inscris la:
      02 October 2013

Postat 15 March 2018 - 09:44 PM

Sincer lasand la o parte informatiile privind varsta ...nu vreau sa te acuz de nimic sau sa insinuez cv ...dar imi pare a fi mai mult o razbunare ...
    • 3

#97 coldfusion

coldfusion

Platinum Member

• Platinum Member
    • 1479 Postari:
    • Inscris la:
      12 October 2011
  • Reputatie: 1253

Postat 15 March 2018 - 09:54 PM

Pute rau a razbunare...el si-a facut cont ieri, are 7 postari si toate pe contul Adelinei....`te drecu de rupt.

@Adelina....ai ceva sa ne zici ?

• 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#98 johny999

johny999

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 3 Postari:
    • Inscris la:
      14 March 2013
  • Reputatie: 6

Postat 15 March 2018 - 11:21 PM

Cele de mai sus nu sunt ok! Ii puneti pozele cu fata!! ........ pacat ca ati avut ceva ok in Iasi si ca va bateti joc.....

Poate reuseste un moderator sa stearga!!!!
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#99 coldfusion

coldfusion

Platinum Member

• Platinum Member
    • 1479 Postari:
    • Inscris la:
      12 October 2011
  • Reputatie: 1253

Postat 16 March 2018 - 07:36 AM

Adelino, intri pe topicul tau dimineata si nu ne lamuresti care-i treaba ? Nu-i frumos....

PS. Important e ca a facut 18 ani, deci ciocaneala merge inainte :laugh2

Aceasta postare a fost editata de coldfusion: 16 March 2018 - 07:37 AM

• 4

#100 adelina_ade

adelina_ade

Laura_licurici

• Maistru Curvar
    • 111 Postari:
    • Inscris la:
      03 October 2017
  • Reputatie: 229

Postat 16 March 2018 - 07:53 AM

Buna! Am rămas pur si simplu blocată cand m.a sunat un client sa.mi spuna ce prostii se scriu aici despre mine. Nu este nimic adevărat din tot ce s-a scris aici. Multi din voi ati fost la mine si Nu cred ca va era greu sa va da.ti seama daca as fi fost minoră. Acel cont care l.a publicat "domnisoara" pe site este unul fals cu poze luate de pe adevaratul meu cont. Stiu exact cine mi.a facut acest lucru dar momentan nu vreau sa intru in detalii. Imi pare enorm de rau ca s-a ajuns aici din cauza unei frustrate care nu are cu ce sa.si ocupe timpul cand nu are clienti. Cat despre faptul că aș avea "peste".. cati dintre voi care ati fost la mine intr.un an si ceva de zile ati vazut pe cineva in fata blocului sau vreun mic semn ca cineva ar sta cu mine ? Asa cum s.a menționat mai sus este vorba de o răzbunare. Dacă eram minoră nu cred ca eram atât de incultă sa fac această meserie stiind ca in orice zi mi.ar putea bate in usa cineva cu dreptul de a-mi pune câteva întrebări.. lucrul ce de altfel s.a întâmpla undeva in luna noiembrie. Dacă atunci aveam doar 17 ani ...astăzi nu mai eram in aceasta meserie.
    Imi pare rau încă o data ca s.a ajuns aici. Eu doar atat am avut de adaugat la tot ce s.a scris pe aici. Nu vreau sa intru in discutii mai mult de cat este cazul.
    • 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi