Sari la conținut

Adelina 0758412005


adelina_ade

Postări Recomandate

  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Buna ziua stimati colegi.

Cu cateva zile in urma am fost in vizita la posesoarea acestui topic.

Programarea a fost facuta pe whatsApp cu o zi inainte la nr de telefon 0758834511, unde am specificat intervalul orar in care as prefera sa ajung la ea cat si ora pana cand poate sa-mi raspunda.

Despre Adelina pot spune ca este o fata frumoasa dupa care as intoarce cu placere capul pe strada dupa ea. Are talie de viespe, fund bombat si un chip frumos de"papusica" exact cum a catalogat-o onorabilul domn baron58.

Pe intreaga durata a actiunii a fost foarte atenta la "nevoile" mele si a degajat o nota de gingasie in gesturi si comportament si asta mi-a placut foarte mult.

Actiunea in sine a constat din ON si NP pe durata a doua reprize:

-GFE-10

-ON - 9 (fara CIM)

-NP -9,5 (de apreciat nu foloseste lubrefiant)

-A -Nu (pacat cred ca ar fi super)

-Locatie -10 Lazar (ok)

De revenit? cu siguranta (pe mine m-a cucerit cu acea nota de gingasie dar stiu ca poate juca orice fel de rol).

Spor si bafta!!!!

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Buna ziua stimati colegi.

Cu cateva zile in urma am fost in vizita la posesoarea acestui topic.

Programarea a fost facuta pe whatsApp cu o zi inainte la nr de telefon 0758834511, unde am specificat intervalul orar in care as prefera sa ajung la ea cat si ora pana cand poate sa-mi raspunda.

Despre Adelina pot spune ca este o fata frumoasa dupa care as intoarce cu placere capul pe strada dupa ea. Are talie de viespe, fund bombat si un chip frumos de"papusica" exact cum a catalogat-o onorabilul domn baron58.

Pe intreaga durata a actiunii a fost foarte atenta la "nevoile" mele si a degajat o nota de gingasie in gesturi si comportament si asta mi-a placut foarte mult.

Actiunea in sine a constat din ON si NP pe durata a doua reprize:

-GFE-10

-ON - 9 (fara CIM)

-NP -9,5 (de apreciat nu foloseste lubrefiant)

-A -Nu (pacat cred ca ar fi super)

-Locatie -10 Lazar (ok)

De revenit? cu siguranta (pe mine m-a cucerit cu acea nota de gingasie dar stiu ca poate juca orice fel de rol).

Spor si bafta!!!!

Te pup si te mai astept! 😘
  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Hei....scumpiri mei va anunt ca mai sunt in iasi pana pe data de 10 februarie.Voi pleca pentru o perioadă si dupa ma voi intoarce!Pupici 😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salutare!

 

Ieri am vizitat-o pe Adelina, in jurul orei 17.30. Programarea o stabilisem pe whatsapp in aceeasi zi. Eu nu prea pot face vizite stabilite rapid, si de aceea apreciez foarte mult seriozitatea. Programarea a fost respectata.

 

Locatie: 9, Palas, bloc nou, fara lift. Apartament frumos, baie dotata cu gel de dus, etc.

 

Domnisoara frumoasa, slim, improve de facut la sani.

 

O N: 9, foarte bun, deep.

 

N P: 9, diverse pozitii, recomand doggy style privelistea superba.

 

Anal: nu ma intereseaza.

 

GFE: 10. Lipicioasa, Dragalasa

 

Cadou: 100/200.

 

Adelina e o fata super ok si atitudinea la fel.Nu m-a grabit.

 

Recomand si de vizitat din nou cu prima ocazie!

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Salutare!

 

Ieri am vizitat-o pe Adelina, in jurul orei 17.30. Programarea o stabilisem pe whatsapp in aceeasi zi. Eu nu prea pot face vizite stabilite rapid, si de aceea apreciez foarte mult seriozitatea. Programarea a fost respectata.

 

Locatie: 9, Palas, bloc nou, fara lift. Apartament frumos, baie dotata cu gel de dus, etc.

 

Domnisoara frumoasa, slim, improve de facut la sani.

 

O N: 9, foarte bun, deep.

 

N P: 9, diverse pozitii, recomand doggy style privelistea superba.

 

Anal: nu ma intereseaza.

 

GFE: 10. Lipicioasa, Dragalasa

 

Cadou: 100/200.

 

Adelina e o fata super ok si atitudinea la fel.Nu m-a grabit.

 

Recomand si de vizitat din nou cu prima ocazie!

Ai stiut sa imi câștigi simpatia!🙊 te pup 😘
  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:sv
  • Oras:sv

Ma bucur ca Adelina si-a schimbat atitudinea.Am descris pe un alt post deschis la ea,prima vizita(langa Ratburg) la superlativ, a doua, desi  a vrut sa socializam  mai mult, cand sa trecem in camera ,FK -nu  pt ca ii apare deja un herpes(si e f bine ca mi-a spus),eu am vrut prezervativ si la oral pt ca era  deja mai bine pt amandoi, dar mi-a spus ca, cauciucul o irita,am intrebat-o sincer ce putem face si a dat din umeri,nu aveam chef de o laba si am plecat .Ea e ok, puteam sa stau  de vorba cu ea(mai ales ca suntem si din acelasi oras) si fara sa mai pierdem timpul cu dezbracatul,dar ramasesem dezamagit.In postare imi spusese ca a avut o zi proasta si o cred.Toti mai avem astfel de zile.Sfatul meu e sa spui de la inceput si e ok.In rest eu zic ca arata f bine, cand vrea stie sa se faca placuta, sanii sunt frumosi chiar daca sunt moi (mi-a spus si de ce),  nu sunt fan silicoane.Eu in acest caz voi mai incerca si voi reveni cu o recenzie noua.

Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Ma bucur ca Adelina si-a schimbat atitudinea.Am descris pe un alt post deschis la ea,prima vizita(langa Ratburg) la superlativ, a doua, desi a vrut sa socializam mai mult, cand sa trecem in camera ,FK -nu pt ca ii apare deja un herpes(si e f bine ca mi-a spus),eu am vrut prezervativ si la oral pt ca era deja mai bine pt amandoi, dar mi-a spus ca, cauciucul o irita,am intrebat-o sincer ce putem face si a dat din umeri,nu aveam chef de o laba si am plecat .Ea e ok, puteam sa stau de vorba cu ea(mai ales ca suntem si din acelasi oras) si fara sa mai pierdem timpul cu dezbracatul,dar ramasesem dezamagit.In postare imi spusese ca a avut o zi proasta si o cred.Toti mai avem astfel de zile.Sfatul meu e sa spui de la inceput si e ok.In rest eu zic ca arata f bine, cand vrea stie sa se faca placuta, sanii sunt frumosi chiar daca sunt moi (mi-a spus si de ce), nu sunt fan silicoane.Eu in acest caz voi mai incerca si voi reveni cu o recenzie noua.

Multumesc :)))) dar e ceva timp de cand nu ne am mai vazut !!!! :*
Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Hei scumpilor mei! Va pupăcesc si abia astept sa va revăd! O sa revin in iasi si o sa va anunt.Pana atunci va pup si imi este dor de voi! 😘

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Adelina cand preconizezi ca revii in Iasi?

Buna ...va anunt ca la sfârșitul lui martie voi ajunge la Iasi însă doar pentru câteva Zile. O sa las atunci un număr de telefon pentru programări pe care le voi face din timp deoarece nu voi sta decât 3 -4 zile.Va pup si abia astept sa va revăd "moldovenii mei" 😘 😘
  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Hey hey....buna dragii mei !Va anunț ca marți voi ajunge in Iași și voi începe programul de munca!!!Precizez ca voi sta doar pana vineri iar programările le fac începând de astăzi pe whatssap!De marți voi raspunde și la telefon!Pupici și abia aștept sa va revăd!! 😘 â¤ï¸Numărul de whatassap: 0758412005

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Ar trebui modificat numarul de telefon postat in titulul topicului. Am facut sesizare la pisicuts.

 

In alta ordine de idei, bine ai revenit in Iasi.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Ar trebui modificat numarul de telefon postat in titulul topicului. Am facut sesizare la pisicuts.

 

In alta ordine de idei, bine ai revenit in Iasi.

Multumesc! Te pup și sper sa ne revedem! 😘
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...