Sari la conținut

Adelina 0758412005


adelina_ade

Postări Recomandate

Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Neața â¤ï¸

Va anunț ca astăzi am program pana la ora 22:00 și totodata va spun ca se prelungește vacanța mea la Iași!🤗 Va aștept cu mare drag pe toți!!!â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸

Link spre comentariu
Vizitator valtoggle
Reputație: 0

Neața ❤

Va anunț ca astăzi am program pana la ora 22:00 și totodata va spun ca se prelungește vacanța mea la Iași! Va aștept cu mare drag pe toți!!!❤❤❤

Adelina, putin ajutor.

In poza 2 din anunt se vede un botic, iar in poza 4 alt botic. Foarte diferite.

Care e realul?  Fatza din poza 4 e de actualitate? 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Adelina, putin ajutor.

In poza 2 din anunt se vede un botic, iar in poza 4 alt botic. Foarte diferite.

Care e realul?  Fatza din poza 4 e de actualitate? 

Salut! Intrea pe sectiunea Top a Pitestiului si vei vedea topicul eu cu multe poze de actualitate. Eu am vizitat-o de 3 ori in 2018.Arat foarte bine dar cu sanii avea unele probleme care cred ca s-au remediat de mult. Eu zic ca merita sa risti sa-i faci o vizita. Vad ca eziti. Ea fata din poze garantat. 

Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Adelina, putin ajutor.

In poza 2 din anunt se vede un botic, iar in poza 4 alt botic. Foarte diferite.

Care e realul? Fatza din poza 4 e de actualitate?

Toate pozele îmi aparțin însă cele in care mi se vede fata sunt puțin cam vechi 😘

Link spre comentariu
Vizitator valtoggle
Reputație: 0

Toate pozele îmi aparțin însă cele in care mi se vede fata sunt puțin cam vechi

Pentru mine, desi nu pot aprecia trasaturile fetei ca El Greco sau unul din David Teniers, nedumerirea persista.

Ca sa fiu sincer boticul din poza 2 este unul foarte delicat, dar pozele 3-4 pentru mine sunt comune, si nu as crede ca criticul nostru cel mai de nadejde a dat 10 la fatza de acolo. 

 

Acum pentru ca vad ca ai recenzii foarte bune si pe Pitesti si pe Iasi, ca sa nu te scapam spre Bucuresti, Sibiu (Constanta si Brasov oricum viziteaza fetele), imi permit sa te pun putin la curent cu ce stiu si eu despre libelulele Iasului.

Desi pe anumite calitati se mai gaseste cate o draguta, cate o experta, la ansamblu calitati eu nu stiu nici una care sa fie unanim preferata, nici chiar cele de la top. Ideea e ca pe Iasi la ansamblu  nu e concurenta din Bucu, Timi, Brasov etc, iar  o profesoara ar avea agenda completata la o vizita lunara de 4-5 zile. O colega de la top (care am inteles ca se retrage) chiar o ducea bine pe acest sistem, chiar daca nu si-a format echipa deodata. 

Cred ca sunt pe aceeasi lungime de unda cu colegii daca scriu ca ne-am bucura sa ne vizitezi lunar.

Link spre comentariu
Vizitator valtoggle
Reputație: 0

Pentru mine, desi nu pot aprecia trasaturile fetei ca El Greco sau unul din David Teniers, nedumerirea persista.

Ca sa fiu sincer boticul din poza 2 este unul foarte delicat, dar pozele 3-4 pentru mine sunt comune, si nu as crede ca criticul nostru cel mai de nadejde a dat 10 la fatza de acolo. 

 

 

M-am referit la pozele de pe publi

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Pentru mine, desi nu pot aprecia trasaturile fetei ca El Greco sau unul din David Teniers, nedumerirea persista.

Ca sa fiu sincer boticul din poza 2 este unul foarte delicat, dar pozele 3-4 pentru mine sunt comune, si nu as crede ca criticul nostru cel mai de nadejde a dat 10 la fatza de acolo.

 

Contacteaz-o pe watsapp. Acolo îți vor fi risipite îndoielile.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salutare tuturor.

S-a efectuat o noua vizita la domnișoara menționată în titlul topicului prilej cu care s-au constatat următoarele:

 

Locație:8 alta decât cea de acum 2 zile, un pic mai indiscreta, dar dotata cu de toate.

Fata: 9,5-10 vorbareata, frumoasa, amabila. Slim

Oral: 9,5 adânc, umed, atenție la bijoux, neplictisitor. Spre foarte bine

Normal 9: misionar+wot implicare în jur de 80% dar compensează. Tablou vizual minunat.

Finalizare orala cim.

Igiena: 9,5-10

Gfe: 9. Un număr oarecum prelungit și apoi taclale vre-un sfert de ora.

Dtd în jur de 50 de minute

Halat 250.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Salutare tuturor.

S-a efectuat o noua vizita la domnișoara menționată în titlul topicului prilej cu care s-au constatat următoarele:

 

Locație:8 alta decât cea de acum 2 zile, un pic mai indiscreta, dar dotata cu de toate.

Fata: 9,5-10 vorbareata, frumoasa, amabila. Slim

Oral: 9,5 adânc, umed, atenție la bijoux, neplictisitor. Spre foarte bine

Normal 9: misionar+wot implicare în jur de 80% dar compensează. Tablou vizual minunat.

Finalizare orala cim.

Igiena: 9,5-10

Gfe: 9. Un număr oarecum prelungit și apoi taclale vre-un sfert de ora.

Dtd în jur de 50 de minute

Halat 250.

 

Te pup!😘

Link spre comentariu
Vizitator valtoggle
Reputație: 0

Salut! Intrea pe sectiunea Top a Pitestiului si vei vedea topicul eu cu multe poze de actualitate. Eu am vizitat-o de 3 ori in 2018.Arat foarte bine dar cu sanii avea unele probleme care cred ca s-au remediat de mult. Eu zic ca merita sa risti sa-i faci o vizita. Vad ca eziti. Ea fata din poze garantat. 

Am dat vreo 5 file pe Pitesti si m-am plictisit. Nu am fost pt ca luni am comis o eroare cu numarul , iar apoi nu am putut sa ajung si probabil ca o voi rata la vizita asta.

Avatarurile tale seamana mai mult cu Blonda decat fetzele din cele doua poze.

Mai pe scurt, daca ea este fata din ultimele 2, in care se vede fatza intreaga, nu prea e o prioritate pt mine.

 

Dar fatza din primele 2, asa partial cat se vede, prezinta cu totul altceva, un chip foarte delicat. La nivelul asta nu am vazut decat decat vreo 3 in ultimul an, si ar fi o prioritate nr 1. Insa am obosit sa fac sapaturi (de pe la Francesca incoace) , asa incat m-am impacat deja cu gandul ca nu putem avea orice ne dorim. 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Am dat vreo 5 file pe Pitesti si m-am plictisit. Nu am fost pt ca luni am comis o eroare cu numarul , iar apoi nu am putut sa ajung si probabil ca o voi rata la vizita asta.

Avatarurile tale seamana mai mult cu Blonda decat fetzele din cele doua poze.

Mai pe scurt, daca ea este fata din ultimele 2, in care se vede fatza intreaga, nu prea e o prioritate pt mine.

 

Dar fatza din primele 2, asa partial cat se vede, prezinta cu totul altceva, un chip foarte delicat. La nivelul asta nu am vazut decat decat vreo 3 in ultimul an, si ar fi o prioritate nr 1. Insa am obosit sa fac sapaturi (de pe la Francesca incoace) , asa incat m-am impacat deja cu gandul ca nu putem avea orice ne dorim. 

blogentry-47437-0-59480100-1591329756_thumb.jpg

Eu am fost la ea acum doi ani. Era foarte skinny si dragalasă!

Asta e o poza din 2018. Activa pe Anton Sesan si e chiar din locatie.

Fata a plecat o vreme si a reaparut. Era mai durdulie si se vopsise mov.

Au trecut doi ani. E clar ca s-a maturizat si nu mai are „boticul” la care ravnesti tu.

As putea sa-ti mai spun cate ceva dar nu e fair-play!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Scumpilor va anunț ca pana duminica mai activez după care îmi iau 2 zile pauza!🤗 însă stați liniștiti ca de marți revin înapoi la voi! M-am gândit sa rămân mai mult pe aici!â¤ï¸

0746868045 programări pe wapp!

Locație Lazar Residence 🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Scumpilor va anunț ca pana duminica mai activez după care îmi iau 2 zile pauza! însă stați liniștiti ca de marți revin înapoi la voi! M-am gândit sa rămân mai mult pe aici!❤

0746868045 programări pe wapp!

Locație Lazar Residence

Nu degeaba i se Iasului „orasul marilor iubiri! ”

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

 

 

E clar ca s-a maturizat si nu mai are „boticul” la care ravnesti tu.

Aș putea să te contrazic. Mai ales când scoate limba printre dinți și încearcă sa se strâmbe la tine. Măcar încearcă, ca nu-i reușește e alta poveste.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

 

 

E clar ca s-a maturizat si nu mai are „boticul” la care ravnesti tu.

Aș putea să te contrazic. Mai ales când scoate limba printre dinți și încearcă sa se strâmbe la tine. Măcar încearcă, ca nu-i reușește e alta poveste.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Aș putea să te contrazic. Mai ales când scoate limba printre dinți și încearcă sa se strâmbe la tine. Măcar încearcă, ca nu-i reușește e alta poveste.

Eu tot am cautat sa il conving pe colegu că pozele sunt ale ei.

Fizic se vede clar că s-a mai maturizat putin. Că mai dă in mintea copiilor, e ceva de inteles la ea! 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Nu degeaba i se Iasului „orasul marilor iubiri! â€

M-ai atins unde trebuia cu aceasta fraza!🤗â¤ï¸

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator valtoggle
Reputație: 0

post-283104-0-17620600-1549983986.jpg

 

 

post-283104-0-17583900-1549983995.jpg

 

post-283104-0-44180900-1551506246.jpg

 

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20190704/1546/4d8bf6513c9e3bdfa6e0687cdf516657.jpg

 

M-am edificat putin cu ceva luat de pe Pitesti. 

Link spre comentariu
Vizitator valtoggle
Reputație: 0

Mi-am tocit rozeta de la mouse sa ma lamuresc cu pozele (am derulat 3/4 din topicul Pitestiului). 

In functie de timpul propriu voi incerca programare.

 

Sa ai un mouse nou pregatit , altfel iti iau gelul de dus si jolidonii (Oamenii mai fitosi cand se intorc de la nunta le iese o batista alba din buzunarul de la piept; la mine vor fi jolidoni tai , daca nu ai mouse pregatit  )

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...