Sari la conținut

SANDRA BROWN


Postări Recomandate

Da, o apariție cel putin interesanta, am vizitat-o azi.
O fata frumoasa, cu chip, corp si sâni frumosi.
Programare prin telefon, sms, stabilit si respectat de ambele parti.
Pt o prima vizita, foarte ok. Ne-am cunoscut, am făcut cate un dus, apoi ne-am întâlnit si cunoscut mai in amănunt in pat :)
Per total o experienta de 9-9,5 cu siguranță.
Igiena perfecta, parfum discret, frumoasa foc!
Eu mai revin
Merci fato!

  • Like 6
Link spre comentariu

Salut, am ajuns la domnișoară Sandra cu vreo 2 săptămâni în urma.

Contact : sms și apoi telefon, ne-am încurcat un pic pt ca nu ii funcționa interfonul și a trebuit sa coboare sa îmi deschidă, dar cum eu am ajuns la cealaltă scara, a întrat cu un coleg care o aștepta pe Ally Rox, colega de deasupra :) pana la urma s-a rezolvat și am ajuns la ea.

Locație : lângă Mall Vitan, garsoniera ok.

Domnisoara: drăguță, cu bun simt, ceea ce am apreciat, poze reale.

Acțiune : ok, se implica, ii place ceea ce face, te simți bine în compania ei.

Igiena : perfecta.

Pentru mine este de 9.00, 400 lei/o ora lăsați pe noptiera.

Gânduri bune!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Zona burebista
  • Oras:Zona burebista

Buna seara baieti,trebuie sa imi cer scuze pentru faptul ca a trebuit sa anulez programarile de astazi ,am avut un pic de treaba pe la medicul dermatolog,mici tratamente la fata:p. Sunt disponibila pana la ora 23:00. Va astept..astazi sunt inca neatinsa...cine indrasneste???:). Pupici. 0738047056

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Zona burebista
  • Oras:Zona burebista

In cazul in care dotlriti sa fa outcall ,se poate ,dar pretul difera ,nu ma deplasez doar in cazul in care sunt platita minim 1000 ron pentru doua ore,hotel inclusiv domiciliul clientului. Incal 250fin,350h. Servicii normal,oral,anal in functie de dimentiuni ,diverse alte fantezii in functie de dorintele clientului. Sunt disponibila pana duminica dupa care voi pleca o perioada. :*

Link spre comentariu
Vizitator stefanel1923
Reputație: 0

Salutare!

Vizitat fata, programare facuta telefonic si confirmat prin sms, ajuns la locatie a coborat sa ma preia de la usa(probleme interfon).

 

Sandra: o fata foarte frumoasă, la corp arata foarte bine, sânii sunt o minunăție , o atitudine pro client, foarte deschisă și chiar ai ce vb cu ea(sincer pozele o dezavantajeaza).

 

Oral NP: buzele acelea sunt minunate pe instrument, se joaca frumos si cu limbuta, buzele+limba = un oral de nota 10(de mult nu am mai avut parte de asa oral)

 

Normal: 1 x pozitie Lady on top - se mișcă foarte bine, te trage frumos spre ea, geme frumos, cand fața mea a luat contact cu sânii aceia nu m-am putut abține si am finalizat glorios in prezervativ.

 

Am platit pentru o ora, fiind după o zi de munca am ramas la barfa dupa actul cu pricina.

 

O recomand fără ezitare, merită fiecare leu.

Cotizat: 350 Ron.

Nota :10 din partea mea.

 

Multumesc pentru această experiență plăcută Sandra.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Va rog mult ,spuneti-mi cum pot sterge pozele din postari cu fata..astept raspuns ,rog moderatorul sa imi stearga pozele cu fata, voi posta alte poze cu fata blurata

In buton de contact unde poti sa loghezi un ticket pentru pisicutz si ii ceri acolo sa stearga pozele.

P.S esti frumoasa si ar fi si pacat sa blurezi dar fie cum vei tu

Link spre comentariu
  • Oras:Zona burebista
  • Oras:Zona burebista

Mersi mult,da inteleg,dar mi-e foarte frica ca ma poate vedea cineva cunoscut facand asta,este riscant pt mine tinand cont de faptul ca sunt in romania ,iar daca ar vedea cineva din familia mea as muri de rusine..asta e motivul pt care doresc sa le sterg.te pup

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Va rog mult ,spuneti-mi cum pot sterge pozele din postari cu fata..astept raspuns ,rog moderatorul sa imi stearga pozele cu fata, voi posta alte poze cu fata blurata

Contacteaza-l pe Pisicut draga mea !!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...