Sari la conținut

Adelina 0758412005


adelina_ade

Postări Recomandate


  • Oras:IAȘI
  • Oras:IAȘI

Am vizitat-o  pentru prima dată  pe domnișoara  Adelina ieri,programarea făcută  în  aceeași  zi prin wattap, la prima vedere  cu ea am  fost placut surprins de înfățișare ei ,în  realitate  e m-ai  tânără  în  comparație   cu pozele pe care le are pe forum,e parerea mea personala  si cred ca nu ma înșel  deloc     Am discutat puțin cu ea  în  timp  ce ma dezbracam, o fata  deschisă  si plăcută  în  comunicare, facut duș si revenit în  camera unde  Adelina ma astepta  dezbracata  în  pat,am început  cu sarutari pe sani ,Fk desi vroiam  nu s-a putut ca era putin racita fata,dar Fk mi-a  zis ca face ,daca nu era puțin  racita fata cu siguranță ar fi fost o întâlnire  mai plăcută  dar si asa a fost destul de plăcută  întâlnirea    si trecut la oral neprotezat  facut  bine,cu deep,trecut la np  în  doua pozitii :misionar  si ea deasupra, mi-a  placut se mișcă  bine,trecut la on din nou facut  deep si destul de hard  și  în  cateva  minute  finalizez  oral,mi-a placut ca dupa finalizare nu s-a oprit si a m-ai  continuat  cateva secunde,am facut dus si am  m-ai  comunicat cate ceva , foarte de treaba fata,si am plecat de la Adelina  cu o parere bună  în  general despre ea.

1 finalizare-150 lei cu cim inclus

DECI ADELINA  E O FATĂ OK,PLACUTA DIN TOATE PUNCTELE  DE VEDERE, DESTUL DE IMPLICATA  DE LA PRIMA ÎNTÂLNIRE , IGIENA OK.

TE PUP ADELINA,NE M-AI  VEDEM,PA.

 

 

 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...