Sari la conținut

TOP:0756683598 Sinthya


Postări Recomandate

  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea

Toate s-au scumpit. A crescut si salariul minim la nivel national. Deci nu e problema majora daca s-au scumpit serviciile cand se ofera calitate. Problema e atunci cand calitatea serviciilor nu se reflecta in pretul cerut.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea

Toate s-au scumpit. A crescut si salariul minim la nivel national. Deci nu e problema majora daca s-au scumpit serviciile cand se ofera calitate. Problema e atunci cand calitatea serviciilor nu se reflecta in pretul cerut.

voi chiar nu intelegeti nimic din ce se vorbeste aici??am zis:"DACA NU URCAU DOAMNELE IN TOP,NU MAJORAU PRETURILE"redtul sunt detalii..
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

at matxxx

 

doar acum am vazut respectivul comentariu

e foarte la obiect, asta pt cine vrea sa inteleaga

 

cine oare nu vrea o marire de salariu?

(in conditiile cand totul s-a scumpit)

 

cand ajungi la top este ca si cand iei doctoratul la futut si supt de pula; pe urma dai examen pe post de conferentiar si primesti bani mai multi pe aceeasi munca sau chiar mai putina

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator orpheus
Reputație: 0

Sa fim putin mai realisti. Dau si eu cu opinia,care poate fi diferit de ce gandesc unii,dar repet,este opinia mea.

Avem o fata superba la toate capitolele pe nume Kim. Aceasta fata a lucrat timp indelungat cu aceeasi tarife,sume accesibile cam pentru toti . De o vreme incoace toate panaramele care trec prin Oradea cer 150 si putine dintre ele merita a fi vizitate. Toate cer exta 50 pentru on,fk,cim ... Kim a marit pretul cu bun simt ,zic eu,lasand 150 o vizita fara cim + 50 extra pentru doritori. 

Luand in considerare calitatile pozitive de care da dovada,vorbim de o fata educata,draguta,cu bun simt, pe langa asta e si frumoasa si are servicii mai mult decat bune,nu i se poate reprosa marirea de pret. Nu are nici o legatura cu top-ul. Eu ma bucur pentru prezenta ei si sper sa ramana cu noi mult timp.

 

Sinthya scuza-ma te rog pentu off topic.

  • Like 10
Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Buna băieți. Orpheus nu ai de ce să îți ceri scuze..eu nu mă bag in discutiile voastre..doar va rog nu jigniți fetele..eu nu le cunosc personal. Dar fiecare fată are dreptul să își facă preturile cum isi dorește și cum se simte că o merită...iar nu uitați băieți,nu putem fi pe placul tuturor ;).ceea ce este important e să vă simțiți bine si să fiți satisfăcuți în toate punctele de vedere.😉😘eu va doresc o zi minunată..va pup dulce

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Rog un moderator să imi schimbe nr vechi de la titlu cu acest număr nou:0756683598 .si sa imi explice cum pot încărca poze Noi aici pe forum..cu stimă si respect Synthia.

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

bună bateți.programul meu azi de la ora 20:00 ...dar mâine lucrez si pe zi.de la 11:00-00:00...vineri plec..si nu stiu când mă întorc...vă pup dulce..Synthi 😘 O zi minunată vă doresc.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Rog un moderator sa imi spună dacă pot recupera cumva mesajele de pe Publi24 dacă am dezactivat contul...multumesc anticipat.Synthi

Eventual un hacker...  :slap2  ala-i alt site. M-as mira sa fie acceasi administratori...

  • Like 3
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...