Sari la conținut

TOP:0756683598 Sinthya


Postări Recomandate

Reputație: 108
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Am vizitat și eu ieri, ca și servicii este top, și chiar dacă anii trec si peste ea arata foarte bine și se menține, iar deschiderea fata de client și personalitatea o face foarte plăcută 

ON - 9.5

NP - 10 

Fk Gfe, Igiena 10

O Milfa adevărată care nu trebuie ratata în opinia mea 

PS. Am înțeles ca oferă și dominare, aviz amatorilor !!

Link spre comentariu
Reputație: 26

Bună dimineața as dori sa ne pui la dispoziție tarifele de preturi și dacă se poate perioada cât stai în Oradea , în primul rand sa nu te deranjam pt orice întrebare, i al doilea rand sa nu se formeze o confuzie și a avea neplaceri

Link spre comentariu
Reputație: 3141
  • Oras:Vest
  • Oras:Vest
On 7/1/2024 at 9:24 AM, Edieiben said:

Bună dimineața as dori sa ne pui la dispoziție tarifele de preturi și dacă se poate perioada cât stai în Oradea , în primul rand sa nu te deranjam pt orice întrebare, i al doilea rand sa nu se formeze o confuzie și a avea neplaceri

Eu stiu ca in ultima vreme adica anul asta cel putin, mai mult prin oradea a stat

La ultima vizita[prin aprl sau mai] stiam  de 200/400 finalizare/ora, facea si dominare parca zicea ca 300/500Ron 30min/1hr si chiar si cupluri

Anal nu face, GFE FK in functie de igiena si atitudine, CIM nu, COF parca da si COB  da

 

Cred ca daca i scrii pe wapp si esti hotart si la  obiect si nu o da in balarii nu vad de ce nu ti ar raspunde

 

Spor!!

Link spre comentariu
Reputație: -69
18 minutes ago, shiva said:

Eu stiu ca in ultima vreme adica anul asta cel putin, mai mult prin oradea a stat

La ultima vizita[prin aprl sau mai] stiam  de 200/400 finalizare/ora, facea si dominare parca zicea ca 300/500Ron 30min/1hr si chiar si cupluri

Anal nu face, GFE FK in functie de igiena si atitudine, CIM nu, COF parca da si COB  da

 

Cred ca daca i scrii pe wapp si esti hotart si la  obiect si nu o da in balarii nu vad de ce nu ti ar raspunde

 

Spor!!

👍👍👍

Link spre comentariu

Am fost la ea dar pt mine nu e de vizitat , știam ca e mai in varsta doamna dar nu e cum arata în poze asa ca am întrat,  am văzut o si am ieșit și cere 400 lei dar e urata și cu pielea neîngrijita , sta la o casa veche pe str primăriei,  deci nu e buna după părerea mea de revizitat nu de recomandat nu

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

eu am fost la ea in urma cu 3-4 ani, pe atunci corpul era bine tonifiat, adevarat ca varsta nu iarta si la fatza se vede, in schimb la servicii e top. Acuma cand esti cu 400 lei in buzunar clar poti alege dame tinere, frumoase care au servicii la fel de top si daca gandim asa ar fi logic sa mai lase din pret, dar daca ele au clienti suficienti si la pretul asta de ce sa scada!!! Eu zic ca este o varianta de luat in calcul si atat, dar fiecare cu gusturile/placerile lui si binenteles buzunarul propiu

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...