Sari la conținut

TOP:0756683598 Sinthya


Postări Recomandate

Vizitator synthi
Reputație: 0

Synthi de la ce ora începi sâmbăta?

buna dragule.de saptamana  asta ,sambata si  duminica voi lucra de  la ora 11 pana la  ora 18.va pup dulce  si o zi superba va  doresc dragilor. :wink2  :bye

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

nici nu vrei

:kiss3 te pup chiar daca din cand  in  cand esti  rautacios cu  fetele si asi  fi curioasa  de ce...eu  cred ca fiecare  femeie ca si  fiecare barbat  merita respectata,respectat.pupici

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea

:kiss3 te pup chiar daca din cand in cand esti rautacios cu fetele si asi fi curioasa de ce...eu cred ca fiecare femeie ca si fiecare barbat merita respectata,respectat.pupici

nu inteleg de ce te mai deranjezi sa-i raspunzi..semmi ertelme..
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

nu inteleg de ce te mai deranjezi sa-i raspunzi..semmi ertelme..

pentru ca este o doamna!!!

 

synthi, te pup si sper sa ne sincronizam cumva ... ca de mult tot incerc! 😚😚

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Buna sinthya !! La brasov nu avem ocazia vreodata sa te vizitam ? Te pup

Buna  dragule..deocamdata  nu am in plan sa  ma  deplasez din  Oradea.dar daca  o  voi  face  am  sa scriu...te pup  dulce  si  weekend minunat sa aveti :kiss3

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

pentru ca este o doamna!!!

 

synthi, te pup si sper sa ne sincronizam cumva ... ca de mult tot incerc!

:kiss3 te astept  cu drag...pupici  dulci si  weekend  minunat

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Pana si 5 secunde acordate retardatului,sunt o adevarata pierdere de timp.

eu prefer totusi  sa  raman buna  la  suflet...te  pup  dulce :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna confrati. Saptamana trecuta am ajuns din nou la Synthi. Programarea a fost destul de usoara, mi-a raspuns din prima si in 30 de minute am fost la ea deja. Primirea a fost in sutien si chiloti care deja te dau pe spate :crazylove , nemaivorbind de aspectul care pentru mine e de 10 :boob . A mai pus pe ea cateva kg de cand a revenit . Nu o sa descriu actiunea ca nu are rost, ramane pentru mine in top 3. Notele de la mine sunt 10 pe linie,. Tariful e acelasi 150 fin- 300 ora, zona e aceasi langa balcoanele colorate. Pentru amatorii de MILF o recomand cu incredere si nu numai.  Atitudinea de 10+ , nu te grabeste, nu se uita la ceas, poti vorbi multe si bune cu ea. Te  :hug1  Synthi sper ca ne revedem in curand!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Buna confrati. Saptamana trecuta am ajuns din nou la Synthi. Programarea a fost destul de usoara, mi-a raspuns din prima si in 30 de minute am fost la ea deja. Primirea a fost in sutien si chiloti care deja te dau pe spate :crazylove , nemaivorbind de aspectul care pentru mine e de 10 :boob . A mai pus pe ea cateva kg de cand a revenit . Nu o sa descriu actiunea ca nu are rost, ramane pentru mine in top 3. Notele de la mine sunt 10 pe linie,. Tariful e acelasi 150 fin- 300 ora, zona e aceasi langa balcoanele colorate. Pentru amatorii de MILF o recomand cu incredere si nu numai.  Atitudinea de 10+ , nu te grabeste, nu se uita la ceas, poti vorbi multe si bune cu ea. Te  :hug1  Synthi sper ca ne revedem in curand!

:kiss3  :wink2 te pup dulce si paste fericit iti  doresc

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

buna baieti.vreau sa va anunt ca eu in weekend plec,mai  sunt  disponibila pana vineri.va pup dulce si o seara  minunata va doresc. Synthi :bye

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

pleci fara sa sa ne iubim/

eu am zis  ca te astept.daca  tu nu ai  timp  eu ce  sa  iti  fac.pana vineri mai  sunt in  oradea.pupici

Link spre comentariu

Vizitator synthi
Reputație: 0

Am sunat si eu de m-am plictisit saptamana trecuta. Mai incercam la revenire :)

ceau.imi cer  mii  de  scuze  daca  nu reusesc  sa rasp la  toti..incerc sa  fac  sa fie toata lumea satisfacut,dar este  imposibil sa rasp la toti..eu  rasp si la mesaje daca nu trece un interval prea  mare  pana o citesc ca  nu vreau  sa  creez probleme  cu  neveste sau iubite..te  pup dulce  si sper ca  am  sa reusesc sa te satisfac placut  cand  vei  veni... :hug1

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...