Sari la conținut

Adelina 0758412005


adelina_ade

Postări Recomandate

  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata
  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata

Hei Hei...Astăzi am program pana la 3 dimineata! :*

... n.am mai dat cu minus de vreo 5 ani. Eu inteleg ca nevoia ne impinge la multe ... Dar stai putin si gandeste ... ce categorie de clienti astepti la ... ora două "dimineata" ???

Să ai baftă!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Dragul meu...Nu cred ca era cazul sa comentezi,doar sa te afli în treaba. 1-azi am început programul la 17:00

2-e problema mea pana la ce oră doresc sa fiu activa

3-multumesc pentru (-) . Ma simt mândră că intr un an si jum e singurul :) :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:moldova
  • Oras:moldova

Dragul meu...Nu cred ca era cazul sa comentezi,doar sa te afli în treaba. 1-azi am început programul la 17:00

2-e problema mea pana la ce oră doresc sa fiu activa

3-multumesc pentru (-) . Ma simt mândră că intr un an si jum e singurul :) :)

Poftim colega 3 + Spor sa ai si multa bafta  :girly  :girly , toate cele bune 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Dragul meu...Nu cred ca era cazul sa comentezi,doar sa te afli în treaba. 1-azi am început programul la 17:00

2-e problema mea pana la ce oră doresc sa fiu activa

3-multumesc pentru (-) . Ma simt mândră că intr un an si jum e singurul :) :)

Vezi ca te fute Ionel. El vine cu manevre de astea "colega", 2-3 plusuri și apoi te fute gratis :))))

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata
  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata

Dragul meu...Nu cred ca era cazul sa comentezi,doar sa te afli în treaba. 1-azi am început programul la 17:00

2-e problema mea pana la ce oră doresc sa fiu activa

3-multumesc pentru (-) . Ma simt mândră că intr un an si jum e singurul :) :)

 

Măi  dragă,

  1. Un om ‘’normal’’, nu caută in mijlocul săptămânii, la două noaptea, să meargă la futut … ci ar trebui să doarmă … să poată merge la muncă si … să aibă bani… inclusiv de curve. “Meseria” asta nu-I chiar lipsita de riscuri… și înțeleg că ai avea un copil de crescut (poate inclusiv pe trântorul care ți l-a făcut) ... și ...
  2. Ai dreptate, nu-i treaba mea... când, unde, cine, cum, pe cați gologani si … ce nevoie a împins “o fata draguță cu… urme de cezariană” (din ce spunea lumea) sa fie “activă”… ca un sac de… “gheață”… in discordanta cu “potențialul fizic” …  pt ca aceeași lume spune ca “GFE”ul iti e cam de 5… si este de înțeles pt ca, precum majoritatea “colegelor”, nu de placere o faci … chit ca e două ziua sau două noaptea cu atât mai mult … dar…
  3. Bine că ești … mandră… că ai un an jumate de activitate fructuoasăIdeea nu era sa te sancționez cu un “minus” (pt ca “punctele” de pe forum chiar nu tin de foame!) ci  voiam doar sa ți accentuez ca in toiul nopții riscurile sunt mult mai mari… vezi ce povestesc unele pe aici c-au pățit... dar… ai perfecta dreptate …

E doar treaba ta…

 

Succes la note mari! 

  • Like 4
Link spre comentariu

Buna seara. Am fost in vizita la Adelina saptamana trecuta pentru prima data. La sfarsitul unei zile de umblat orasul, am trimis un mesaj fara sa-mi pun mari sperante. Adelina era libera, m-am suit in taxi, m-a indrumat spre locatie, totul a mers uns. Am stat la o tigara, un pahar de apa si discutii agreabile. Facut dus. Mi-a fost oferit un ON, si NP unde a fost si placuta concluzie a episodului.

Adelina e placuta si sexi. Locatia e foarte ok.

 

Ma abtin de la dat note, in afara de nota "foarte bine" pentru un sfarsit de zi mai mult decat agreabil.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Really? De la cine ai înțeles? Ți-a zis ea ?

Nu fi răutăcios, colegul citește in cărți și i s-a arată ca in scurta vreme Adelina va merge la Chișinău. E ruda cu carmen hara bAietelul... :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Am înțeles că fata vine și pe la Chișinău. Te așteptăm!

Nu stiu de la cine ai auzit tu asa ceva,însă iti spun ca eu nu am de gand sa "patrulez" prin toata tara sau sa trec granița! Voi rămâne doar in Iasi!;)
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Am trecut pe la domnisoara cand era prin podul de fier si las 2-3 note

 

Aspect - 9 ... pitzi

Comportament - 8 ... unii bocesc pe aici da puii mei, e pitzi

Actiune - 9,5 ... te fute de te-ndoaie

Multumesc pentru note "pisi" . ;)
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...