Sari la conținut

TOP:0756683598 Sinthya


Postări Recomandate

  • Oras:West Country
  • Oras:West Country

Locație ca locație, dar poate ca e bine când activează din nou sa menționeze puțin și de servicii și locatie(finalizare orala este posibil?)...eu am sunat dar era puțin ocupata astăzi!! :)

Link spre comentariu
Vizitator spilberg
Reputație: 0

Ieri am trecut și eu pe la Synthi. Programare prin sms confirmat cu 30 de minute înainte, programare respectata de ambele părți la secunda! Synthi este un adevărat milf cum spunea un alt futacios mai sus, arată foarte bine este foarte jovială și cu zâmbetul pe buze. Acțiunea a fost de 10, nu are rost sa intru in detalii. O finalizare 150, locația impecabila, curat peste tot prosop curat, toate la locul lor!

Locația este lângă balcoanele colorate pe Moisil.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator spilberg
Reputație: 0

Ieri am trecut și eu pe la Synthi. Programare prin sms confirmat cu 30 de minute înainte, programare respectata de ambele părți la secunda! Synthi este un adevărat milf cum spunea un alt futacios mai sus, arată foarte bine este foarte jovială și cu zâmbetul pe buze. Acțiunea a fost de 10, nu are rost sa intru in detalii. O finalizare 150, locația impecabila, curat peste tot prosop curat, toate la locul lor!

Locația este lângă balcoanele colorate pe Moisil.

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Locație ca locație, dar poate ca e bine când activează din nou sa menționeze puțin și de servicii și locatie(finalizare orala este posibil?)...eu am sunat dar era puțin ocupata astăzi!! :)

ceau,scuze dar  nu am sa  scriu niciodata  aici  public locatia  mea exacta..nu vreau  sa  imi gasesc  in fata usii  pe oricine..cred ca asta este  de  inteles..iar despre servicii vb  la  telefon.nu fac  nici mai mult  nici  mai  putin decat spun la telefon cand ma sunati..raspund si la mesaje daca vad ca  nu a  trecut prea  mult timp  pana  le citesc..te pup  dulce.o seara faina  iti doresc

Link spre comentariu

Intr-un final, dupa o teapa doua, mi-am dat seama cat de importante sunt commenturile de aici. Asa ca, desi niciodata nu lasam comment, incep acum si las retroactiv la cele pe care mi le amintesc.

 

Am vizitato pe sinti, achitat 150. Actiune de top. Arata incredibil, nici nu stiu ce varsta are ...dar e buna rau. e de revenit, sper sa stea cat mai mult la noi.

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

o vizita la Cluj nu ai in plan ?

Bunā.ba da am în plan sā fac o scurtā vizitā in Cluj dupa data de 15.dar am sā vā anunț din timp.pupici dulci
Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Intr-un final, dupa o teapa doua, mi-am dat seama cat de importante sunt commenturile de aici. Asa ca, desi niciodata nu lasam comment, incep acum si las retroactiv la cele pe care mi le amintesc.

 

Am vizitato pe sinti, achitat 150. Actiune de top. Arata incredibil, nici nu stiu ce varsta are ...dar e buna rau. e de revenit, sper sa stea cat mai mult la noi.

Am 41 de ani.te pup dulce si te mai aștept cu drag.
Link spre comentariu
  • Oras:West Country
  • Oras:West Country

Nu știu dacă face FK dar sigur ca să ajungi la ea, trebuie sa se alinieze toate stelele și chiar dacă ți-ai făcut un program tot ce se poate sa nu se respecte programul!! :))... Eu cred ca renunț sa o mai sun, foarte greu de prins la telefon!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Nu știu dacă face FK dar sigur ca să ajungi la ea, trebuie sa se alinieze toate stelele și chiar dacă ți-ai făcut un program tot ce se poate sa nu se respecte programul!! :))... Eu cred ca renunț sa o mai sun, foarte greu de prins la telefon!

ceau.imi  cer scuze  daca nu  pot raspunde la  totata lumea.Iar  in legatura  cu programarile ce  le-am facut  nu  cred ca  nu le-am respectat.pot  sa iti  spun ca  azi pana la ora 14 am programarile  facute deja.dupa  ora 14  pot  rasp la oricine  pana nu se va  face alte programari.te  pup  dulce si o zi superba  iti doresc.daca sti exact  cand  vrei sa vii scriemi in mes numele tau de aici si fac sa  fie bine...eu nu ma  plang niciodata cand  barbatii  se  programeaza  si nu se  tine  de programare sau intarzie..unii  uita si sa  ma avertizeze  ca scuze  nu  pot ajunge...si totusi tac  si le mai dau inca  o sansa.eu nu imi permit sa va resun cand  is libera,si  nici mesaj nu scriu dupa ce trece un bun timp pana observ mesajul,pt ca  unii aveti familii si eu  nu creez probleme nimanui.pupici

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Synthi, Imi pare rau, da' nu am vazut sau poate nu m am uitat bine ,  faci FK sau depinde de client?

de igiena impecabila  depinde  toate..un lucru  sigur nu  fac si nu  voi face  Sex fara..te pup dulce

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...