Sari la conținut

0729467630 Denisa


Postări Recomandate

  • Oras:Pe aici prin cartier
  • Oras:Pe aici prin cartier

Buna sunt Denisa si am 21 ani Te invit la mine in dormitor...pt un moment de placere nu vei regreta...
*** normal si ****...te astept

 

 

 

 

am discutat cu ea si locatia este in zona biserica sarbilor

100 / 200 + 20 de lei camera

poate-i fac o vizita mai pe seara ... anunt aici daca am detalii noi

post-2-0-31127700-1516638678_thumb.jpg

post-2-0-68778300-1516638679_thumb.jpg

post-2-0-74334700-1516638680_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Buna sunt Denisa si am 21 ani Te invit la mine in dormitor...pt un moment de placere nu vei regreta...

*** normal si ****...te astept

 

https://media.publi24.ro/extralarge/20180111/1233/b95ad9c75a1adad1c857b311eba0c3f0.jpg

https://media.publi24.ro/extralarge/20180111/1233/7d02a0d1428ea7d2d66e6227124e0c56.jpghttps://media.publi24.ro/extralarge/20180111/1233/da8c401debefdc0c21f818458df95818.jpg

 

am discutat cu ea si locatia este in zona biserica sarbilor

100 / 200 + 20 de lei camera

poate-i fac o vizita mai pe seara ... anunt aici daca am detalii noi

Pare buna la corp, poate o avea si o atitudine ok si sa facă ceea ce trebuie!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost eu. E cea din poze clar.

Va pot confirma ca asa arata fata INTR.O ALTA VIATA !!!

un cuib nasol langa poarta Bucuresti.

100 fin 200 ora, are locatie dar zice ca te costa camera 20 roni.cum vine asta nu inteleg..in fine.

De precizat 100 roni anal.sunt 2 fete + pestele in apartament.

O sa revin cu detalii in cursul saptamanii viitoare (intelegeti de ce sper :) )

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dragi colegi,

 

Asa cum v-am promis revin cu recenzia promisa (nu de alta dar apoi risc sa fiu acuzat si sa primesc titulatura de manager cu solzi, cu toate ca mi.as rotunji veniturile considerabil daca as avea 2-3 fete :))) )

 

Sun intr-o zi oarecare.voce foarte ok, fata draguta, manierata, detalii complete, locatie langa biserica Sarbilor.

Zic ok, hai ca in 15-20 min sunt la tine. Ajung, revin cu telefon, coboara ea din cauza ca nu mergea liftul (n.am inteles asta) apoi se corecteaza si imi zice ca nu mergea interfonul.

O vad deschizand usa de la bloc, o tiganca mica de statura, patratoasa la fata, in halat si urechi d iepure. De lene sa nu mai stau sa caut si gandind cu alt cap, zic "pizda tot pizda e" oricum ii pun caciulita, si urc in apartamentul vechi, cu mobila rupta si vai de el.

Achit, 100 fin /200h si 20 ron camera (a dracu zdreanta, acum realizez, daca era hotel mai ziceam 20 roni dar asa...

Pune caciula, o ia in gura, ma intreaba daca vreau in 3 ca cica mai are o colega super frumoasa ce o suge fara, refuz, trecem la normal.

Eu nu am dimensiuni considerabile dar nici de ignorat. I.am dat de am julit-o de draci ca mi.a zis ca pozele sunt ale ei. Se stramba si tot incerca sa ma impinga ca sa nu o mai chinui de nu mai putea :)))

Am terminat si dus am fost.

Daca nu era frig plecam in sula goala doar sa plec odata.

 

Nu dau note ca nu vad rostul. Concluziile le trageti voi.

Eu nu mai revin.

Poate imi recomandati voi ceva ok in tgv ca mi.am cam luat tepe in ultima vreme...mersi anticipat ;)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

deci teapa si cu asta ....auzi si poze adevarate ...ms de info

 

e draci poze adevarate...

Daca sunteti curiosi dati o fuga la ea acum cat nu ii merge interfonul si o vedeti când coboara ea sa va ia de la intrare.

Insistati cu pozele inainte sa va duceti ca sa aveti motiv sa plecati :))

Zic sa ne batem pula de ea putin ca merita :))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

intr-adevar usa de la scara blocului se deschide doar prin atingerea persoanei

trecand peste...locatie jalnica, traume maxime, socializare minima

nu acord note, ma abtin

Sa inteleg ca ai fost si tu la ele.de curiozitate : cum arata tipa ce te-a "preluat" ?

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Sa inteleg ca ai fost si tu la ele.de curiozitate : cum arata tipa ce te-a "preluat" ?

Da. Am fost preluat de o tigancusa frumusica. Nu cred ca are mai mult de 20 de ani. Fizic nu arata rau dar atitudinea o consider cel putin ciudata. Vrea actiunea pe intuneric (ceea ce mie nu-mi place). A acceptat dar, efectiv a evitat privirea mea in timpul actului sau si-a pus parul pe fata. Legat de locatie pot da maxim 4 (saltea pe jos, lenjerie destul de urata etc).     

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...