Sari la conținut

Masaj in Popesti Leordeni - 0721205121


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Ca sa economisim timp in primul rand , mai aproape decat Cristina din Buftea ( cea cu barbat taximetrist ) este o blonda supla in Popesti Leordeni.

Preturile pentru masaje incep de la 100 Lei....

Asta imi da idei...

Cine are drum in sudul urbei poate ca o va testa.

post-242022-0-99908900-1515672787_thumb.jpg

post-242022-0-45867400-1515672799_thumb.jpg

post-242022-0-70941000-1515672811_thumb.jpg

post-242022-0-64328100-1515672823_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Tot ce-i posibil...

Dar mai sti? O fi trecut dameza la extinderea domeniului de activitate din imobiliare. Ofera cazare cu facilitati incluse... masaj si etc😆😊.

La cautare dupa nr, domnu' goagle duce catre multe anunturi de inchirieri imibiliare. Cel mai elocvent mi-a parut acesta, unde domnita are si poza de profil.

Mmmda... cum zise don pupparo... pare oachesa. Doar sa nu fie gluma proasta...

https://www.e-stabil.ro/21/studio-superb-dristor/

 

Da,intradevar o gluma proasta...

  • Like 2
Link spre comentariu

Nebunul de pune anunțuri cu nr meu de telefon, are probleme psihice grave! Ma hărțuiește de 7 luni de zile încontinuu! Mizează pe faptul ca nu imi pot schimba nr de tel, datorită bussinesul meu (

regim hotelier CAZARE ca sa nu înțelegi altceva) si ca atare postează tot felul de anunțuri! Un frustrat... un om de nimic, care nu accepta o despărțire!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Nebunul de pune anunțuri cu nr meu de telefon, are probleme psihice grave! Ma hărțuiește de 7 luni de zile încontinuu! Mizează pe faptul ca nu imi pot schimba nr de tel, datorită bussinesul meu (

regim hotelier CAZARE ca sa nu înțelegi altceva) si ca atare postează tot felul de anunțuri! Un frustrat... un om de nimic, care nu accepta o despărțire!!!!

Păi fa-l si tu cunoscut in aceeasi masura in care te face si el. Pune poze aici sa vedem si noi terminatul care face asa ceva. Deasemenea apelează fără rușine și cu incredere la poliție. Inițial poate nu ai incredere ca se rezolva ceva, însă macar il pui pe oligofren pe drumuri sa dea cu subsemnatul si sa se faca de ras prin secție. 

Totodată nu inteleg cum ai putut sta cu un asemenea retardat caci cel puțin din poze nu pari a fi chiar asa o nasoală sau una care s-ar combina cu oricine...cel puțin eu nici nu m-as fi dat la tine ca pari ă fi prea bine si as zice ca nu as fi avut sanse , dar cand vad si ma gandesc cu cine ai putut sta, imi cam schimb parerea. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Nebunul de pune anunțuri cu nr meu de telefon, are probleme psihice grave! Ma hărțuiește de 7 luni de zile încontinuu! Mizează pe faptul ca nu imi pot schimba nr de tel, datorită bussinesul meu (

regim hotelier CAZARE ca sa nu înțelegi altceva) si ca atare postează tot felul de anunțuri! Un frustrat... un om de nimic, care nu accepta o despărțire!!!!

Si job-ul tau e legat totusi de masaj?

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Ne pare rau pentru patania ta cu acest personaj.

Noi, cei de pe aici... am putea sa te ajutam doar daca vrei sa te consolam cumva... Daca ai nevoie de un umar pe care sa plangi... ☺😊😆😈.

 

Nebunul de pune anunțuri cu nr meu de telefon... un om de nimic, care nu accepta o despărțire!!!!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Nebunul de pune anunțuri cu nr meu de telefon, are probleme psihice grave! Ma hărțuiește de 7 luni de zile încontinuu! Mizează pe faptul ca nu imi pot schimba nr de tel, datorită bussinesul meu (

regim hotelier CAZARE ca sa nu înțelegi altceva) si ca atare postează tot felul de anunțuri! Un frustrat... un om de nimic, care nu accepta o despărțire!!!!

Este fostul sot sau un simplu iubi?
Link spre comentariu

Este fostul sot sau un simplu iubi?

Am stat 2 ani cu nebunul asta! Faceți voi caterinca... da cand te urmărește un nebun, te hărțuiește, te suna încontinuu, te amenință, te înjura, iti pune genul asta de anunțuri... nu cred ca ti ar conveni!!! E simplu sa comentezi pe seama altuia! Se pare ca nu stii pana la urma cu cine traiesti in casa... chiar daca tu crezi ca il cunosti si n ai credea vreodată ca e capabil de crima... sau altele...Pihopatii sunt capabili de orice!Ati vazut probabil la știri ce se intampla!... si nu e un “ pusti” cu probleme... are 41 de ani nebunul asta!
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Am stat 2 ani cu nebunul asta! Faceți voi caterinca... da cand te urmărește un nebun, te hărțuiește, te suna încontinuu, te amenință, te înjura, iti pune genul asta de anunțuri... nu cred ca ti ar conveni!!! E simplu sa comentezi pe seama altuia! Se pare ca nu stii pana la urma cu cine traiesti in casa... chiar daca tu crezi ca il cunosti si n ai credea vreodată ca e capabil de crima... sau altele...Pihopatii sunt capabili de orice!Ati vazut probabil la știri ce se intampla!... si nu e un “ pusti” cu probleme... are 41 de ani nebunul asta!

Dar tu, totusi, te ocupi cu masajul?

Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Am stat 2 ani cu nebunul asta! Faceți voi caterinca... da cand te urmărește un nebun, te hărțuiește, te suna încontinuu, te amenință, te înjura, iti pune genul asta de anunțuri... nu cred ca ti ar conveni!!! E simplu sa comentezi pe seama altuia! Se pare ca nu stii pana la urma cu cine traiesti in casa... chiar daca tu crezi ca il cunosti si n ai credea vreodată ca e capabil de crima... sau altele...Pihopatii sunt capabili de orice!Ati vazut probabil la știri ce se intampla!... si nu e un “ pusti” cu probleme... are 41 de ani nebunul asta!

 

 Nu e de  joaca, ai grija!

 Plangere la politie, nu  sta sa astepti faze mai urate!

Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Are nenumărate plângeri la politie si ordin de restricție acest nebun!!! A facut o obsesie, este bolnav psihic....

 

 Ordinul ala nu te ajuta cu nimic, stii asta da?  Daca vine la tine sa te raneasca- hartia-  nu te ajuta cu absolut nimic. Banuiesc ca un pistol nu-ti poti cumpara, dar macar un spray   paralizant  ai putea sa-ti iei!

 Daca este bolnav cu adevarat vorbeste cu medicul lui, cu psihiatrul! 

 

 PS: Roaga-te sa-si ia medicamentele! 

Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

 Ordinul ala nu te ajuta cu nimic, stii asta da?  Daca vine la tine sa te raneasca- hartia-  nu te ajuta cu absolut nimic. Banuiesc ca un pistol nu-ti poti cumpara, dar macar un spray   paralizant  ai putea sa-ti iei!

 Daca este bolnav cu adevarat vorbeste cu medicul lui, cu psihiatrul! 

 

 PS: Roaga-te sa-si ia medicamentele! 

Sau preventiv sa ii rupa picioarele sa nu vina dupa ea, nu?

Link spre comentariu

Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Sau preventiv sa ii rupa picioarele sa nu vina dupa ea, nu?

 

 Cred ca glumesti, unul care te hartuieste de sapte luni de zile merita mai mult decat sa-i rupi picioarele!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...