Sari la conținut

SANDRA BROWN


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pozeee mai clare și la lumina nu ai...sau îți e rusine sa te expui...?!😂🙊mai aveți puțin și va faceți in pijamale !!! Eu sunt de pare ca ori pui niște poze mai clareee ori nu mai pune-i deloc!!! Dar na fiecare cu marketing ei!!! O seara buna!!!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Zona burebista
  • Oras:Zona burebista

Pozeee mai clare și la lumina nu ai...sau îți e rusine sa te expui...?!mai aveți puțin și va faceți in pijamale !!! Eu sunt de pare ca ori pui niște poze mai clareee ori nu mai pune-i deloc!!! Dar na fiecare cu marketing ei!!! O seara buna!!!

sunt clare pozele doar ca nu se vede fata..am tot postat poze in trecut ..daca vei cauta pe topic mai in spate vei gasi mai multe. O zi frumoasa
Link spre comentariu
  • Oras:Zona burebista
  • Oras:Zona burebista

Buna Sandra. Cand crezi ca te muti mai aproape de o zona accesibila?

As vrea sa ne revedem , dar chiar e relativ complicat de ajuns acolo. Mulțumesc.

dragul meu sper ca luni sa reusesc sa fac lucrul asta,nu depinde de mine,am cautat zilnic ,dar se pare ca nu am suficient noroc. Voi posta pe topic in momentul in care reusesc sa gasesc o alta locatie. Te pup si weeckend placut:* :*
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

sunt clare pozele doar ca nu se vede fata..am tot postat poze in trecut ..daca vei cauta pe topic mai in spate vei gasi mai multe. O zi frumoasa

Știu draga Sandra ca ai postat poze și cu fata acum vreo 2luni si nu știai cum sa le ștergi 😂😜🙈era o remarca făcută ,( de a va pune in evidentă ce vreți sa vindeți) 🙊Tu ma înveți pe mine cum sa caut , ești simpatica eu sunt vechi , chiar dacă e cont făcut de câteva zileðŸ‘ðŸ»ðŸ˜‚😘
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Zona burebista
  • Oras:Zona burebista

Știu draga Sandra ca ai postat poze și cu fata acum vreo 2luni si nu știai cum sa le ștergi era o remarca făcută ,( de a va pune in evidentă ce vreți sa vindeți) Tu ma înveți pe mine cum sa caut , ești simpatica eu sunt vechi , chiar dacă e cont făcut de câteva zile

nu te invat nimic draga,ti- am spus doar sa te uiti pe topic daca doresti sa vezi si alte poze cu mine, iar cele postate recent sunt suficient de clare, mai mult ...daca doresti poti veni sa ma studiezi din toate unghiurile face to face ..:d. :)
Link spre comentariu

 

nu te invat nimic draga,ti- am spus doar sa te uiti pe topic daca doresti sa vezi si alte poze cu mine, iar cele postate recent sunt suficient de clare, mai mult ...daca doresti poti veni sa ma studiezi din toate unghiurile face to face ..:d. :)

 

Face to back, Sandra! ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...