Sari la conținut

Adelina 0758412005


adelina_ade

Postări Recomandate

  • Oras:vaslui
  • Oras:vaslui

Neatsa lume,

 

 

SPECIAL PENTRU CUNOSCATORI SI MAI ALES PENTRU FANATICI

 

 

Zilele astea am trecut si eu pe la Adelina, mai precis sambata. Am sunato intr.o veselie toata saptamana dar n.am avut noroc Chiar am fost un pic surprins ca a raspuns din prima la telefon mai ales ca era in weekend. Stabilim ce si cum urmand sa ne vedem pe la doi jumate. Ajung in zona cu un taxi...sun, raspunde ma ghideaza ea pana la locatie, imi da nr de la interfon etc. Asa la prima vedere ii o fata frumusica blonda, sani marisori...nu prea ne.am lungit mult la vorba, nu pentru asta am venit. I.am dat mortu pt un numar (100 lei) nu m.a invitat la dus dar am vrut eu sa trec pe la baie sa dau o geana sa vad ce si cum...poate dau peste vre.o pereche de slapi barbatesti marimea 52 sau vre.o pereche de boxeri marimea xxxxl la uscat pe calorifer ;)) vad ca totu ii in regula revin in dormitor si trecem la actiune.

 

A inceput cu un oral bunisor, sustinut, deep...dupa 2-3 minute s.a apucat de montat protectia fara sa ma intrebe daca trecem la normal...in fine, ne apucam noi de futut ca chiorii ;)) am incercat mai multe pozitii Umeri craci, girl on top dar piesa de baza a fost Doggy style...senzatie majora cu 40/h. Nu am mai rezistat mult si am finalizat...cand l.am scos pe Gicu din ea mi.am dat seama ca s.a rupt protectia (vina mea) am folosit un protex subtire tinut o vara prin cotiera la masina...am mai stat la o vorba etc ea a fumat o tigara eu am baut un kinley.

Acu' sa incheiem mediile ;)

 

Locatie: 8...curat, miros placut fara caini si alti papagali

 

Aspect: eu o sa ii dau un 9, chiar mi.a placut. Ten frumos fara cosuri pe spate si alti Vascauti

 

Oral: 8.5 (Andreea stie meserie)

 

Normal: 10...a fost prea intensa senzatia, cred ca din cauza prezervativului rupt ;)) a fost fier pe fier

 

Tura care vine poate inverc si un 69...avea jumara frumusica cu labii pronuntate...Portile de fier 1 ;))

 

 

Eu cred ca o sa revin pe la ea in cel mai scurt timp...avand in vedere pretul 100 nr. De ex daca ar fi sa aleg intre Adelina si Yasmina as alegeo fara sa stau pe ganduri pe Adelina (gusturile nu se discuta) avand in vedere si preturile...Nu ca as avea ceva cu Yasmina dar nu mai e ce.a fost...

 

V.am lasat futaciosilor...grija mare cu Jumara ;) ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

N-am nimic cu fata dar stii ce nu se leaga in recenzia ta ?

 

1. Multi dintre noi au vazut sanii Adelinei si nu cred ca sunt marisori asa cum precizezi tu.

2. Tu te duci cu prezervativele-n buzunar ? Zici ca mergi cu taxiul si prezervativul l-ai tinut in cotiera....sa inteleg ca l-ai luat din cotiera inainte sa mergi la Adelina ?

 

PS. De la Vaslui tot cu taxiul ai venit ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:vaslui
  • Oras:vaslui

Coldfusion...Adelina poate confirma oricand vizita mea, sigur isi aduce aminte de mine. Nu am venit cu Taxiul de la Vs...am venit cu cineva. Sunt incepator si nu ma simt inca pregatit sa vin cu masina personala in Iasi. Am mai dat o asigurare prin Decembrie la un gospodar...

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna dragilor. Confirm prezența băiatului care mi.a spus că este de pe lângă Vaslui. Cat despre analize asa cum era corect si normal,chiar ieri am avut programare la un doctor,deoarece duminica nu a fost posibil.Sper ca data viitoare sa nu mai avem parte de astfel de neplăceri.

O zi frumoasa va doresc ! 😘

Link spre comentariu
Vizitator okapoli
Reputație: 0

Salutare stimati colegi . Astazi am avut deosebita placere de a o cunoaste pe Adelina. Dupa cateva tentative esuate, am luat legatura prin mesaje si ne am sincronizat perfect. Locatie cred ca o cunoastem cu totii ..un bloc nou din Podu de fier . Apartamentul in sine e unul frumos amenajat. Aspectup Adelinei e unul placut :blonda draguta undeva pe la 1.65 simpatica , slim fit dar cu un fundulet extrem de jucaus si frumos . Cred ca este destul de discutat subiectul sanilor ..ei fiind un pic lasati dar nu vad a fi un mare disconfort. Actiunea a inceput printr un oral executat frumos ...tendinte de deep ..atentie si zonei limitrofe ...in putine cuvinte ..bun . Dupa oral am avut placerea de a i oferi un cunnilingus ...unde am constatat ca are o pasarica foarte placuta iar in continuare am incercat un doggy de toata frumusetea . Funduuletul foarte frumos , privelistea atat de faina, ritmul ...toate combinate m au facut sa capitulez .

 

Note:

 

Locatie: 10 frumos si blocul si apartamentul ...zona e ok , discret

Aspect: 10 draguta,subtirica,dar cu cv forme ... fund frumos

Oral: 8 eu personal sunt adeptul oralului hard ... dar a fost bun ...tendinte de deep

Normal: 10 se misca bine ,se implica , e placut

Gfe: 9 e o persoana placuta , bine a fost si prima vizita ..e de inteles o anumita sa zicem (distanta/retinere) dar e o domnisoara draguta , te simti bine in compania ei.

Igiena: 10 totul in regula

 

Concluzii:

 

Am avut parte de o experienta extrem de placuta , am fost pe deplin satisfacut si am sa mai revin cu placere . Adelina o sa ne revedem cu siguranta . O zi faina in continuare tuturor !!!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salutare stimati colegi . Astazi am avut deosebita placere de a o cunoaste pe Adelina. Dupa cateva tentative esuate, am luat legatura prin mesaje si ne am sincronizat perfect. Locatie cred ca o cunoastem cu totii ..un bloc nou din Podu de fier . Apartamentul in sine e unul frumos amenajat. Aspectup Adelinei e unul placut :blonda draguta undeva pe la 1.65 simpatica , slim fit dar cu un fundulet extrem de jucaus si frumos . Cred ca este destul de discutat subiectul sanilor ..ei fiind un pic lasati dar nu vad a fi un mare disconfort. Actiunea a inceput printr un oral executat frumos ...tendinte de deep ..atentie si zonei limitrofe ...in putine cuvinte ..bun . Dupa oral am avut placerea de a i oferi un cunnilingus ...unde am constatat ca are o pasarica foarte placuta iar in continuare am incercat un doggy de toata frumusetea . Funduuletul foarte frumos , privelistea atat de faina, ritmul ...toate combinate m au facut sa capitulez .

 

Note:

 

Locatie: 10 frumos si blocul si apartamentul ...zona e ok , discret

Aspect: 10 draguta,subtirica,dar cu cv forme ... fund frumos

Oral: 8 eu personal sunt adeptul oralului hard ... dar a fost bun ...tendinte de deep

Normal: 10 se misca bine ,se implica , e placut

Gfe: 9 e o persoana placuta , bine a fost si prima vizita ..e de inteles o anumita sa zicem (distanta/retinere) dar e o domnisoara draguta , te simti bine in compania ei.

Igiena: 10 totul in regula

 

Concluzii:

 

Am avut parte de o experienta extrem de placuta , am fost pe deplin satisfacut si am sa mai revin cu placere . Adelina o sa ne revedem cu siguranta . O zi faina in continuare tuturor !!!

Multumesc iubitule. Te astept oricand cu mare drag 😘
Link spre comentariu

Salutare,

 

Spun si eu cateva cuvinte legat despre dra Adelina. Vreau sa atentionez baietii despre ea... ca in anumite momente cand ati fost la ea... ati futut o **spam editat** (fata fiind nascuta pe 03.03.2000). 

 

Cand mai mergeti la fete, aveti grija ce futeti ca dintr-o placere, te poate lega una de genul. 

 

Take care :)

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salutare,

 

Spun si eu cateva cuvinte legat despre dra Adelina. Vreau sa atentionez baietii despre ea... ca in anumite momente cand ati fost la ea... ati futut o **spam editat** (fata fiind nascuta pe 03.03.2000). 

 

Cand mai mergeti la fete, aveti grija ce futeti ca dintr-o placere, te poate lega una de genul. 

 

Take care :)

 Ai tu dovezi ca fata asta este **spam editat**?  De unde stii tu ca fata este **spam editat**?

  • Like 2
Link spre comentariu

Auzi la el Adelina **spam editat**aacum 10 ani era **spam editat**.Cand nu ajungi la struguri sunt acri

... eu va spun de bine. Se lauda de una singura pe facebook ca e nascuta pe 03.03.2000. 

Cine nu crede, sa ii arate primele 3 cifre din CNP, macar.

 

Pacat ca nu pot atasa un print screen cu asta. 

Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Salutare,

 

Spun si eu cateva cuvinte legat despre dra Adelina. Vreau sa atentionez baietii despre ea... ca in anumite momente cand ati fost la ea... ati futut o **spam editat** (fata fiind nascuta pe 03.03.2000). 

 

Cand mai mergeti la fete, aveti grija ce futeti ca dintr-o placere, te poate lega una de genul. 

 

Take care :)

 

 

Nu iti mai ies " combinatiile " ??? Ti-ai facut cont azi, la ora 16:54, iar la ora 16:56 ai postat aceste informatii ?? Lasa-ne !

  • Like 3
Link spre comentariu

ba, eu v am spus doar. daca vine diicotul dupa voi sa va bage la corupere de **spam editat**, sa nu plangeti. Ma doare n pula despre ea. Are barbat, ii produce bani aluia. Ma gandeam ca e o informatie destul de pretioasa. Am cont de azi pt ca am vrut sa merg la curve si cand am dat un search pe google dupa nr ei am ajuns la forumul asta. Ciudat sau nu, o stiu pe fatuca. Si va pit spune sigur ca in ianuarie camd dadeati in ea, era **spam editat**.

 

Daca nu va pasa, spor la futut **spam editat**e, ma, fratilor.

Link spre comentariu
Vizitator okapoli
Reputație: 0

Sincer lasand la o parte informatiile privind varsta ...nu vreau sa te acuz de nimic sau sa insinuez cv ...dar imi pare a fi mai mult o razbunare ...

Link spre comentariu

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna! Am rămas pur si simplu blocată cand m.a sunat un client sa.mi spuna ce prostii se scriu aici despre mine. Nu este nimic adevărat din tot ce s-a scris aici. Multi din voi ati fost la mine si Nu cred ca va era greu sa va da.ti seama daca as fi fost **spam editat**ă. Acel cont care l.a publicat "domnisoara" pe site este unul fals cu poze luate de pe adevaratul meu cont. Stiu exact cine mi.a facut acest lucru dar momentan nu vreau sa intru in detalii. Imi pare enorm de rau ca s-a ajuns aici din cauza unei frustrate care nu are cu ce sa.si ocupe timpul cand nu are clienti. Cat despre faptul că aș avea "peste".. cati dintre voi care ati fost la mine intr.un an si ceva de zile ati vazut pe cineva in fata blocului sau vreun mic semn ca cineva ar sta cu mine ? Asa cum s.a menționat mai sus este vorba de o răzbunare. Dacă eram **spam editat**ă nu cred ca eram atât de incultă sa fac această meserie stiind ca in orice zi mi.ar putea bate in usa cineva cu dreptul de a-mi pune câteva întrebări.. lucrul ce de altfel s.a întâmpla undeva in luna noiembrie. Dacă atunci aveam doar 17 ani ...astăzi nu mai eram in aceasta meserie.

Imi pare rau încă o data ca s.a ajuns aici. Eu doar atat am avut de adaugat la tot ce s.a scris pe aici. Nu vreau sa intru in discutii mai mult de cat este cazul.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...