Sari la conținut

TOP:0756683598 Sinthya


Postări Recomandate

Synthia fantasztikus volt minden pillanat amit a karjaidban töltöttem! Egy igazi nÅ‘ vagy és egy áldás, nekünk akik szeretjük a titkos élvezeteket. Puszillak Édes😘. Am vizitat astăzi pe Synthia, pot să spun că am avut noroc cu programare(am întrat între două programări. Mulțumesc)locația pe lângă balcoane colorate, ap luxos tot ce trebuie, și acum despre ea:este o femeie superbă rar te întâlnești cu asemenea frumusețe, este foarte cald la suflet, m-am simțit cu ea parca ne-am fi iubit demult, e o femeie după care întorci privirea și dacă nu primești zeama caldă acasă! Despre acțiune:nu pot scrie multe pt ca nu am lăsat sa facă nimic, am decis ca trebuie să savurez fiecare minut prețios petrecut cu ea și sa explorez eu fiecare cm pătrat după corpul ei, pot sa spun că a fost fenomenal.Multumesc Synthi😘

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Synthia fantasztikus volt minden pillanat amit a karjaidban töltöttem! Egy igazi nő vagy és egy áldás, nekünk akik szeretjük a titkos élvezeteket. Puszillak Édes. Am vizitat astăzi pe Synthia, pot să spun că am avut noroc cu programare(am întrat între două programări. Mulțumesc)locația pe lângă balcoane colorate, ap luxos tot ce trebuie, și acum despre ea:este o femeie superbă rar te întâlnești cu asemenea frumusețe, este foarte cald la suflet, m-am simțit cu ea parca ne-am fi iubit demult, e o femeie după care întorci privirea și dacă nu primești zeama caldă acasă! Despre acțiune:nu pot scrie multe pt ca nu am lăsat sa facă nimic, am decis ca trebuie să savurez fiecare minut prețios petrecut cu ea și sa explorez eu fiecare cm pătrat după corpul ei, pot sa spun că a fost fenomenal.Multumesc Synthi

en  is koszonom  szepen,nagyon aranyos vagy es  varlak vissza barmikor...multumesc  frumos .va  doresc tuturor   tot binele din lume si  va sarut  dulce  dulce. :kiss3 .pt ca sunteti cu totii asa  gentlemen  si  ma  faceti  sa ma  simt bine alaturi de  voi am  decis sa  mai  raman un  pic in Oradea.sunteti  cu totii  Nr 1 :gifs_ojos  :138x  :bye azi voi  fi disponibila de la  ora 15 pana la ora  21 .pupiiiici

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Buna Sinthya!

Cat mai stai prin Oradea?

Buna Andrey16.nu pot sa spun  exact cat mai stau in Oradea..imi  cer scuze pt rasp tarzie dar nu prea  intru pe forum...te  pup dulce :kiss3  si o  seara minunata va doresc tuturor. :bye Sinthy

Link spre comentariu
Vizitator andrey16
Reputație: 0

Buna Andrey16.nu pot sa spun  exact cat mai stau in Oradea..imi  cer scuze pt rasp tarzie dar nu prea  intru pe forum...te  pup dulce :kiss3  si o  seara minunata va doresc tuturor. :bye Sinthy

Seara buna,

Sper sa te mai prind maine in oras

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

imi cer  scuze  baieti ,dar azi dimineata pana acuma  nu am fost  disponibilla,dar  incepand  de la ora asta va astept cu  mare drag..pupici dulci :kiss3 o zi frumoasa va  doresc

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Synthia pana la ce ora seara?

Ceau.scuze doar acum  am  vazut mesajul aici..mai bine  imi scrieti  mesaj pe nr de  telefon ca le  citesc  mai  repede.,pe  forum intru  putin  in  fiecare  zi. in weekendul asta nu am  program  de  lucru...lucrez pana seara tarzie.Va  pup dulce si  va astept  cu  drag..  Weekend  minunat  tuturor :kiss3  :bye  

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

imi place , program de 8 ore sa nu te amendeze ITM-ul :laugh2

Imi plac glumeții ,stai liniștit eu nu sunt supārācioasā orice comentarii sā primesc,prefer sā zâmbesc și sā nu fiu rāutācioasā.;) o searā fainā sā ai.Sinthy

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

ce faci puiut?

:bye  :wink2 multumesc de  intrebare.sunt bine multumesc.dimineata merg la coafura asa ca am sa fiu disponibila doar dupa  ora 12.tu cum  esti..pupici

Link spre comentariu
Hai salut. 

M-am dus in deplasare azi, prin afara Clujului meu. Simteam nevoia sa mananc ceva pe taram bihorean. Si daca tot eram pe acolo, pe pietonala voastra faina, am zis c-o sun pe Synthi. Shinty. Sunt dislexic de fel. Mi-a raspuns aproape instant si ne-am vazut, azi. 

Bihorenilor, tineti-o strans pe plaiurile voastre. Femeia asta e ceva ce-as scrie pe hartie, pe ritmuri de Sandra Brown. 

M-a asteptat in rochia rosie, din poza din cateva precedente posturi d-aci. Fara lenjerie. Si cupa rochiei era prea mica, pt. ce-are ea. 

E a patra mea iesire spre plai bihorean, avand-o-n cap. Si azi a avut orgasm inaintea mea. Si-mi pare rau de cearceafurile stricate. Nu-mi pare rau!

Si dupa euforia-n care mi-a facut creierul si juniorul complet varza, stiti ce m-a lasat cu alta erectie? Mi-am dat drumul intr-un mod cel putin epic, multumita ei, m-am pus la o tigara in sufragerie. Ea s-a ridicat de la masa, a schimbat toata lenjeria de pat, cea precedenta a pus-o-n masina de spalat. Apoi a mers in baie si a dezinfectat tot. De la cada, la chiuveta, pe jos. 

Clujul meu e plin de potential, probabil stiti, dar fuck, femeia asta-mi aminteste de niste scrieri in care continutul era mult mai fain decat ambalajul. Uitati-va la ambalaj, nu-i rau deloc! 

Notele, tarif si timp n-am cum sa le mai punctez. Dar precizez c-am stat la o finalizare, 150, am depasit timpul si cand mi-am dat seama de asta si i-am spus, reactia ei era: "iti mai pun un pahar de cola?" 

I-am propus o vizita in Cluj. 

Norocosi, confratii bihoreni! Aveti grija de ea. 

 

Synthi, merci. 

 

Seara faina.

A.

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

 

Hai salut. 
M-am dus in deplasare azi, prin afara Clujului meu. Simteam nevoia sa mananc ceva pe taram bihorean. Si daca tot eram pe acolo, pe pietonala voastra faina, am zis c-o sun pe Synthi. Shinty. Sunt dislexic de fel. Mi-a raspuns aproape instant si ne-am vazut, azi. 
Bihorenilor, tineti-o strans pe plaiurile voastre. Femeia asta e ceva ce-as scrie pe hartie, pe ritmuri de Sandra Brown. 
M-a asteptat in rochia rosie, din poza din cateva precedente posturi d-aci. Fara lenjerie. Si cupa rochiei era prea mica, pt. ce-are ea. 
E a patra mea iesire spre plai bihorean, avand-o-n cap. Si azi a avut orgasm inaintea mea. Si-mi pare rau de cearceafurile stricate. Nu-mi pare rau!
Si dupa euforia-n care mi-a facut creierul si juniorul complet varza, stiti ce m-a lasat cu alta erectie? Mi-am dat drumul intr-un mod cel putin epic, multumita ei, m-am pus la o tigara in sufragerie. Ea s-a ridicat de la masa, a schimbat toata lenjeria de pat, cea precedenta a pus-o-n masina de spalat. Apoi a mers in baie si a dezinfectat tot. De la cada, la chiuveta, pe jos. 
Clujul meu e plin de potential, probabil stiti, dar fuck, femeia asta-mi aminteste de niste scrieri in care continutul era mult mai fain decat ambalajul. Uitati-va la ambalaj, nu-i rau deloc! 
Notele, tarif si timp n-am cum sa le mai punctez. Dar precizez c-am stat la o finalizare, 150, am depasit timpul si cand mi-am dat seama de asta si i-am spus, reactia ei era: "iti mai pun un pahar de cola?" 
I-am propus o vizita in Cluj. 
Norocosi, confratii bihoreni! Aveti grija de ea. 
 
Synthi, merci. 
 
Seara faina.
A.

 

hello printule.cearceafurile se  spala,dar placerile raman :hug1 iti multumesc si eu  pt  clipele  petrecute  cu tine.Da ti-am promis  ca  voi face o vizita si in cluj ,chiar daca mi greu sa imi schimb oradenii mei..sunt  cu  totii f f  draguti  cu  mine..ii  ador pe  toti...va pup dulce dulce. :bye  :2qm40hg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...