Sari la conținut

TOP:0756683598 Sinthya


Postări Recomandate

  • Oras:Tomorrowland
  • Oras:Tomorrowland

 

Descriere

Bine ai venit in lumea mea plina de fantezii erotice!Ma numesc Sinthya..blonda cu par scurt,ochi albastri.Vino sa ma atingi sa ma savurezi chiar si cu prietena mea.

Sunt sigura ca am sa devin ispita ta preferata!

Daca ti-am trezit fanteziile suna-ma la nr :0742926192 

Vorbesc limba maghiara,italiana si engleza! Te pup dulce Sinthya...

 

Poze

post-95894-0-91767800-1515739452_thumb.jpg

post-95894-0-52681900-1515739455_thumb.jpg

post-95894-0-09729500-1515739459_thumb.jpg

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Rog un moderator sa imi sterga pozele cu fata si linkul cu siteul de danemarka pt ca nu aunt deacord sa mi se afiseze fata. Luctez pt o perioada limitata in Oradea si prefer privacy si sa imi respectati intimitatea !!

  • Like 2
  • Confuz 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Ceau Alcapone16..daca suni la nr neu si imi spui ca esti alcapone iti spun serviciile mele.eu nu prea intru aici doar am fost avertizata ca am pozele mele cu faţa mea ce m-a supärat enorm.îti doresc o searä fainä.Synthia

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Ceau Alcapone16..daca suni la nr neu si imi spui ca esti alcapone iti spun serviciile mele.eu nu prea intru aici doar am fost avertizata ca am pozele mele cu faţa mea ce m-a supärat enorm.îti doresc o searä fainä.Synthia

 

Daca nu e alcapone nu spui serviciile?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tomorrowland
  • Oras:Tomorrowland

Rog un moderator sa imi sterga pozele cu fata si linkul cu siteul de danemarka pt ca nu aunt deacord sa mi se afiseze fata. Luctez pt o perioada limitata in Oradea si prefer privacy si sa imi respectati intimitatea !!

 

Eu am postat pozele gasite in google si imi cer scuze pentru inconvenientele create!

p.s. daca doresti 'privacy' ar fi bine sa stergi pozele de pe net, deoarece cu o singura cautare oricie poate sa gaseasca. O zi buna.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Cutebadboy a fost ce a fost.dar daca eu in Oradea nu mi-am postat faţa inseamnä cä nu vroiam sä fiu recunoscutä aici.in Dk nu ma cunosc danezi deci acolo nu m-a intereseaza,dar nu imi place sa tin suparare cu nimeni,stai linistit.iar serviciile mele bäieti va zic daca sunati la nr.nu prea intru eu aici.va multumesc pt intelegere..o seara faina tuturor.v-am pupat.Synthia

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cutebadboy a fost ce a fost.dar daca eu in Oradea nu mi-am postat faţa inseamnä cä nu vroiam sä fiu recunoscutä aici.in Dk nu ma cunosc danezi deci acolo nu m-a intereseaza,dar nu imi place sa tin suparare cu nimeni,stai linistit.iar serviciile mele bäieti va zic daca sunati la nr.nu prea intru eu aici.va multumesc pt intelegere..o seara faina tuturor.v-am pupat.Synthia

 

Daca tot intri pe aici din cand in cand, ai putea sa ne comunici serviciile si preturile aferente acestor servicii.  Consider ca este mai bine asa pentru toata lumea. Noi vom sti  ce putem primi din partea t, iar tu vei mai reduce din lista de apelanti care doar suna sa intrebe aceste detalii.

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Telefon: 0073456769
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0073456769
  • Oras:Cluj

Dragi confrați, am vizitat-o eu pe doamna din acest topic. Preturile sunt 150/300, locația este pe lângă bisericuța nufărul. O recomand cu mare drag tuturor cărora le plac milf-ele slabe cu sâni mari silicon ați :). A fost o experiența foarte plăcută de cum am sunat-o și până când am plecat de la ea.

GFE - 10, comunicativa, prietenoasa, joviala. N-am cerut FK

Aspect - 9, după cum am zis mai sus, milfa, slăbuță cu sâni mari silicon ați

OP - 8/9 , atenția la zone adiacente, DAT, se pricepe

NP - 8/9 acceptance orice poziție fără comentarii, te trage in ea, te mângâie, geme, se umezește natural

 

O recomand cu maxima încredere.

 

Bafta

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...